
Cześć!
Trochę mnie nie było, przyznaję. Mogłabym się tłumaczyć na wiele sposobów, ale prawdziwy powód był jeden, po prostu mi się nie chciało. Tak czy siak, ostatnio zaszło kilka zmian, o których muszę Was poinformować!
Postanowiłam zrobić redesign siebie, swojej twórczości i fanpage'a, do którego serdecznie zapraszam. Klikając na linki, ostatni przeniesie Was do zupełnie innego DeviantArta, to również związane jest z redesignem. Poprzedni oficjalnie idzie w odstawkę, oczywiście publikowane dotąd szablony na nim pozostaną. Teraz natomiast publikować będę szablony na prudence design, więc zapraszam do śledzenia.
A teraz zapraszam do szablonów! Dwa zamówienia, dwa wolne!


