Te wakacje naprawdę były szalone. A dzisiaj rano z nieskrywaną satysfakcją obserwowałam rodzinny pierwszowrześniowy chaos, podczas gdy ja w pełni zrelaksowana wstałam dopiero dwie godziny później, by w rytm muzyki zrobić sobie śniadanko. Płakać będę w październiku, nieogarniając uniwerka, rozkładów jazdy, usosu i innych pierdół. Na dodatek pod koniec września wyjeżdżam do pracy do Francji, więc wszystkie sprawy związane z akademikiem i studiami będą dopinać za mnie rodzice. Panie miej ich w opiece i mnie też przy okazji.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą 5 Seconds Of Summer. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą 5 Seconds Of Summer. Pokaż wszystkie posty
2 września 2016
475# trying to ignore life
Te wakacje naprawdę były szalone. A dzisiaj rano z nieskrywaną satysfakcją obserwowałam rodzinny pierwszowrześniowy chaos, podczas gdy ja w pełni zrelaksowana wstałam dopiero dwie godziny później, by w rytm muzyki zrobić sobie śniadanko. Płakać będę w październiku, nieogarniając uniwerka, rozkładów jazdy, usosu i innych pierdół. Na dodatek pod koniec września wyjeżdżam do pracy do Francji, więc wszystkie sprawy związane z akademikiem i studiami będą dopinać za mnie rodzice. Panie miej ich w opiece i mnie też przy okazji.
#
5 Seconds Of Summer ★
Azjaci ★
Calum Hood ★
emergency ★
Lee Jong Suk ★
mroczne ★
prosty
28 czerwca 2016
452# Hey Everybody
*fanta wróciła, oklaski proszę*
JA WIEM, ŻE TĘSKNILIŚCIE :D
A teraz tak serio, cześć wam :p nawet nie wiecie jak tęskniłam, chociaż ostatnimi czasy nie miałam za bardzo ochoty na szablony (leniwa panda ze mnie), dopiero kiedy Kociak mi uświadomiła, że dodałam ostatnią notkę w kwietniu, aż mi się głupio zrobiło .-. Także, przybyłam dziś do was z kilkoma szablonami, dwa to zamówienia, które przyjęłam ostatnio na twitterze i poczcie, więc nie są do pobrania :p Mam już wreszcie wakacje więc chętnie mogę przyjąć (o ile mi się spodoba) jakieś zamówienie TUTAJ! Nie pogardzę także jakimiś propozycjami.
A teraz życzę wam miłego hejtowania prac : >
A teraz życzę wam miłego hejtowania prac : >
#
5 Seconds Of Summer ★
anime ★
Calum Hood ★
ciemne ★
Crystal Reed ★
Dylan O'Brien ★
Fanfiction ★
Fantazja ★
Halsey ★
Harry Potter ★
jasne ★
Justin Bieber ★
nagłówki ★
szablony
23 czerwca 2016
450# siri am i tired or dying
Ku**wy babilońskie, taka jestem zła na siebie, że będzie zwięźle i na temat, bo inaczej same niecenzuralne słowa by tutaj poleciały i mama Kociak będzie krzyczeć (nie żałuję). Wiecie, miał być taki cudowny post, nastawiłam się na niego psychicznie, a wyszło ch... kasztan, pupa i kamieni kupa. bo jestem beznadziejna i zamiast robić szablony, to śpię i oglądam dramy. Mam zero motywacji. I tylko jedno zamówienie dzisiaj oddaję, to, które wymagało ode mnie najmniej własnego wkładu, do rzeczy, minimalizm. Nie narzekam, lubię skomplikowane szablony, oryginalność to coś, co kluski lubią najbardziej. Wybaczcie mój brak artyzmu, już kończę, idę przeklinać, płakać do Taekooka i hejtować upały dalej, bo tylko to potrafię.
PS W ciągu kilku kolejnych tygodni dowiem się, jak moje życie się ułoży, to się zobaczy, kiedy następny post, już możecie rzucać kamieniami.
28 lutego 2016
412# New Americana
*chwila zgonu dla mnie*
Tak, właśnie skończyły mi się ferie i jutro muszę już iść do szkoły. Czy wy słyszycie mój szloch? Ja nie wiem jak ja wstanę na 8 do szkoły, i przetrwam znowu tyle godzin. Ech, pociesza mnie jedynie fakt, że niedługo znowu święta i powoli wakacje *-* Ale koniec gadania o mnie. Dziś mam dla was 4 szablony 5 szablonów, z czego dwa to współprace. Pierwszy wykonałam wspólnie z Robyn, oczywiście ona włożyła w to więcej niż ja. Dorobiła kody do szablonu, który wygląda nieziemsko prawda? Druga współpraca jest z emergency <3 Jak wam się podobają prace?
20 stycznia 2016
399# Purpose
Cześć :) Co tam u was? Jak mija wam kolejny tydzień? Jeśli tak samo mroźnie jak u mnie to chyba współczuję ;-; dosłownie nie czuję rąk, a gdy już muszę wyjść z domu -naprawdę, nie żartuję- można wybić sobie zęby ;')) Nic przyjemnego, pociesza mnie jedynie fakt, że za niecały miesiąc mam ferię *-* Nie przynudzając więcej mam dla was kilka szablonów, oraz nagłówków :) Niektóre prace są zrobione z innymi graficzkami <3
11 stycznia 2016
397# All the times that you rain on my parade

Dzień Dobry! Przyznam, że w przywitaniach nie jestem najlepsza, ale jak pewnie zauważyliście (albo i nie) jestem nową Pandą tutaj :) Większość może mnie kojarzyć pod nickiem Fantazja, oraz z tego, że jestem na wielu blogach :D Ale tak naprawdę to ten blog od jakiegoś czasu skradł moje malutkie serduszko, no i właśnie jestem. Dziś przygotowałam dla was dwa szablony, oraz jeden nagłówek, mam nadzieję, że pracę przypadną wam do gustu :)
#
5 Seconds Of Summer ★
Draco Malfoy ★
Fantazja ★
Hermiona Granger ★
kobieta ★
nagłówki ★
no-anime
29 grudnia 2015
394# I'm too sober for this shit
BTS (방탄소년단) – CROW TIT/SILVER SPOON (뱁새)
(the only good thing about 2015, was the music that came out)
Chciałam wam tu wstawić ładną sygnaturkę z Noragami, ale jakoś bardziej pasuje mi napychający się czymśtam Tae. W każdym razie wasza kluska wraca po świętach dwa razy większa, i może przysiąc, że jej brzuch wygląda, jakby miała wydać na świat dziesięć małych baby-kluseczek. Nie, koniec z tym obżarstwem. Jak wam minęły święta? I co planujecie na Sylwestra? A może tak jak ja nie planujecie nic, bo jesteście socjopatologicznymi nerdami i spędzicie ten wieczór oglądając koreańskie gej porno z butelką (ewentualnie trzema) wina? Nie? Ah, nie żeby to był mój plan ( ͡° ͜ʖ ͡°) . W każdym razie łapcie ode mnie dwa szablony, bo naprawdę nie jestem w stanie powiedzieć, kiedy będę miała czas dodać tu cokolwiek w przyszłym roku, już bezpośrednio przed maturą (ale jak to cztery miesiące?!). Trzymajcie się cieplutko i wypatrujcie czegoś od waszej kluseczki!
(the only good thing about 2015, was the music that came out)
Chciałam wam tu wstawić ładną sygnaturkę z Noragami, ale jakoś bardziej pasuje mi napychający się czymśtam Tae. W każdym razie wasza kluska wraca po świętach dwa razy większa, i może przysiąc, że jej brzuch wygląda, jakby miała wydać na świat dziesięć małych baby-kluseczek. Nie, koniec z tym obżarstwem. Jak wam minęły święta? I co planujecie na Sylwestra? A może tak jak ja nie planujecie nic, bo jesteście socjopatologicznymi nerdami i spędzicie ten wieczór oglądając koreańskie gej porno z butelką (ewentualnie trzema) wina? Nie? Ah, nie żeby to był mój plan ( ͡° ͜ʖ ͡°) . W każdym razie łapcie ode mnie dwa szablony, bo naprawdę nie jestem w stanie powiedzieć, kiedy będę miała czas dodać tu cokolwiek w przyszłym roku, już bezpośrednio przed maturą (ale jak to cztery miesiące?!). Trzymajcie się cieplutko i wypatrujcie czegoś od waszej kluseczki!
#
5 Seconds Of Summer ★
ciemne ★
czarno-białe ★
emergency ★
exo ★
Kim Jongin ★
mężczyzna ★
mroczne ★
no-anime
1 maja 2015
304# I saw the sea in you, it was a mirage
Witam moje anonki! Jak tam początek majówki? U was też deszczowo? Dodaję post na szybko, bo zaraz wybywam na koncert Comy, a została mi do zrobienia jeszcze kopa zadań z matematyki i dwie rozprawki z angielskiego - koniec roku licealisty nie oszczędza. W każdym razie mam dla was jeden wolny szablon i oddaję zamówienie. Chciałam dodać też nagłówek z Rinem, ale dorobię do niego szablon i dodam przy okazji, co by nie wracać z pustymi łapami. Miało być jeszcze jedno zamówienie, ale czas to pieniądz, dlatego postanowiłam dopracować to i owo; pojawi się za tydzień. To tyle ode mnie, see ya!
Subskrybuj:
Posty (Atom)



