Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Schizma. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Schizma. Pokaż wszystkie posty

30 lipca 2014

205# ... no

...No
Cóż mogę napisać? Po raz kolejny szabloniarka-marnotrawana Schizma wraca. Na pewno wracam po raz ostatni. Następnym razem gdy przestanie mnie to cieszyć i zrobię przerwę przedłużającą się w  nieskończoność, to odejdę. Bo to nie ma sensu. Mam wrażenie, że chyba szybko to zrobię. Za dużo przegapiłam na Pandzie i cóż... jestem tu najdłużej a czuje się strasznie obco. Pożyjemy, zobaczymy.

386# Panna


Podgląd jest jaki jest, bo nie mogę zrobić screena. 
Zrobił się jeden i opcja umarła X_x 
Jak ogarnę, to poprawię.

25 lutego 2014

Tysiąc papierowych żurawi (3 urodziny PANDY)

Tak. To dzisiaj. Wciąż trudno mi w to uwierzyć. Trzy lata minęły, zdecydowanie za szybko. Nie jestem świadoma powodu, dla którego PG nadal istnieje. Pomimo tylu kryzysów nieustannie 'walczymy' o waszą uwagę swoimi pracami i co najlepsze, wy nadal nas w tym wspieracie komentując nasz wysiłek. Dziwnie to brzmi, haha, ale tak to właśnie wygląda. Już trzy lata jesteśmy tu z wami i nadal zamierzamy tutaj zostać. Ponad tysiąc dni spędzonych na robieniu tego co się lubi. Tego nie da się już teraz łatwo porzucić (tym mniejsza szansa na zamknięcie PG:p).
Skąd zamiast zwyczajnego tytułu posta wzięłam pomysł na ten, który jest? Jeśli myślicie, że to była głębsza myśl to niestety się mylicie. Nie jestem taka kreatywna. Gdybym nie robiła szablonu właśnie z papierowymi żurawiami za pewne inaczej brzmiał by tytuł dzisiejszej notki (i tak o to czar prysł). Jednak gdy przypomniałam sobie znaczenie tego przesądu, postanowiłam to wykorzystać :). Otóż  gdy zrobi się 1000 papierowych żurawi to w zamian spełni się nasze jedno życzenie (choć oprócz tego kryję się za tym też i głębsza historia). Może nie zrobiłam tylu, ale przełóżmy to na dni spędzone na Pandzie (1 żuraw = 1 dzień), tak żeby moje życzenie się spełniło. A życzę sobie by Panda w swoim 4 roku stawała się coraz to lepsza, znana i żeby w ekipie przybyło nam kolejnych świetnych grafików.
3 żurawki zrobione w niedzielę. Wciągnęło mnie :D sorki, za tło, ale z tego ujęcia wyszły najkorzystniej :p
Zwykle nie robimy wiele (szablonów) z okazji tego dnia, i tym razem jest podobnie, ale przecież to nie o to chodzi w świętowaniu urodzin, prawda? To wspólna zabawa, w której zarówno graficy jak i czytelnicy dobrze się bawią, dlatego zapraszam do wspólnej rozmowy pod notką by uczcić to jak należy :D

Nagłówek od bleachowej:

http://fc07.deviantart.net/fs71/f/2014/055/a/b/pg_by_roxxia-d77ux9i.png
Prawdę mówiąc, zrobiłam szablon z tym nagłówkiem, ale mi się nie spodobał. Gdyby ktoś chciał to spróbuję od nowa dopasować go pod szablon (:

Szablon od Schizmy: 

 

Szablony od Zielonego Kociaka:

podgląd | pobierz

podgląd | pobierz

podgląd | pobierz


Szablony od Vanes:

podgląd / pobierz

podgląd / pobierz


ostatni numer szablonu to 245.

16 lutego 2014

146# Kto by się spodziewał?

O rany, aż mi się wierzyć nie chce, że zrobiłam szablon.
Zawsze miałam straszne opóźnienia, a tu szablo na czas, znów! WOW!
I to jeszcze o takiej tematyce!
Jest troszkę inny, niż zawsze robię, ale teraz starałam się pamiętać o wszystkich szczegółach i niczego nie zostawiać samemu sobie, że tak to ujmę.

218# Julia Celivia

6 lutego 2014

143# ...

Powiem wam, że w tym tygodniu skończyły mi się ferie i jest dopiero czwarty dzień szkoły, a ja jestem na skraju umrzenia. Tak, UMRZENIA.
Dostaliśmy na zdanie z zawodowych zrobić w html stronę internetową. Jako, że w naszej klasie tak po prawdzie NIKT tego nie umie, zadanie było banalne. Ma być na niej jedno zdanie, tabela (każda komórka w innym kolorze) + w jednej obrazek. Z nieznanych powodów, facetowi nie spodobała się moja oczojebna tabela z obrazkiem pieseła na falującym, kolorowym tle.
Nie mam za to matematyk. Mam za to bardzo ambitny przedmiot jakim jest wychowanie do życia w rodzinie. Mamy go z babką, która jest tępa. Bardzo. Lekcje z nią opierają się na śmianiu, sprzeczaniu się z nią (na tematy typu, że MOŻNA zmusić kogoś do małżeństwa. Według niej, nawet jeśli zgoda jest pod przymusem, to nie jest to przymus a zgoda [?!], KAŻDY facet to egoista i będzie cie zdradzał, dlatego zaufanie w związku nie ma sensu i ona swojemu mężu nie ufa, a żyje im się rewelacyjnie! )

Miałam dodać szablony z Fairy Tail (w którym się mocno zakochałam), ale się nie wyrobiłam ;_; Będą następnym razem! 


I taka sprawa co do zamówień. Ludzie, my nie piszemy regulaminu z nudów! Nie dostosowaliście się, trudno, nie wykonamy zamówień. Niby z jakiej racji, ktoś ma być sumienny wobec was, skoro wy nie jesteście? Na serio, nie mam słów do osób, które się nie dostosują do regulaminu i jak im odmówię, to są wielce oburzeni i wychodzą, rzucając tekstem 5-latka: "Zamówię sobie u kogoś innego, lepszego!"  No, foch z przytupem i trzema obrotami.

213# Dla Leyla 

Wiem, że chciałaś mniej buttonów, ale jakoś tak mi się hurtowo zrobiło. Najwyżej sobie wybierzesz. I co prawda wysuwanego menu nie masz, ale są kółka!

214# Dla Mizuri Higoshi

Coś kiepsko czytałaś regulamin, bo jednego posta nie skomentowałaś, ale postanowiłam już na to ręką machnąć. Nie wiem czy Ci się szablon spodoba, bo robiłam go na szybko - Byle by zdążyć na dzisiaj. W razie czego, wykonam jeszcze raz.

20 stycznia 2014

137#...Yay?

No, ja też wróciłam... niespodzianka! 
Powinnam teraz tutaj napisać, jak pomimo przeciwności losu nadal po cichu ćwiczyłam, zrobiłam kilka szablonów i tak dalej ale... to by było wierutne kłamstwo. Bo nie robiłam NIC. N I C.
Ten szablon też zrobiłam niedawno, a dokładniej wczoraj. Bo po co sobie wziąć prawie 4 miesiące wolnego, jak nie na obijanie się? Co prawda, można zrobić na spokojnie i w ciszy choć dwa szablony. Ale po co, skoro można wszystko zostawić na ostatnią chwilę, zapomnieć całkowicie kody, panikować i znowu zrobić na "byle by było". Tak, cała ja...
Innymi słowy, nie mam żadnych nowych pomysłów i doświadczeń. Wręcz przeciwnie, nic nie pamiętam _^_ 
Doszłam do wniosku, że i tak nie ma sensu odkładać powrotu bo ja tych szablonów nie zrobię. Ja musiałam napisać do bleachowej, żeby mi wyznaczyła termin i w panice robić. Innej opcji nie ma.
Ale kolejkę otwieram i można u mnie znów składać zamówienia!

EDIT: Dostałam dużo zamówień, kiedy byłam na urlopie, więc niech nikt się nie dziwi, że ja ich nie przyjęłam. Wszystkie zamówienia, złożone u mnie od listopada, są nie przyjęte i na pewno już nawet nieaktualne. Jeśli ktoś jednak u mnie nadal chce, to zapraszam.

6 października 2013

119# Dzikie Wilki

Jeżeli w tym miesiącu nie przekroczę limitu internetu to będzie cud, serio. Zrobiłam aż dwa szablony, bo byłam chora. Są... jako takie, tak to ujmę. Ale musiałam zrobić szablon z wilkami. Kocham je, są cudowne. Tak poza tym, to rąbnijcie mi jakąś propozycją na szablony, bo jestem wypompowana z pomysłów.

183# Dzikie wilki


184# Zamówienie dla Chi Yosei



26 września 2013

116# ...

Aktualnie jestem w miarę zadowolona z życia. Dzięki Bleachowej (ty wiesz, co mnie tak cieszy~), kupiłam "Silmarillion" Tolkiena po okazyjnej cenie i mam już jego sześć książek~ Oraz wychodzi anime Bayonetty! Ma się nazywać "Bayonetta: Bloody Fate" i trailer, puki co, prezentuje się na poziomie Devil May Cry. Jeżeli to spaszczą, to będę bardzo zła.

Chi Yōsei, ty to chyba jesteś moją pokrewną duszą! Też najbardziej lubię Oghrena i Morrigan (Alistera i Stana też). Nie wiem jak ty, ale ja już się 3 doczekać nie mogę, choć to słodko-gorzka radość. Morrigan będzie, ale podobno nie jako nasz towarzysz ;_; Oraz myślałam, że już tylko ja kocham Aryę! <3 

Co do szablonu, mam nadzieję, że Ci się podoba i nie pomyliłam postaci X.x W razie czego, zawsze przecież możesz powiedzieć, co jest nie tak a ja poprawię (albo zrobię całkiem nowy~)

178 
Dla Chi Yōsei

16 września 2013

112# Face

Dzisiaj będzie biednie.
Mam tylko poprawiony nagłówek i szablon, który zrobiłam kiedyś tam przez wakacje.
Nie zdążyłam zrobić drugiego zamówienia, bo nie mogę znaleźć odpowiednich artów. Droga Chi, mam nadzieję że nie pomylę postaci bo nie znam tej serii. Mimo to, na 26 już na pewno szablon wykonam!




169

Obrazki w cytatach i awatary wyostrzają
się po najechaniu, z kolei linki się rozmazują.

6 września 2013

108# Oh maj...

Mamy 6 września a ja JUŻ mam dość. Mój plan lekcji jest okropny i mam ochotę go wydrukować i spalić. Mam cały czwartek zawodowe z facetem, którego nie cierpię, a w piątki mam 2 godziny pod rząd rozszerzonego angielskiego! Z prawie wszystkich przedmiotów mam mieć test sprawdzający po pierwszej klasie. Jest beznadziejnie, bardzo.
Ale cieszę się, że już mam dwa zamówienia. Co prawda drugie dostałam wczoraj i nie zdążyłam go zrobić ale na 16 już na pewno będzie~

164


Pierwszy szablon jaki dla Ciebie zrobiłam był...
Okropny. Teraz się go strasznie wstydzę.
Mam nadzieję, że ten jest lepszy!

31 sierpnia 2013

105# COMEBACK



... i stało się.
POWRACAMY!!

Dokładnie 73 dni nas nie było co dało nam równo 20%  'bezrobocia' w tym roku. Powracamy dość ryzykowanie, bo zaczyna się rok szkolny, dla mnie i Schizmy jest to drugi rok w szkole ponadgimnazjalnej, co z czym idzie będziemy miały naprawdę dużo obowiązków, a mój wychowawca mówi iż szkoła pozbędzie nam 2 lata z życiorysu, Zielony Kociak już na studiach, trzeci rok, więc brzmi to dość... Niefajnie :/ ale postaramy się jak możemy, bo robienie szablonów to  dla nas przyjemność, a na przyjemności zawsze znajdzie się czas :) Na blogach tj. kgyy i kgr pojawiły się w międzyczasie ogłoszenia, a żeby dowiedzieć się o co chodziło właźcie na mojego bloga do zamówień i tam przeczytacie co czeka pierwszego.
Mamy dla was po jednym szablonie od każdej z nas. Mam nadzieję, że w niedługim czasie ktoś dołączy do naszej ekipy, dlatego zapraszam do odwiedzenia zakładki nabór :-)

159-161



7 czerwca 2013

#102 Nie wiem co napisać, trudno

#155 Dla Hyuna -chan 
 Wiem, że chciałaś nagłówek, ale on mi tak bardzo nie pasował!
Dorobię, jak Ci będzie bardzo zależeć! :X

#156 Hana-chan

#157 Moon


Jestem bardzo zła i bardzo zmęczona. 
Oby było od teraz lepiej.

EDIT: 
Wszystkie osoby, którym się wyświetlę informacja od Tinypic, zamiast mieć poprawny obrazek niech napiszą do mnie na gg: 45350124

5 czerwca 2013

100# I wybiła nam stówka na blogspocie!

Nie sądziłam, że tak szybko do tego dojdzie, a jednak! W ciągu niecałego roku dodałyśmy wspólnymi siłami aż 100 postów. Jestem niezmiernie szczęśliwa z tego powodu, ponieważ przez te kilka miesięcy pojawiło się wiele spraw i kilka razy miałam już tego wszystkiego dość. W tej chwili cieszę się, że nadal tu z wami jestem podczas naszego małego święta. Dziękuję wszystkim szabloniarkom, które dołożyły od siebie po kilka, kilkanaście numerów, z całego serduuucha! Również chciałabym podziękować czytelnikom, że nadal przy nas trwają. Dziękuję i mam nadzieję, że dotrwamy do kolejnej setki! (:
Od bleachowej


Od Schizmy


Od Zielonego Kociaka




(151 - numer ostatniego szablonu)

21 maja 2013

095# Jak ja nie lubie wymyślać tytułów!

139# For Kira
Nie wiem czy o to chodziło no ale...
zawsze można poprosić o coś innego.

Jestem wykończona. Mam w tym tygodniu jeszcze 8 sprawdzianów. JESZCZE. Przebolałam dopiero 3! Łącznie mam 11. I nie ma, że nie wolno! Wszyscy nauczyciele się tłumaczą, ze to taka bardziej kartkówka, a kartkówek może być ile wlezie. Dodatkowo rozpoczęłam znów rehabilitację. Wychodzę o 7 rano z domu a wracam o 18. Codziennie, dzień w dzień. Mało tego pogorszyła mi się alergia (a mam okropną alergię skórną) i poszłam z tym do alergologa. Dostałam silne tabletki które działają na mnie osłabiająco i równocześnie powodują bezsenność. Jestem tak zmęczona, że wysiłkiem jest dla mnie trzymać długopis w ręce, nie mam siły siedzieć przed komputerem a jak się położę to i tak nie mogę spać wiec tylko leże i leże.

Coś ostatnio się psuje Tinypic. Wiec droga Aoi - jak  tylko znajdę tą teksturę albo w miarę odwzoruje to dam Ci znać co robić.

3 maja 2013

091# Ready?

134# Eta-chan
Ja wiem, że jest... kiepski. Ale starałam się a im więcej mam na nagłówku tym mniej daje efektów. No nie umiem inaczej. Po drugie wydaje mi się, że ciapanie na tego typu bloga nie jest dobrym pomysłem.
Znów się spóźniłam ale...
kolejka do mnie właśnie została otwarta! 

27 kwietnia 2013

090# Hmm... a tak....

131# Screamq

132# Aoi-chan
 
133# Hana- chan

Nie mam zbyt wiele na usprawiedliwienie. Znaczy, bardzo dużo! Miałam poważnie problemy z rodziną i najbliższą mi przyjaciółką, zawaliłam kilka przedmiotów, dość mocno się rozchorowałam i ostatnio rozpoczęłam remont. Mimo to, powinnam jakoś się ogarnąć i zrobić to wcześniej, a nadal nie zrobiłam wszystkich zamówień. Ale to ostatnie jeszcze przed weekendem majowym. Obiecuje.

3 kwietnia 2013

086# The sun is falling from the sky

125# Burning alive
 
Zakochałam się w tej piosence. I ona mnie naprawdę mocno motywuje. W ogóle, polecam wam nowego Devil May Cry - super gra. 

126# Stand in the rain
Dla  MichiruSan
Nie umiem tego zrobić lepiej. A tak w ogóle, sprawdź sobie co oznacza słowo "bynajmniej", bo na pewno nie jest to to samo co "przynajmniej".

127# Strona słońca
 
Dla Amaterasu
Mam wrażenie, że chciałaś coś mrocznego. Ale kocham ten pairing (choć Naruto nie oglądam i nie czytam) i gdy tylko zobaczyłam ten art, to od razu miałam w głowie ten szablon.  Musiałam go właśnie tak zrobić! Tak poza tematem, dręczy mnie, że widziałam gdzieś podobny szablon ale nie mogę sobie przypomnieć gdzie. Mam nadzieję, że to tylko moja wyobraźnia...

Po pierwsze, postanowiłam troszeczkę zmienić system zamawiania. Znaczy, wszystko będzie niby tak jak dawniej ale wcześniej gdy ktoś nie przestrzegał regulaminu przymykałam na to oko. Do niektórych nawet pisałam co jest nie tak aby to zmienili. Z tym już koniec. Obiecałam sobie, że nie będzie dla nikogo litości. Rygorystycznie będę przestrzegać regulamin, który odrobinkę zmienię gdy tylko znów odblokuje kolejkę - a nastąpi to niebawem. Jeszcze w miarę szybko wyrobie się z tak dwoma zamówieniami i będzie dobrze. Bo jak widzicie mam okropne opóźnienia. Jest to spowodowane nie tylko moim lenistwem i brakiem czasu, ale też wami. Niektóre wasze pomysły wbijają mnie w podłogę. Ale co tam jeszcze pomysły, obrazki to już w ogóle! Naprawdę, dostaje czasem takie zamówienia, że godzinami, dzień w dzień robię i nic nie mogę zrobić! Ja wiem, że to też kwestia moja, bo nie umiem zawsze wykorzystać obrazków. Wychodzi mi to raz lepiej ale najczęściej gorzej.

EDIT
Rozumiem, że nie każdy lubi czytać ale nie umiera się od przeczytania regulaminu albo wielkiego napisu "KOLEJKA ZABLOKOWANA". Napisałam jednej pani, że może zamówić jeszcze raz GDY ZMIENIĘ REGULAMIN, CZYLI PO OTWARCIU KOLEJKI NA NOWO. Co napisałam w poście! To już naprawdę przegięcie! Nie przyjmuję zamówień i proszę ich NIE SKŁADAĆ AŻ DO OTWARCIE KOLEJKI. Wszystkie zamówienia które się pojawią podczas blokady nie zostaną wykonane. Naprawdę mam dość tego olewania zasad i jeszcze pretensji o to, że ja się czepiam. Ludzie, czytajcie ze zrozumieniem to co piszę!

30 marca 2013

084# Szaro i buro

124#  Black death show
Nim przejdę do szablonu...
Werti jestem zachwycona twoimi pracami. 
Jesteś naprawdę niesamowita. 
Miałam na ten szablon ogromne plany. Chciałam bardzo dużo w nim zrobić. Podchodziłam do niego pare razy ale za wysoko postawiłam sobie tyczkę. Nie dałam rady i dlatego jest jak jest.

Ogłaszam, że przedłużam sobie czas na wykonanie szablonu do 3 tygodni, bo ja naprawdę nie wyrabiam ze wszystkim. Nie jestem w stanie zrobić ich na czas.

27 marca 2013

082# W sam raz na czas

POPRAWA
Szczerze powiedziawszy nie miałam ambicji
robić to jeszcze raz. Szczególnie, że twoim argumentem było
"za mało czarne włosy". Mam nadzieje, że bohaterka
jest teraz odpowiednia!

122#
Chyba chciałaś ciemny. 
Nie wyszedł ciemny.

Dostałam pierwszą czwórkę z matmy w technikum XO 
Wiem, zamówienia robię na ostatni dzień, ale mam ich naprawdę dużo a jeszcze muszę zrobić zamówienia bleachowej. Mam nadzieje, że przez święta nadrobię jak najwięcej. 

16 marca 2013

080# Tyle za nami

120# Colorfull

Postanowiłam zerżnąć od bleachowej i też dodać szablon
z ulubionym autorem na DA. Iumazark od dawna jest 
moim ulubieńcem, jego prace są dla mnie czymś wyjątkowym.
Według mnie mają TO COŚ.

Miałam dodać dopiero post jak skończę poprawiać szablon dla Mai. Ale ostatnio tak się zastanowiłam, kiedy dołączyłam na Pande. Tak, dokładnie dwa lata temu. 16 marca 2011 roku. 19 dni po jej otwarciu. Chciałam jeszcze raz wszystkim za wszystko podziękować. Za złożone u mnie zamówienia, za pobrane szablony, za pochwałę i przede wszystkim krytykę. Mam nadzieję, że długo jeszcze z wami będę.

13 marca 2013

079# Ufff...

119# Dla Kira
To zamówienie, wykonałam najszybciej. 
Jak tylko przeczytałam twoje zamówienie, miałam wizję
tego szablonu. Nie będę ściemniać, nie dokładnie taką ale mam
nadzieję, że mniej więcej o to Ci chodziło. 

120# Dla Mai
Tu z kolei siedziałam najdłużej. Zrobiłam jego
chyba z 20 wersji i każda inna. Nie wykorzystałam
w końcu podesłanych przez Ciebie obrazków Naruto i Sasuke. 
Jeżeli tamte będą Ci potrzebne bardzo bardzo, to mów.

121# Dla Tenone
Chciałaś coś na kształt innego szablonu.
Nie mogę go wykonać tak jak tamtego bo to 
będzie zwyczajna kradzież. Mimo wszystko, starałam się
wpaść tym szablonem w twój gust.

Zamówienia są okropnie spóźnione. Wiem i bardzo za to przepraszam ale no... po pierwsze jest masa nauki. MASA. Plus w tym tygodniu są dni otwarte i jestem jedną z osób które prezentują nasz kierunek. Drodzy gimnazjaliści klas 3, TROCHĘ SZACUNKU dla tego co jest wam przedstawiane. Albo ta młodzież jest taka zepsuta, albo tylko u mnie takie głupie gimbusy. Śmieją się nam prosto w oczy, nic nas nie słuchają, chichrają się i przede wszystkim okropne cwaniaczki. To na serio nie wzbudza u innych jakiegoś szacunku, zachwytu czy podziwu jak im się wydaje. Nic tylko usiąść i płakać.

Zamówienie dla Kayeko i Miho Malie nie zostały wykonane ponieważ choć zaglądałam pod każdy kamień, to nie znalazłam nigdzie linku ani bannera Pandy

Followers