Pokazywanie postów oznaczonych etykietą SHINee. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą SHINee. Pokaż wszystkie posty

6 stycznia 2017

486# So let's go for a drive

Znalezione obrazy dla zapytania nct taeyong gif
Czeeeeeść~! ♥ Witam wszystkich w nowym roku! Mam szczerą nadzieję, że to będzie dobry rok :") Ja już zdążyłam umrzeć - comeback NCT 127 to złoto ♥!
Przygotowany na dzisiaj szablon wolny jest chyba dość dziwny i mam nadzieję, że wam się spodoba, bo miałam dużą frajdę przy robieniu go i już dawno aż tak nie spodobał mi się żaden szablon, który stworzyłam.
Przy okazji, jeśli ktoś może wybiera się na koncert 24K w Warszawie, tak jak ja i może chciałby się zapoznać albo zaliczyć huga to wiecie, ja chętnie *sugestywnie rusza brwiami* ♥
To tyle na dziś i do następnego razu~ ♥

20 czerwca 2016

449# All I wanna do

♫JONGHYUN- WHITE T-SHIRT
Cześć kochani~! Jak tam u was? Ja się pochwalę, że zdałam teorię na prawko na 100%! za drugim razem ale shhhh. Niestety praktyka będzie musiała poczekać aż do września, bo przez praktycznie całe wakacje mnie nie będzie. To wiąże się z tym, że na pandzi również pojawię się dopiero około września. Dlatego dzisiaj oddaje swoje dwa pierwsze zamówienia, z których jestem nawet zadowolona i dwa szablony wolne. Zamykam też chwilowo kolejkę, bo po prostu nie będę miała jak wykonać ewentualnych zamówień. Także do następnego razu i życzę wam udanych wakacji przy okazji~!

13 września 2014

224# And going back home, even the air feels heavy

Nie wiem jak często będę się teraz pojawiać, bo mam dużo roboty teraz... I co najgorsze nie mam pomysłów na szablony. Tzn, może i mam, ale nie od graficznej części xD
Miałam dodać notkę 11.9 ale uznałam, że to co przygotowałam to porażka więc odpuściłam. Dzisiaj udało mi się zrobić jeden szablonik, który mi się podoba, więc postanowiłam dodać. Mam nadzieję, że wam również się spodoba, bo trochę różni się od tego, co ostatnio publikuje.
Rok szkolny się zaczął, więc i treningi powróciły <3 Byłam na jednym i stwierdzam, że nie jest tak źle po tej przerwie wakacyjnej. Szkoda, że trener tego nie widzi.


17 kwietnia 2014

169# Be somebody

Cześć!
Tak, miałam lekką obsuwę w wykonaniu tych szablonów... Pewnie to ma związek ze zbliżającymi się wielkimi krokami świętami.
Tak się złożyło, że właściwie tylko ja w moim domu mam w miarę wolne, przez co niemal wszystkie obowiązki spadły na mnie... Jednak znalazłam kilka chwil i spłodziłam złożone zamówienia... Mam wielką nadzieję, że się spodobają.
Oj, strasznie mi nie szedł drugi szablon z poniżej prezentowanych. Z żadnego nie byłam zadowolona. Próbowałam w jeden sposób, w drugi i... No nic. W końcu wpadłam na nieco bardziej stonowany pomysł. Wydaje mi się, że jest naprawdę dobry.
A pierwszy... Tutaj kolejna historia, bo po raz pierwszy od dawien dawna odpaliłam Photoshopa i to w nim postanowiłam się pobawić. Efekt w mojej opinii nie jest zły. :)
Choć... No PhotoFlitre w mojej opinii niemal w niczym nie ustępuje Photoshopowi. :D

22 października 2013

122# Going to Hell part2

THE PRETTY RECKLESS - GOING TO HELL
Nawet nie chcecie wiedzieć co się działo na tych zawodach.. Na pewno nic dobrego. A co się działo po... Masakra. Zmarnowane 9-10 godzin.
Zrobiłam ten szablon w niedzielę rano, bo musiałam odrobić jakoś ten stracony czas. Chyba kończę z treningami w mojej szkole, tyle wam powiem.

188# Going to Hell

nagłówki:


...

20 lutego 2013

076# Dream girl?

116# Dream Girl
 Ogólnie to lubię ten szablon, lubię SHINee, lubię DREAM GIRL!


Szablon na razie nie jest do pobrania, bo w tej chwili ja z niego korzystam, a dodaję tutaj ponieważ dawno nic nowego nie dałam. W międzyczasie zrobiłam co nie co, ale to się nie nadają do niczego, także..

Jak wam się podoba? :D Haha, ani jednej tekstury moi drodzy! :*



27 stycznia 2013

069# Don't Keep On Remembering

 Zhou Mi - Don't Keep On Remembering

Hejeczka! Mimo mojego urlopu, mam teraz ferie i tworzę ile wlezie na zapas, bo akurat mam na to ochotę, ale jeszcze nie zamierzam publikować nowych prac tylko dodać te, które dodałam na sinnera, którego postanowiłam zawiesić by skupić się całkowicie na Pandzie, bo trochę kiepskawo tutaj. Większość z was pewnie będzie widzieć je po raz pierwszy - mam taką nadzieję przynajmniej.

107# Korean boys(SHINee + ulzzang)
 {podgląd} / {pobierz}
Ten szablon można zobaczyć na moim blogu FEYRIS
Niestety zauważyłam pod koniec pracy, że u góry się troszkę rozpikseliwało i nie miałam nastroju to już poprawiać.


108# SHINee World
Może to być oznaka jakiegoś samouwielbienia, ale bardzo podoba mi się ten nagłówek:D Pierwszy raz od dawna nie mam żadnych zastrzeżeń co do niego.


Jeśli ktoś zamówi coś jeszcze dzisiaj to możliwe, że wykonam zamówienie, ale proszę zamówić pod tą notką, ale pisać wedle regulaminu.

Followers