Pokazywanie postów oznaczonych etykietą k4sper. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą k4sper. Pokaż wszystkie posty

19 listopada 2018

517# What I've Done



Podejrzewam, że wielu z was, którzy odwiedzają w tej chwili Pandę - nie spodziewali się postu. Ale o to jest! Przyczyną mojej nieobecności było jak wiadomo, dla ucznia - wrzesień, dla studenta - październik + miesiąc (lub dłużej jak w moim przypadku) adaptacyjny w obu przypadkach. Trzeba było odnaleźć na nowo bieg w innych warunkach ;). Wolę nie zapowiadać w jakiej ilości możecie spodziewać się moich prac, bo zazwyczaj jak coś napiszę, to nie wychodzi. Może teraz będzie inaczej :D Szablony robiłam dzisiaj. Zajęło mi to parę godzin. Może jeden parę godzin, bo drugi jest wersją dodatkową na tym samym CSS tylko wymienną grafiką. Wpadłam na pomysł idąc chodnikiem pełnym starych listków. Prawie w całości go spełniłam (jeszcze miałam dodać efekt animowany spadających liści ale postanowiłam wrócić na spokojnie, czyli standardowo XDDD). Zapraszam do komentowania :D

20 września 2018

516# Mad at you

Noah Cyrus - Mad

Heeej, nie mam na dzisiaj szablonu do pobrania, robiłam zamówienie i w sumie szablon na swój blog prywatny (na którego serdecznie zapraszam pod tym linkiem). 
Następny post pewnie dopiero w październiku i też nie na początku, a w połowie, bo znowu trzeba będzie przystosować życie do innego biegu :p
Jednak będzie można znaleźć szablon we współpracy z Moherową Smerfetką na Heartbeat Graphic w nadchodzących dniach :D

6 września 2018

515# just keep breathin'



wiem, wiem.
Miałam zrobić szablon z własnym rysunkiem ale szczerze - nie miałam czasu na kreatywność na tym poziomie. Poszłam na coś co nie zajmuje tyle czasu ponieważ do dzisiaj nie miałam go wcale. Ale i tak robiłam coś innego niż skupić się na tym co jest ważne ale czy to tak nie działa? Kiedy trzeba coś zrobić nagle tyle różnych rzeczy trzeba zrobić. Najgorzej czasami jak się człowiek w tym nie ogarnie. Ja właśnie płacę konsekwencje za poprzedni rok. Na szczęście teraz już mogę lecieć tylko do przodu.

27 sierpnia 2018

512# Tear me to pieces, skin and bone. Hello, welcome home.

Billie Eilish - lovely

Boli mnie ta cisza na Pandzie więc ogarnęłam się i skończyłam, to co pozbawiło mnie życia przez ten miesiąc. Jak dobrze pójdzie to niebawem pojawi się ode mnie kolejny post, a jak go nie będzie - wiedzcie, że poprawiam, to co zabrało mi najgorętsze dni wakacji (nie żebym za nimi przepadała) :C
W poście dzisiaj szablon, który miałam w planach zrobić od momentu zobaczenia tego zdjęcia. Bardzo klimatyczne, mroczne i ciemne, czyli coś co lubię najbardziej. Ze zdjęcia zrobiłam coś na formę obrazu ostrzegam, że mam na to niebywałą fazę i nie zdziwcie się jak więcej prac pojawi się wyglądających jak obraz hehe.
W ogóle wymyśliłam sobie wyzwanie, a mianowicie zrobić szablon do własnego rysunku. Spróbuję, to jak najszybciej rozkminić i opublikować tutaj iiiiiiiii serdecznie zapraszam do podjęcia się takiego zadanka. Z chęcią zobaczyłabym coś takiego u grafików tutaj. 

A już 31 sierpnia o godzinie 00:00 pojawi się notka z pracami z gry! Czyli w rytmie Oops! I Did It Again Britney :D
Nie przedłużając już bardziej, zapraszam do skomentowania szablonu z notki :)

9 sierpnia 2018

510# Demons





W dzisiejszym poście chciałam zrobić coś w jeszcze starszym stylu niż zazwyczaj. Kiedy po raz pierwszy przyłączyłam się Pandy, to właśnie prace takich kolorów i takiej obróbki najczęściej były pożądane. Ja nigdy nie umiałam zrobić takich szablonów jak reszta załogi i do tej pory nie umiem ale spróbowałam teraz choć troszkę się do tego zbliżyć i o to jest.... Mam nadzieję, że się wam spodoba :D Szablon niczym prosto z onetowych czasów XD


2 sierpnia 2018

507# Let the darkness lead us into the light

K-391 - Ignite feat. Seungri, Alan Walker & Julie Bergan

Wiecie co jest najgorsze? Postanowiłam powrócić kiedy dosłownie nie mam czasu na nic innego jak na jedną bardzo pilną rzecz ale oczywiście nie poświęcam jej w ogóle czasu co prowadzi do szeregu różnych zajęć, typu gitara, grafika, fotografia, youtubowanie, oglądanie dram, samo słuchanie muzyki, instagram... Marnuje czaaaaas. Ktoś ma sposoby na motywacje żeby w końcu wziąć się do roboty???? HELP MEEEE, HELLLPP I NEEED SOMEBODY. Chyba powinnam zamiast ignite walnąć beatlesów do notki xD


26 lipca 2018

504# Winning is my vitamine

JAY PARK - RUN IT (Feat. 우원재 & 제시) (Prod. by GRAY)

Kolejny post i kolejny minimalistyczny szablon. Takie lubię najbardziej i taki też będzie następny. Nie jestem jeszcze 'gotowa' by wrócić do nagłówków bardziej zaawansowanych graficznie, a też nie widzę takiej potrzeby bo nie mam żadnych zamówień, więc mogę robić wszystko tak jak chce, a wiem, że wam też się podobają minimalistyczne szablony bazując na reakcjach na moim prywatnym blogu (k-4s), którego jak na razie nie ma sensu przywoływać do życia, a może jednak dodawać minimalistyczne szablony stąd żeby były w jednym miejscu? Co o tym myślicie? W sumie nie taki zły pomysł :p


19 lipca 2018

502# So this is a heartache...

ONE OK ROCK - HEARTACHE


Szczerze mówiąc ten szablon wyszedł mi chyba lepiej niż ten co gości na głównej Pandy hehe
Zastanawiam się, czy go tutaj nie ustawić, bo ma taki fajny klimat. Co do samej jakości wykonania, to jak widać niewiele od siebie dodałam do nagłówka, nawet nie ma napisu, bo nie miałam chęci w poszukiwaniu jakiegoś dobrego cytatu, ale - gdyby ktoś chciał, to mogę dorobić indywidualny napis.
Dobrze jest tutaj wrócić ♥



25 lipca 2016

464# Everyone wanna be a someone

Bibi Bourelly - Guitar

Kolejny szablon po powrocie w niezbyt zaskakującym CSSem, ale i tak mi się podoba :D Ten obrazek również długo czekał na swój moment aż w końcu nastała ta wiekopomna chwila, kiedy doczekał się własnego postu XD


16 lipca 2016

460# Take Me Down

The Pretty Reckless - Take Me Down
Powracam po dosyć długiej przerwie. Trochę się obijałam przez ten czas jeżeli chodzi o rozwijanie umiejętności, które teraz prezentują pandowe graficzki, więc postanowiłam na powrót zaserwować coś co zazwyczaj robię, czyli ciemny, klimatyczny szablon. Cóż. Rzadko kiedy mi wychodzi ale jak już dorwę taki obrazek, to nie mogę nic z nim nie zrobić. Czekał bardzo długo w folderze i w końcu wpadłam na pomysł ;-)



25 lutego 2016

411# Piąte urodziny Pandy!

Nastał wspaniały dzień dla Pandy, leci jej kolejny rok, piąty. To nie mała liczba dla bloga tego typu, bo większość z nas wie, że większość szablonarni nie dociera do tego wieku. Jestem ogromnie z nas dumna, że dalej robimy, to co kochamy! Wiele z nas doskonali swoje umiejętności od początku na Pandzie i to naprawdę jest miłe, kiedy ktoś zaczyna i dalej tworzy w tej samej ekipie. Zacieśniają się więzy i zupełnie inaczej to wygląda. Współpraca jest wtedy czymś niezwykle naturalnym. Bez problemu można się dogadać z pozostałymi, znaleźć swoje bratnie dusze. 
Nawet jeśli kogoś dłuższą chwilę nie ma [tu mówię o sobie], to wszyscy nadal cierpliwie czekają na powrót tej osoby. I za to chciałabym podziękować, bo zrzuciłam wiele obowiązków na dziewczyny, a one świetnie je wypełniają! I za to chciałabym im podziękować. Bez Kociaka i Vanes nie byłoby z Pandą tak dobrze jak jest teraz, podejrzewam, że nawet mogłaby zostać zawieszona, ale dzięki świetnej organizacji ciągle ktoś przybywa do ekipy i nasza pandowa rodzinka się powiększa! To naprawdę wspaniałe. Pięć lat jednak powoduje, że człowiek się przywiązuje, nawet jeśli chodzi o zwykły blog, bo po takim czasie staje się to już częścią życia. Jeszcze raz dziękuje! ♥ ~ k4sper


16 października 2015

372# Notka tematyczna - GrafikoSfera współpracuje!


Cześć wszystkim! 
Jakiś czas temu Vanes zgłosiła naszego bloga na zabawę graficzną organizowaną przez szablonosferę. Szczegóły znajdziecie tutaj.
Pomimo powszechnych urlopów i niedyspozycji większości autorek Panda Graphics, a także lenistwa tych, które na urlopie nie są, udało nam się skompletować naprawdę ciekawy zestaw prac, który jak mam nadzieję - przypadnie wam do gustu.
Chwyćcie kubek z herbatą w dłoń, szczelnie opatulcie się kocem i spójrzcie na jesień oczami szabloniarek z PG!

1 października 2015

368# Solipsyzm


quebonafide - solipsyzm


Nie mam wenyyyy, nie mam wenyyy. To smutne, ale coś zrobiłam :D Jeśli ktoś szuka szablonu mrocznego, ciemnego i z zamkiem, to taki właśnie jest w tej notce + dwa zamówienia:D

18 września 2015

360# Współpraca z Pandą! Etap II


Dnia 01.09 ogłosiliśmy drugi etap zabawy, która nadspodziewanie dobrze przyjęła się pośród szabloniarek. Ten etap był jeszcze bardziej produktywny - zgłosiło się więcej graficzek, również do tworzenia baz, które stworzyły dwa razy więcej prac niż poprzednio! Dla porównania, w pierwszym etapie 23 osoby zgłosiły się i zrobiły 53 prace.

17 szabloniarek wykonało bazy.
26 osób zgłosiło się do zabawy.
24 osoby ukończyły prace.
124 bazy zostały wysłane.
116 prac zostało ukończonych.

Chcę jeszcze raz podziękować szabloniarkom, które stworzyły bazy. To jest:
Agata, Ariana, emergency, Erenae, Eveline Dee, Fantazja, k4sper, Kaeru, Lizz Kaviste, Lydia, Lynx, Mrs Black, Renfri, Sasame Ka, Shalis, Tyler, Zielony Kociak

Na szczególne wyróżnienie zasłużyły też Fantazja oraz Alexxa, które ukończyły wszystkie bazy!

Z uwagi na to, że prac jest ponad sto, będą opublikowane w trzech notkach. Tak jak wcześniej, pokazujemy Wam wyjściową bazę, bazę dokończoną przez autorkę, prace uczestników oraz komentarz autorki. Niestety nie mamy wszystkich komentarzy, ale kiedy je otrzymamy, dorzucimy do notki.
Enjoy!

26 sierpnia 2015

352# Let's not fall in love

bigbang - let's not fall in love
Moja ostatnia notka była 18 lipca.. Eh, nie mogłam się zebrać żeby zrobić jakiś inny szablon niż minimalistyczny, dlatego w między czasie na prywatnym pojawiły się takie trzy, a tutaj... Tutaj nie pojawiło się nic, ale dzisiaj mam jedną nową pracę, i jedną starą + nagłówek. Nie tak źle.
Jak tam wakacje wam minęły?

13 sierpnia 2015

346# Współpraca z Pandą!


Właśnie zakończyłam przyjmowanie prac. Jestem z was dumna. Nie sądziłam, że mój pomysł spotka się z takim zainteresowaniem. Teraz trochę liczb.
6 szabloniarek wykonało bazy.
23 osoby zgłosiły się do zabawy.
20 osób ukończyło prace.
56 baz zostało wysłanych.
53 prac zostało ukończonych.

13 prac razem z emergency,
9 prac razem z k4sper.
7 prac razem z Lizz Kaviste.
8 prac razem z Renfri.
8 prac razem z Sasame Ka.
8 prac razem z Vanes.

Najbardziej gorliwa osoba to Muffy, dokończyła 5 baz.
4 prace wysłały Desari oraz Lydia.

Liczby nie kłamią, naprawę wykonaliście dobrą robotę. Widząc takie zainteresowanie, na pewno w przyszłości pojawi się druga edycja zabawy. Już nawet mam pomysł jak ją udoskonalić :)
Nie przedłużając, zapraszam do obejrzenia prac, skomentowania, i wybrania swoich faworytów!

18 lipca 2015

336# Hooka

hyukoh - hooka
Ichigo się obraził, że go zostawiłam... Ale to on zostawił mnie pierwszy znikając z telewizora. Czekam i czekam... Nawet Fairy Tail szybciej wróciło. A manga w pl dopiero na 37 tomie. Ile miesięcy potrwa zrównanie jej z oryginałem? No, więc niech on się nie dziwi, że go opuściłam i tak od podstawówki za nim szalałam, przykro mi. Ale nadal, wisi narysowany na ścianie ♥

Dzisiaj mam dla was taki pełny post jak nigdy... Zawsze serwuje po jednym szablonie w notce a tym razem są aż dwa + nagłówek w dwóch wersjach kolorystycznych :)

13 lipca 2015

334# Imieniny!



Witam w ten piękny dzień!
Jeśli mam być szczera, to totalnie zapomniałam o imieninach. Wróciłam od rodziny, gdzie nie miałam dostępu do internetu i patrzę, a tutaj jakieś imieniny w nadchodzących postach. Myślę sobie: "Czy coś mnie ominęło?". Zaczęłam szukać starego postu i mnie olśniło. Tak... Moja pamięć jest naprawdę dobra ;-).
W poprzednim poście tego typu dodałam pierwszą pracę (opublikowaną tutaj) i najnowszą każdego obecnego grafika Pandy, w tym roku to ponawiam ale najnowsze szablony będą pokazane w rozwinięciu, bo to twory specjalnie przygotowane na tę okazję! :)

Nasze graficzki są najlepsze! :D
B e f o r e   &   A f t e r
k4sper (bleachowa): pierwsza praca & w poście
Zielony Kociak: pierwsza praca & w poście
Vanes: pierwsza praca & w poście
Nessa: pierwsza praca & w poście
Lizz Kaviste: pierwsza praca & najnowsza 
Amnezja: pierwsza praca & w poście
Szkielet Smoka: pierwsza praca & w poście
Renfri: pierwsza praca & w poście


28 czerwca 2015

328# +


+ tiger JK - Reset ft. Jinsil od Mad Soul Child +

:)

26 czerwca 2015

327# +

bigbang - we like 2 party

Wróciłam! I już dzień po powrocie zabrałam się za robienie szablonu. Stęskniłam się za tą formą tracenia czasu. Chciałam od razu w jednym poście dodać trzy szablony, ale odkąd wróciłam (dwa dni temu), to ciągle gdzieś wybywam, dlatego combackuje z jedną pracką. + pewnie na dniach dorobię kolejne dwa szablony, bo te obrazki są świetne. To była propozycja z cr do *klik*. 

Followers