Hejo! Jak się miewacie? U mnie ogólnie dobrze xd Wpadam z zamówieniem tylko, no niestety. Planowałam zrobić jeszcze szablon wolny, ale trochę m nie wyszło. Na następną notkę dodam jakiś wolny. No a teraz rozkoszujcie się zamówieniem. :D
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Ailee. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Ailee. Pokaż wszystkie posty
23 marca 2016
7 marca 2016
416# No make up looks best on you
Hej, hi, heloł! Dawno mnie nie było ;-; Wiem, ale remontowałam inne blogi etc. i nadrabiałam zaległości na własnym blogu xd Ogólnie cały tydzień (nie licząc poniedziałku) przesiedziałam w domu. W głowę to mi chyba ktoś pustakami nawalał, tak mnie bolała ;-; No ale jakoś przeżyłam, wróciłam xd Cieszcie się pracami. Proponuję, abyście proponowali swoje propozycje XD
Subskrybuj:
Posty (Atom)