21.
Szablon jest przystosowany do notek z suwakiem, bądź ścisłą kontrolą tekstu.
na TEJ stronie może pobrać kod do suwaka, gdyż-iz-ponieważ nie da się go wkleić ot tak, po prostu, jak na onecie ;)
22.
Ten szablon z kolei, zagościł już na moim blogu i prezentuje się całkiem nieźle : )
Pod tym linkiem można zobaczyć go już w użyciu.
Oba szablony, jakie wam dzisiaj prezentuję, nie są zbyt spektakularne - jednak nieco bardziej uniwersalne niż moje poprzednie prace. Mam nadzieję, że przypadną wam jednak do gustu.
Piszcie, co o nich sądzicie : )
Pozdrawiam!
edit: jestem okropna, że to tutaj wstawiam - nie ma to nic wspólnego z a&m, jednak zrozumcie człowieka znudzonego, który od kilku dni nie śmiał się z niczego całkowicie szczerze; (klikamy)
edit: jestem okropna, że to tutaj wstawiam - nie ma to nic wspólnego z a&m, jednak zrozumcie człowieka znudzonego, który od kilku dni nie śmiał się z niczego całkowicie szczerze; (klikamy)

