Nie ogarniecie, ale przestraszyłam się swojego łokcia w odbiciu, w oknie... Hahah, to ja i mój talent xD
Na dzisiaj obiecany szablon z GD featured modeleczka, której nie znam i 2 zamówienia ;)
Tak w ogóle to robiąc szablon dla Mini Aiki to kurde, tylko pokerfejsowałam jak rodzice wchodzili do pokoju, a ja robiłam nagłówek.. Cóż.. Jakby to powiedzieć.. Wystarczy na niego spojrzeć i chyba wiadomo jak można to interpretować XD
Brak czasu na nic, nawet żeby powstawiać te szablony na dA nie miałam zbytnio czasu, bo muszę napisać dłuższe wypowiedzi na niemiecki i angielski, co z tego, że google tłumacz XD
I...... Odnośnie angielskiego, czy jest jakaś osoba, która wytłumaczyłaby mi, kiedy daję się get used to, uset to, be used to i tym podobne? <proooooooooosi>
Tak w ogóle to robiąc szablon dla Mini Aiki to kurde, tylko pokerfejsowałam jak rodzice wchodzili do pokoju, a ja robiłam nagłówek.. Cóż.. Jakby to powiedzieć.. Wystarczy na niego spojrzeć i chyba wiadomo jak można to interpretować XD
Brak czasu na nic, nawet żeby powstawiać te szablony na dA nie miałam zbytnio czasu, bo muszę napisać dłuższe wypowiedzi na niemiecki i angielski, co z tego, że google tłumacz XD
I...... Odnośnie angielskiego, czy jest jakaś osoba, która wytłumaczyłaby mi, kiedy daję się get used to, uset to, be used to i tym podobne? <proooooooooosi>
180# GD!
181# Zamówienie
182# Zamówienie dla Mini Aika
podgląd / pobierz
Co powiecie na szablon z Atacck On Titan(już dawno jakiś zrobiłamXD) oraz chłopaczkami z zespołu BTS w kolejnej notce? ;)
Może jakieś własne propozycje(odnośnie kpopu) ?
Let the fire shine!


