Hej, hi, heloł! Dawno mnie nie było ;-; Wiem, ale remontowałam inne blogi etc. i nadrabiałam zaległości na własnym blogu xd Ogólnie cały tydzień (nie licząc poniedziałku) przesiedziałam w domu. W głowę to mi chyba ktoś pustakami nawalał, tak mnie bolała ;-; No ale jakoś przeżyłam, wróciłam xd Cieszcie się pracami. Proponuję, abyście proponowali swoje propozycje XD