W końcu weekend! Tak długo na niego czekałam... Niestety zaczął się najgorzej jak mógł. Nigdy jeszcze nie miałam takiego pechowego piątku. Tragedia normalnie.
Powinnam zakuwać z angielskiego ale mi się nie chcę, po tym całym walonym piątku mam na wszystko wyje/bane.
Tak w ogóle... Dawno nie robiłam szablonu z postacią z anime, zapomniałam jakie to przyjemne:>
Tak w ogóle... Dawno nie robiłam szablonu z postacią z anime, zapomniałam jakie to przyjemne:>