Pokazywanie postów oznaczonych etykietą XIA. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą XIA. Pokaż wszystkie posty

7 czerwca 2016

444# How people move


Witam was tym bardzo optymistycznym gifem przerobionym przeze mnie (da się chyba zgadnąć przez przejebane poczucie humoru, hm?) i uśmiechem, bo zaraz zacznie się u mnie burza i wreszcie będę mogła odpocząć od upału.

Mniejsza już z moim życiem, poniżej i tak już się rozpisałam, zapraszam do graficznej części notki.

24 września 2014

230# I can’t put anything in my head, my eyes close at the thought of you

TEAM B - Wait For Me

więcej na: pretty-sinner

POOOLSKA, BIAŁO-CZERWONI! ♥♥♥♥
Przyznam szczerze, że wątpiłam w wygraną ale na szczęście nie miałam racji! Rozwija się nam młoda kadra, która jeszcze nie jeden wielki turniej zdoła wygrać. Jednak brak Kurka mimo wszystko to był cios. Być może rzeczywiście nie był w formie (bo jak miał być skoro podczas trwania ligi wpuszczał go pod koniec setów na kilka piłek?), to rozumiem decyzję trenera, sama bym tak zrobiła, jednak mam nadzieję, że na igrzyska w Rio, Kurek zasili szeregi naszej kadry, bo mimo wszystko, to on przez te kilka lat ciągnął drużynę ku zwycięstwu. Również czekam na Bartmana, choć wydaję mi się, że to nie jest już taki świetny zawodnik, mam wrażenie, że już mu na tym sporcie niewiele zależy, nie wiem dlaczego ale tak czuje xD

Obiecuje w weekend porobić szablony (bo mam zaległe dwa do MT i książkowej notki), dlatego napiszcie kogo najchętniej chcielibyście zobaczyć w moim wykonaniu :D


Followers