Pokazywanie postów oznaczonych etykietą X-Men. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą X-Men. Pokaż wszystkie posty

14 stycznia 2016

398# X-Men


(Nagłówek stworzony razem z Fantazją).

Fazuję od jakiegoś czasu na X-Menów, więc stąd ta notka. Pokochałam X-Menów, Wolverine'a i nie mogę się doczekać na nadchodzące w tym roku i przyszłym filmy. Dzięki temu wróciła mi wena na szablony.
Za niedługo wybije nam 400 notka i 800 szablon. Wiecie, że jestem tu już prawie dwa lata i prawie od 250 notek?  Dodałam tu 150 szablonów. Liczby są straszne.











Followers