Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Laura Marano. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Laura Marano. Pokaż wszystkie posty

10 maja 2014

180# The Baddest Female tak bardzo xd

CL - The Baddest Female

Przychodzę opublikować zamówienia, które zrobiłam. Tak, nie da się uwolnić od tworzenia grafiki... Nawet jeśli potem ma się przez to problemy XD Oba zamówienia były dla mnie problematyczne, bo nie wiedziałam jak ładnie je wykonać. Ostatecznie wyszło, to co wyszło i jestem zadowolona. Teraz czeka mnie największe wyzwanie, czyli szablon, który ma się stać wizytówką bloga... Mam nadzieję, że uda mi się osiągnąć idealny efekt. A potem nareszcie wolna ręka! Nie wiecie jak bardzo na to czekam, bo nazbierałam tyle fajnych ZDJĘĆ, tak zdjęć, bo ostatnio słabo z fajnymi artami, że aż się proszą o zrobienie z nimi czegokolwiek. Będą to szablony trochę... Pokręcone, smutne, ciemne, ale ciekawe :D

I bardzo, bardzo, bardzooo dziękujemy za głosy w sondzie! Tak jak to Vanes napisała, dla nas miesiąc mógłby się już skończyć :)

Followers