Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Naruto Uzumaki. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Naruto Uzumaki. Pokaż wszystkie posty

26 marca 2017

492# It ain't me

Hejka mordeczki! Jak mnie tutaj dawno nie było. Czas w końcu dodać coś od siebie. Głównie dzisiaj przedstawiam zamówienia, może następnym razem stworzę jakiś szablon wolny. Ale najpierw wyrobię się z moimi wszystkimi zamówieniami, bo trochę mi jeszcze ich zostało. 
Jak tam u Was? Czujecie wiosnę? U mnie małymi kroczkami nadchodzą zmiany, już czuję ten przypływ energii! ♥ 

24 sierpnia 2016

473# pokemon♥♥

Nie jestem normalna. Obejrzałam kilka odcinków z pokemon i mam już pięciu(?) mężów >.<" Już niedługo szkoła i jak patrzyłam na listę to tylko jedną osobę tam znałam i to tylko z widzenia. Ciężkie jest moje życie. Zresztą jak zawsze (co za ból dupy)

8 lipca 2016

457# Ciężkie życie nosorożca

Witam w ten piękny, lipcowy dzień! Piątek, piąteczek, piątunio. Ale czekajcie... przecież mamy wakacje, więc weekend dla uczniów jest cały czas. No, ale każdy weekend to czas na zabawę. Ale też czas przejść do konkretów i do mojej notki. 
Szablony są dwa. Czy jestem z nich zadowolona? Nie wiem. Staram się ostatnio przypominać i urozmaicać jakoś kody, ale średnio to wychodzi. Tutaj mamy tego efekty.

13 listopada 2015

382# Małe co-nieco na osłodę

Przyciśnijcie mnie, żeby zrobiła szablon z tym nagłówkiem. Bardzo mi się podoba, ale nie mam teraz wystarczająco motywacji, żeby siedzieć nad całym kodem. Chyba że znajdzie się duszyczka, która będzie gotowa przygarnąć ten nagłówek za mnie :)
Dzisiaj tylko jedno zamówienie. Jak to, przyjmujesz zamówienia? Nie, to wyjątkowo zrobiłam dla znajomej ;p
Nie wracam z urlopu, po prostu zrobiłam coś i trudno, żeby mi po prostu leżał szablon na dysku.







23 czerwca 2015

326# Call me baby

Heeejoo!
Wróciłam ze szpitala. :) Jak się macie? Wyobraźcie sobie, że mam zwolnienie do końca roku szkolnego, a na zakończenie i tak nie mogę iść, bo będę miała kontrolę i zdjęcie szwów. Więc już od tamtego tygodnia miałam wakację, hehe xd
Tak właściwie opowiedzcie w komentarzach co u was słychać. Przy okazji chciałam oświadczyć, że zakochałam się w k-popowych zespołach (EXO, BIGBANG, BTS, SHINee). Ahh, mniam. xd 
Dobrrra, nieważne. Zapraszam do szablonów (+i nagłówka, i sygnatury ^^)

24 listopada 2014

257# Untraveled Road

Pewnego razu na dA... (c) LadyGT 
Ostatnio zostałam edytorem w grupie skanlacyjnej Wanted Team (od dwóch lat siedzę tam jako korektor, teraz zachciało mi się nowej fuchy), więc mam jeszcze mniej czasu na robienie szablonów. Gdybym mogła podczas lekcji siedzieć na komputerze... Naprawdę, na większości przedmiotów czytam książkę, bo nic nie robimy .__. Gdybym została w domu, byłby ten sam efekt. A nawet może zrobiłabym coś pożytecznego.

22 marca 2014

154# I am still painting flowers for you...

Cześć! 

Ostatnimi czasy staram się troszkę ogarnąć pandowe szablony i tworzę galerię, w której będziecie mogli podziwiać ładnie poukładane prace tutejszych szabloniarek. :)
Pomoc by się przydała, więc jeśli ktoś byłby tym zainteresowany charytatywnym działaniem na rzecz naszej szabloniarni - zapraszam do mnie na GG - znajdziecie numer na mojej podstronie.

A teraz... Tak jak zapowiedziałam - kolejne dwa szablony na zamówienie w moim wykonaniu. :)

261# Raywen
podgląd | pobierz

262# Latransiya  

podgląd | pobierz

Mam nadzieję, że szablony Wam się podobają. :)
W przyszłym tygodniu pojawi się zamówienie dla Camil Handersone. Pewnie dorzucę do tego jakiś postapokaliptyczny szablon wolny. :D
Pozdrawiam wszystkich ciepło!




27 maja 2013

099# Motylki

Cześć!
Tak, Kociak wciąż zamiast uczyć się do sesji siedzi i bawi się w robienie szablonów. ;)
Niestety przypuszczam, że w związku z powyższym zmuszona będę się nieco ogarnąć i przystopować z zabawą grafiką...
No, ale póki co efekty:

Na pierwszy ogień idzie dość... Niemangowe zamówienie na bloga: http://love-lucki.blogspot.com/
Mam nadzieję, że zamawiającej się spodoba. ;)

#145 Our hearts are empty
podgląd | pobierz


No i zainspirowany nieco motywem motyli z pierwszego dzieła, szablon z anime Naruto.

#146 Something beautiful
podgląd | pobierz

To wszystko póki co.
Pozdrawiam. ;)

3 kwietnia 2013

086# The sun is falling from the sky

125# Burning alive
 
Zakochałam się w tej piosence. I ona mnie naprawdę mocno motywuje. W ogóle, polecam wam nowego Devil May Cry - super gra. 

126# Stand in the rain
Dla  MichiruSan
Nie umiem tego zrobić lepiej. A tak w ogóle, sprawdź sobie co oznacza słowo "bynajmniej", bo na pewno nie jest to to samo co "przynajmniej".

127# Strona słońca
 
Dla Amaterasu
Mam wrażenie, że chciałaś coś mrocznego. Ale kocham ten pairing (choć Naruto nie oglądam i nie czytam) i gdy tylko zobaczyłam ten art, to od razu miałam w głowie ten szablon.  Musiałam go właśnie tak zrobić! Tak poza tematem, dręczy mnie, że widziałam gdzieś podobny szablon ale nie mogę sobie przypomnieć gdzie. Mam nadzieję, że to tylko moja wyobraźnia...

Po pierwsze, postanowiłam troszeczkę zmienić system zamawiania. Znaczy, wszystko będzie niby tak jak dawniej ale wcześniej gdy ktoś nie przestrzegał regulaminu przymykałam na to oko. Do niektórych nawet pisałam co jest nie tak aby to zmienili. Z tym już koniec. Obiecałam sobie, że nie będzie dla nikogo litości. Rygorystycznie będę przestrzegać regulamin, który odrobinkę zmienię gdy tylko znów odblokuje kolejkę - a nastąpi to niebawem. Jeszcze w miarę szybko wyrobie się z tak dwoma zamówieniami i będzie dobrze. Bo jak widzicie mam okropne opóźnienia. Jest to spowodowane nie tylko moim lenistwem i brakiem czasu, ale też wami. Niektóre wasze pomysły wbijają mnie w podłogę. Ale co tam jeszcze pomysły, obrazki to już w ogóle! Naprawdę, dostaje czasem takie zamówienia, że godzinami, dzień w dzień robię i nic nie mogę zrobić! Ja wiem, że to też kwestia moja, bo nie umiem zawsze wykorzystać obrazków. Wychodzi mi to raz lepiej ale najczęściej gorzej.

EDIT
Rozumiem, że nie każdy lubi czytać ale nie umiera się od przeczytania regulaminu albo wielkiego napisu "KOLEJKA ZABLOKOWANA". Napisałam jednej pani, że może zamówić jeszcze raz GDY ZMIENIĘ REGULAMIN, CZYLI PO OTWARCIU KOLEJKI NA NOWO. Co napisałam w poście! To już naprawdę przegięcie! Nie przyjmuję zamówień i proszę ich NIE SKŁADAĆ AŻ DO OTWARCIE KOLEJKI. Wszystkie zamówienia które się pojawią podczas blokady nie zostaną wykonane. Naprawdę mam dość tego olewania zasad i jeszcze pretensji o to, że ja się czepiam. Ludzie, czytajcie ze zrozumieniem to co piszę!

29 listopada 2012

055# "...Kiedy światła przestaną lśnić" ;zamówienie

m u z y k a
Dawno mnie tu nie było, ale wczoraj trafiły mi się wolne 2 godzinki i chęc do robienia szablonu, więc zaczęłam i dzisiaj skończyłam. Jej.. 3 godziny, a praktycznie nic wielkiego nie zrobiłam, prawda? Jak ten czas szybko leci. Patrzę sobie wczoraj na zegar: 22:30, a chwilę potem 23:08.... Tak szybko czas zleciał, a ja praktycznie nic nie zrobiłam -,- .. Myślę, że zrobię dzisiaj jeszcze jeden szablon.
Droga Akemi złożyłaś zamówienie jako 4(dostałam też zamówienie na GG), ale wykonam dla ciebie ten szablon. Jak nie dzisiaj to w przyszłym tygodniu, a najbliżej w niedzielę jeśli się wyrobię.

86# Zamówienie dla Reiciakowej

Chciałam w tym poście p o d z i ę k o w a c wam drodzy odwiedzający, bo za każdym razem jak wchodzę na Pandę widzę zawsze jakiś nowy, konstruktywny komenatarz. Bardzo mi miło mi się robi jak to widzę. Mam nadzieję, że tak zostanie. :)

Pozdrawiam;)

8 października 2012

#36 Pamiątka z masakry


50. Dla Kaori

Zrobiłam ten szablon dla Kaori w ramach za pomoc przy moim blogu. Tak mi się spodobał, że postanowiłam go również dodać do Pandy ^^

23 sierpnia 2012

020# Zamówienie

informacje o szablonie
26
podgląd
tło: 052348
nagłówek
czcionka (stąd także wybierz kolor linków): 26bed7 - jaskrawa, 2298ac - łagodniejszy kolor, 83a1a6 - bardziej szarawy... Ważne! Rodzaj czcionki powinien być czytelny. W takim razie polecam standardowe tj. Verdana, Times New Roman, Arial, Courier New itp.
informacje do dostosowania wielkości bloga (w dostosuj wygląd pod wybranym rodzajem szablonu - UWAGA! rodzaj szablonu: Rewelacja):
szerokość całego bloga 930px
lewy lub prawy pasek 350px (przy układzie dwu-kolumnowym) lub 200px (przy układzie trój-kolumnowym)

W razie problemów z ustawieniem szablonu lub wprowadzeniem zmian komentuj:)
BTW. jeśli zawiodłam Twoje oczekiwania podpowiedz mi dokładniej co byś chciała na swoim szablonie.

11 sierpnia 2012

014# Sygnatury dla Re_Birth

fuck compromises

Łooo, dawno mnie tutaj nie było, a jestem tutaj tylko z powodu zamówienia, które akurat miałam czas by je wykonać, dlatego korzystam póki mogę siedzieć przy komputerze. :)
Re_Birth jeśli coś ci nie pasuję w tych sygnaturach, albo przeszkadza ci animacja to śmiało pisz postaram się coś innego wykombinować tylko bardziej sprecyzuj jak chciałabyś widzieć te sygnatury ;) 
Korzystając z okazji chcę oznajmić iż mój blog graficzny przeniosłam tutaj na blogspot, serdecznie zapraszam, choć w pierwszej notce nie ma jeszcze żadnych dodatków, ale nie długo coś powinno się pojawić ;>



 Aby uzyskać link kliknij prawym przyciskiem myszy na wybraną sygnaturę -> pokaż obrazek

Pozdrawiam,
bleachowa ;*

Followers