Cześć!
Wrócić z urlopu zamierzałam po Seven Festival. Jak się jednak okazało - ten został odwołany, co muszę kolokwialnie przyznać spieprzyło mi wakacje.
Zdaje się, że w zamian za to zdecydujemy się na zwyczajny Woodstock, ale... Za tym to Kociak nie przepada. Ludzi dużo, brudno...
Pociesza mnie jedynie fakt, że będzie tam cała masa moich znajomych. Wątpię, by ktokolwiek sobie odpuścił dwudziestolecie Wooda. ;) Może nie będzie tak źle.
Tak czy siak z urlopu powróciłam, kolejkę zamówień otwieram, a co za tym idzie - zapraszam na moją podstronę.
Dodatkowo również zgłosiłam się do tego minimalistycznego MT z katalogiem... No i zabrałam się za bardziej letni szablon dla PJ. Mam nadzieję, że się Wam spodoba.
Nie przychodzę rzecz jasna do Was z pustymi rękami, więc zapraszam do graficznej części notki.