Pokazywanie postów oznaczonych etykietą miłość. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą miłość. Pokaż wszystkie posty

14 lutego 2017

490# Flowers for my Valentine!

Klikamy w obrazek!
Ten post dedykuję mojemu blogowemu mężowi, Night Sky. Nasze historie stały się inspiracją do dzisiejszych szablonów. ♥
Szablonów miało być kapkę więcej, ale wygląda na to, że skończyła mi się wena. Z tych, które Wam prezentuję, jestem nawet w miarę zadowolona, mam nadzieję, że Wam też się spodobają. :D
Szykuję również drobną niespodziankę, o której dowiecie się zapewne na początku marca.
Przypominam, że nie przyjmuję zamówień i nie zrobię już wyjątków.

8 lipca 2016

457# Ciężkie życie nosorożca

Witam w ten piękny, lipcowy dzień! Piątek, piąteczek, piątunio. Ale czekajcie... przecież mamy wakacje, więc weekend dla uczniów jest cały czas. No, ale każdy weekend to czas na zabawę. Ale też czas przejść do konkretów i do mojej notki. 
Szablony są dwa. Czy jestem z nich zadowolona? Nie wiem. Staram się ostatnio przypominać i urozmaicać jakoś kody, ale średnio to wychodzi. Tutaj mamy tego efekty.

16 czerwca 2016

447# Every breath you take

Witam, kochani!
Z tą piosenką mam związanych wiele wspomnień i miło mi się ona kojarzy. Czasem tak dobrze powspominać niektóre swoje (szkolne) miłostki (a konkretniej to jedną, ale ciiii). ;)
Dzisiaj mam urodziny, to stwierdziłam, że zaklepię sobie posta, a co! Jak szaleć to szaleć. Niestety z roku na rok coraz starsza... 
Jak widać powoli wracam do robienia szablonów, ale to jeszcze nie moja dawna forma. Miałam w sumie wrzucić dwa szablony, ale drugi dopiero rozpoczęty, więc pojawi się przy najbliższej okazji. Dlatego prezentuję tylko jeden, prosty, skromny szablonik (przepis na datę skradłam od Kociaka).

25 kwietnia 2016

429# Why can't I say that I'm in love? I wanna shout it from the rooftops


Hejka, siemaneczko! Dawno się nie widzieliśmy... Notka ode mnie miała się pojawić już ostatnio, ale coś nie pykło... Mam już problemy z pamięcią! Ogólnie dawno nigdzie się nie udzielałam, ale wiadomo, pochłonęło mnie życie, jak to mówią. Od maja/czerwca mam zamiar bardziej się udzielać, nie wiem tylko jak to wypadnie w praktyce. :) 
Na dzisiaj mam przygotowane dwa szablony, jeden jest już stary, widniał na mojej podstronie, a drugi zrobiłam na rozgrzewkę - jest prosty, bez bajerów. Czuję się strasznie zacofana, bo to tak na dobrą sprawę pierwszy szablon zrobiony przeze mnie od bardzo długiego czasu, także tego. Nie spodziewajcie się po mnie cudów, bo te czasy już niestety minęły. ;>

Followers