
Tak się zaczynam zastanawiać czy ktoś jeszcze z takim zniecierpliwieniem oczekuje na nowe anime Yarichin ☆ Bitch Club jak ja. Oczywiście jest wręcz nieprzyzwoicie szalone oraz należy się je oglądać mając minimum osiemnaście lat (uff, dobrze, że ja już mam), ale doskonale wiemy jak jest. Dlatego ja was ostrzegam, mówię iż zrobicie jak uważacie, aby później nie było na mnie (xd). No nic, koniec sponsorowania tego anime i czas przejść do szablonu. Jestem ciekawa jak na niego zareagujecie ^-^.