Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Zaczarowana. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Zaczarowana. Pokaż wszystkie posty

4 lutego 2015

278# Każdy siniak to nowa lekcja, a każda nowa lekcja czyni cię lepszym.

Hej :). Dodaję szybciutko notkę, bo mam mało czasu i na sekundę dorwałam komputer. Dlatego podglądy takie na szybko... Wybaczcie. Mam dziś wszystkie zamówienia :D. No, oprócz jednego, ale pisałam do autorki jakiś czas temu i odpowiedzi nie otrzymałam. Mam nadzieję, że nie jest okropnie źle xD.

31 grudnia 2014

270# Zespoły muzyczne

Dzisiaj jest Sylwester, więc życzymy Wam wszystkiego najlepszego na Nowy Rok! Mamy nadzieję, że będziecie świetnie się bawić, ale dla tych, którzy nie oderwą się od komputera, proponujemy wzięcie udziału w naszej grze :) W międzyczasie możecie podziwiać dzieła, które przygotowały dla Was graficzki – jak zawsze nas nie zawiodły i tym razem zobaczymy 22 prace, czyli o jedną więcej niż poprzednio! 


8 grudnia 2014

261# Nie ma lepszego czasu od teraźniejszości.

Hej, hej. Mam dziś dla Was jedno zamówienie i wolny szablon. Wybaczcie, że tak mało, ale zepsuł mi się internet i muszę latać z pendrivem... Nawet klawiatura się zepsuła i cytaty muszę wysyłać w Wordzie xD.



7 listopada 2014

247# Gry komputerowe

Dzisiejsza notka miała pojawić się tydzień temu, ale przez Halloween przełożyłyśmy ją, dzięki czemu wszyscy mieli więcej czasu na zrobienie prac. W sumie mamy ich aż 21! Jest co podziwiać :D Dla przypomnienia, prezentujemy Wam grafikę związaną z grami komputerowymi, a konkretnie: Devil May Cry, Yakuza 4, Amnezja. Z Sacreda nikt nic nie zrobił, nie dziwię się, trudno coś stworzyć z gry RPG. Sama próbowałam, ale lepiej nie oglądać tego, co mi wyszło .__.
W komentarzach odbywa się kolejna gra! Serdecznie zapraszamy do udziału!

2 listopada 2014

245# To tylko sen...

Dziś tylko zamówienia i nagłówek. Wybaczcie mi te miniaturki, muszę nabrać co do nich wprawy.  Wybaczcie, że musieliście tyle czekać. Internet mnie nie lubi i ciągle się psuje... zresztą jak Photoshop. Stary komputer, nic nie poradzę xD.

2 października 2014

233# Książki


Witajcie w kolejnej notce z pandową grą! Poprzednia gra była miesiąc temu, mam nadzieję, że o nas nie zapomnieliście ;p Tym razem prezentujemy Wam prace związane z książkami:
- Eryk (Świat Dysku)
- Kosogłos (Igrzyska Śmierci)
- Starcie królów (Pieśń Lodu i Ognia)
- Weźmiesz czarno kure...

Przy okazji się zareklamuję, a co ;p Zachęcam do głosowania w sondzie Katalogu Graficznego na Najlepszych Początkujących Grafików Roku! klik

29 września 2014

232# Miesiąc Tematyczne - mroczne

Buahahaha! Witamy Was w mrooocznej notce :D
Pogoda i wena dopisały, dzisiaj mamy dla Was jedenaście prac od prawie wszystkich szabloniarek! Nie przedłużając, zapraszam do podziwiania i komentowania :)

7 września 2014

222# Nowa panda

Witajcie :D
Jestem nową szabloniarką na Pandzie. Może część z Was kojarz mnie z PJ, ale większość nie wie pewnie kim jestem. Mam na imię Julka i grafiką zajmuję się od jakiegoś roku. Na bloggerze znana jestem jako Zaczarowana. Mam prawie 14 lat i poza grafiką interesuję się pływaniem. Tworzę w Photoshopie CS5. Więcej o mnie znajdziecie w zakładce Załoga ^^. Mam dziś dla was 4 prace, z których jestem w miarę zadowolona.

Followers