Hej :). Dodaję szybciutko notkę, bo mam mało czasu i na sekundę dorwałam komputer. Dlatego podglądy takie na szybko... Wybaczcie. Mam dziś wszystkie zamówienia :D. No, oprócz jednego, ale pisałam do autorki jakiś czas temu i odpowiedzi nie otrzymałam. Mam nadzieję, że nie jest okropnie źle xD.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Zaczarowana. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Zaczarowana. Pokaż wszystkie posty
4 lutego 2015
31 grudnia 2014
270# Zespoły muzyczne
Dzisiaj jest Sylwester, więc życzymy Wam wszystkiego najlepszego na Nowy Rok! Mamy nadzieję, że będziecie świetnie się bawić, ale dla tych, którzy nie oderwą się od komputera, proponujemy wzięcie udziału w naszej grze :) W międzyczasie możecie podziwiać dzieła, które przygotowały dla Was graficzki – jak zawsze nas nie zawiodły i tym razem zobaczymy 22 prace, czyli o jedną więcej niż poprzednio!
8 grudnia 2014
261# Nie ma lepszego czasu od teraźniejszości.
Hej, hej. Mam dziś dla Was jedno zamówienie i wolny szablon. Wybaczcie, że tak mało, ale zepsuł mi się internet i muszę latać z pendrivem... Nawet klawiatura się zepsuła i cytaty muszę wysyłać w Wordzie xD.
7 listopada 2014
247# Gry komputerowe
Dzisiejsza notka miała pojawić się tydzień temu, ale przez Halloween przełożyłyśmy ją, dzięki czemu wszyscy mieli więcej czasu na zrobienie prac. W sumie mamy ich aż 21! Jest co podziwiać :D Dla przypomnienia, prezentujemy Wam grafikę związaną z grami komputerowymi, a konkretnie: Devil May Cry, Yakuza 4, Amnezja. Z Sacreda nikt nic nie zrobił, nie dziwię się, trudno coś stworzyć z gry RPG. Sama próbowałam, ale lepiej nie oglądać tego, co mi wyszło .__.
W komentarzach odbywa się kolejna gra! Serdecznie zapraszamy do udziału!
W komentarzach odbywa się kolejna gra! Serdecznie zapraszamy do udziału!
#
Amnesia ★
Dante ★
Devil May Cry ★
GOŚCIE ★
gry komputerowe ★
nagłówki ★
sygnatury ★
Szkielet Smoka ★
Szkielet Smoka & Vanes ★
tapeta ★
Vanes ★
Vergil ★
Yakuza 4 ★
Zaczarowana ★
Zielony Kociak
2 listopada 2014
245# To tylko sen...
Dziś tylko zamówienia i nagłówek. Wybaczcie mi te miniaturki, muszę nabrać co do nich wprawy. Wybaczcie, że musieliście tyle czekać. Internet mnie nie lubi i ciągle się psuje... zresztą jak Photoshop. Stary komputer, nic nie poradzę xD.
2 października 2014
233# Książki
Witajcie w kolejnej notce z pandową grą! Poprzednia gra była miesiąc temu, mam nadzieję, że o nas nie zapomnieliście ;p Tym razem prezentujemy Wam prace związane z książkami:
- Eryk (Świat Dysku)
- Kosogłos (Igrzyska Śmierci)
- Starcie królów (Pieśń Lodu i Ognia)
- Weźmiesz czarno kure...
Przy okazji się zareklamuję, a co ;p Zachęcam do głosowania w sondzie Katalogu Graficznego na Najlepszych Początkujących Grafików Roku! klik
29 września 2014
232# Miesiąc Tematyczne - mroczne
Buahahaha! Witamy Was w mrooocznej notce :D
Pogoda i wena dopisały, dzisiaj mamy dla Was jedenaście prac od prawie wszystkich szabloniarek! Nie przedłużając, zapraszam do podziwiania i komentowania :)
Pogoda i wena dopisały, dzisiaj mamy dla Was jedenaście prac od prawie wszystkich szabloniarek! Nie przedłużając, zapraszam do podziwiania i komentowania :)
#
Amnezja ★
Another ★
BIG BANG ★
Bleach ★
bleachowa ★
Deadman Wonderland ★
Death Note ★
K-POP ★
Lizz Kaviste ★
modelka ★
mroczne ★
nagłówki ★
no-anime ★
sygnatury ★
Vanes ★
Zaczarowana ★
Zielony Kociak ★
Zielony Kociak & Vanes
7 września 2014
222# Nowa panda
Witajcie :D
Jestem nową szabloniarką na Pandzie. Może część z Was kojarz mnie z PJ, ale większość nie wie pewnie kim jestem. Mam na imię Julka i grafiką zajmuję się od jakiegoś roku. Na bloggerze znana jestem jako Zaczarowana. Mam prawie 14 lat i poza grafiką interesuję się pływaniem. Tworzę w Photoshopie CS5. Więcej o mnie znajdziecie w zakładce Załoga ^^. Mam dziś dla was 4 prace, z których jestem w miarę zadowolona.
Jestem nową szabloniarką na Pandzie. Może część z Was kojarz mnie z PJ, ale większość nie wie pewnie kim jestem. Mam na imię Julka i grafiką zajmuję się od jakiegoś roku. Na bloggerze znana jestem jako Zaczarowana. Mam prawie 14 lat i poza grafiką interesuję się pływaniem. Tworzę w Photoshopie CS5. Więcej o mnie znajdziecie w zakładce Załoga ^^. Mam dziś dla was 4 prace, z których jestem w miarę zadowolona.
Subskrybuj:
Posty (Atom)