Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Fantazja. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Fantazja. Pokaż wszystkie posty

13 lipca 2016

459# 4 Imieniny Pandy!

Witajcie! Nadszedł dzień, w którym Panda świętuje swoje imieniny! To już czwarta rocznica wkroczenia naszej szabloniarni na blogspot. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji. Są liczne współprace, są szablony, sygnatury, nagłówki... Prawdziwa, graficzna uczta, zwieńczona stworzonymi przez naszą załogę specjalnie dla Was dodatkami! 

28 czerwca 2016

452# Hey Everybody

*fanta wróciła, oklaski proszę* 

JA WIEM, ŻE TĘSKNILIŚCIE :D

A teraz tak serio, cześć wam :p nawet nie wiecie jak tęskniłam, chociaż ostatnimi czasy nie miałam za bardzo ochoty na szablony (leniwa panda ze mnie), dopiero kiedy Kociak mi uświadomiła, że dodałam ostatnią notkę w kwietniu, aż mi się głupio zrobiło .-. Także, przybyłam dziś do was z kilkoma szablonami, dwa to zamówienia, które przyjęłam ostatnio na twitterze i poczcie, więc nie są do pobrania :p Mam już wreszcie wakacje więc chętnie mogę przyjąć (o ile mi się spodoba) jakieś zamówienie TUTAJ! Nie pogardzę także jakimiś propozycjami.
A teraz życzę wam miłego hejtowania prac : >

13 kwietnia 2016

426# Drunk

cudowny, jezu <333

Witam. Dawno nie dodawałam tu żadnej notki. Oczywiście była myśl, żeby dodać ją w tamtym tygodniu, ale po prostu się nie wyrobiłam. Zresztą teraz też nie ma za wiele, no i zbytnio nie zachwycam ;-; Ale może komuś się coś spodoba, albo przyda :) Jeśli macie jakieś konkretne propozycję na szablony piszcie w komentarzach :)

Przy okazji jak już dodaję notkę, to zrobię małą reklamę (kociak zamknij oczy ;d), zapraszam na mojego prywatnego bloga o tutaj :)

9 marca 2016

417# Voodoo Doll

*to ja gdy widzę jedzenie* 

Hej ;) Dzisiaj nie mam za wiele, ale w sumie tą notkę przygotowuję dwa dni przed. Dosłowny spontan, ale mimo wszystko pracę mi się podobają. Pierwszy szablon jest całkowicie mój, zaś dwa pozostałe są z nagłówkiem od Renfri, dodatkowo mam dla was też nagłówek z One Direction. Chcę podziękować za propozycję w poprzedniej notce :) Na pewno niedługo to wykorzystam, bo dostałam ich MASĘ *-* Moje oczy się cieszą, a teraz zapraszam was przejrzenia prac. Piszcie co o nich sądzicie, jestem naprawdę ciekawa xx

28 lutego 2016

412# New Americana

*chwila zgonu dla mnie*

Tak, właśnie skończyły mi się ferie i jutro muszę już iść do szkoły. Czy wy słyszycie mój szloch? Ja nie wiem jak ja wstanę na 8 do szkoły, i przetrwam znowu tyle godzin. Ech, pociesza mnie jedynie fakt, że niedługo znowu  święta i powoli wakacje *-* Ale koniec gadania o mnie. Dziś mam dla was 4 szablony 5 szablonów, z czego dwa to współprace. Pierwszy wykonałam wspólnie z Robyn, oczywiście ona włożyła w to więcej niż ja. Dorobiła kody do szablonu, który wygląda nieziemsko prawda? Druga współpraca jest z emergency <3 Jak wam się podobają prace?

25 lutego 2016

411# Piąte urodziny Pandy!

Nastał wspaniały dzień dla Pandy, leci jej kolejny rok, piąty. To nie mała liczba dla bloga tego typu, bo większość z nas wie, że większość szablonarni nie dociera do tego wieku. Jestem ogromnie z nas dumna, że dalej robimy, to co kochamy! Wiele z nas doskonali swoje umiejętności od początku na Pandzie i to naprawdę jest miłe, kiedy ktoś zaczyna i dalej tworzy w tej samej ekipie. Zacieśniają się więzy i zupełnie inaczej to wygląda. Współpraca jest wtedy czymś niezwykle naturalnym. Bez problemu można się dogadać z pozostałymi, znaleźć swoje bratnie dusze. 
Nawet jeśli kogoś dłuższą chwilę nie ma [tu mówię o sobie], to wszyscy nadal cierpliwie czekają na powrót tej osoby. I za to chciałabym podziękować, bo zrzuciłam wiele obowiązków na dziewczyny, a one świetnie je wypełniają! I za to chciałabym im podziękować. Bez Kociaka i Vanes nie byłoby z Pandą tak dobrze jak jest teraz, podejrzewam, że nawet mogłaby zostać zawieszona, ale dzięki świetnej organizacji ciągle ktoś przybywa do ekipy i nasza pandowa rodzinka się powiększa! To naprawdę wspaniałe. Pięć lat jednak powoduje, że człowiek się przywiązuje, nawet jeśli chodzi o zwykły blog, bo po takim czasie staje się to już częścią życia. Jeszcze raz dziękuje! ♥ ~ k4sper


14 lutego 2016

408# Zakochaj się w Pandzie!



Z okazji Święta Zakochanych życzymy wszystkim dużo miłości, i przytulania!
W tym szczególnym dniu ekipa Panda Graphics przygotowała dla miłosne grafiki i szablony, które bez wątpienia cieszą nie tylko oczy, ale i serca!
Poza tym - premierę ma dziś Nowa Panda. ;)

Wielkimi krokami zbliżają się urodziny naszej szabloniarni. Nie zapomnijcie odwiedzić nas 25!




9 lutego 2016

406# 7 Years

No czy ten gif nie jest cudowny *-* Poproszę takiego Caluma do domu ;')

Rozleniwiłam się ostatnio strasznie... Dlatego dziś oddaję jedynie zamówienia. Czarno-Biała, mam ogromną nadzieję, że szablon Ci się podoba. W razie jakichkolwiek zmian, napisz a wymyślimy coś innego ;) Będzie mi miło jak napiszecie co chcecie widzieć w następnej notce, prócz zamówień nie mam w ogóle pomysłów na szablony, czy też nagłówki ;-; Także wiecie co robić ^^

20 stycznia 2016

399# Purpose










Cześć :) Co tam u was? Jak mija wam kolejny tydzień? Jeśli tak samo mroźnie jak u mnie to chyba współczuję ;-; dosłownie nie czuję rąk, a gdy już muszę wyjść z domu -naprawdę, nie żartuję- można wybić sobie zęby ;')) Nic przyjemnego, pociesza mnie jedynie fakt, że za niecały miesiąc mam ferię *-* Nie przynudzając więcej mam dla was kilka szablonów, oraz nagłówków :) Niektóre prace są zrobione z innymi graficzkami <3

14 stycznia 2016

398# X-Men


(Nagłówek stworzony razem z Fantazją).

Fazuję od jakiegoś czasu na X-Menów, więc stąd ta notka. Pokochałam X-Menów, Wolverine'a i nie mogę się doczekać na nadchodzące w tym roku i przyszłym filmy. Dzięki temu wróciła mi wena na szablony.
Za niedługo wybije nam 400 notka i 800 szablon. Wiecie, że jestem tu już prawie dwa lata i prawie od 250 notek?  Dodałam tu 150 szablonów. Liczby są straszne.











11 stycznia 2016

397# All the times that you rain on my parade


Dzień Dobry! Przyznam, że w przywitaniach nie jestem najlepsza, ale jak pewnie zauważyliście (albo i nie) jestem nową Pandą tutaj :) Większość może mnie kojarzyć pod nickiem Fantazja, oraz z tego, że jestem na wielu blogach :D Ale tak naprawdę to ten blog od jakiegoś czasu skradł moje malutkie serduszko, no i właśnie jestem. Dziś przygotowałam dla was dwa szablony, oraz jeden nagłówek, mam nadzieję, że pracę przypadną wam do gustu :)

Followers