Pokazywanie postów oznaczonych etykietą kobieta. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą kobieta. Pokaż wszystkie posty

27 kwietnia 2017

497# There's nothin' holdin' me back

*t h i s  b o i i i i i <3*

HEJO! Jak się macie? Nawet wole nie liczyć ile mnie nie było XD Postaram się powoli wrócić, ale najpierw poprawię się z matmy hahaha Więc co dziś były moje urodziny, dzień spędziłam wspaniale, naprawdę było lepiej niż w tamtym roku. Mimo to chciałabym i tak mieć jeszcze przy sobie, tak fizycznie kilka osób. A co u was? W końcu mnie tu dawno nie było, nie wiem co się działo więc piszcie!
Dziś skromnie, miałam dać dwa szablony, ale dopiero o 19 byłam w domu i już nie zdążyłam dokończyć drugiego szablonu. Następnym razem będę miała dla was więcej.

3 maja 2016

432# That's how it is

*Marvelowy klimacik ♥* #TeamIronMan

 Witam serdecznie!
Powiem szczerze, że z dzisiejszej notki nie jestem zbyt zadowolona xd Po tej przerwie chciałam dodać trochę więcej, no ale nie wyszło. Chyba jestem już trochę przyzwyczajona do wykonywania zamówień i sama niewiele potrafię wymyślić.. :/ Muszę nad tym popracować.
W tym czasie, kiedy mnie tutaj nie było, udało mi się napisać egzaminy gimnazjalne. Nie było łatwo, nie było trudno, ogólnie jestem zadowolona :D Sądzę, że lepiej nie mogłabym napisać.
Obecnie czuję się trochę wyprana z kreatywności. Niewiele rzeczy mi wychodzi w Photoshopie - dzisiaj próbowałam trzy razy zacząć pracę i nic mi nie wyszło :(
Mam nadzieję, że te dwie prace jakoś wam się spodobają ^^

21 lutego 2016

410# I need to speed up

*marzenia* *__* ;__;

Hejka! Z notki na notkę co raz mniej mi się chce.. Dzisiaj oddaję 2 zamówienia z 5. Postaram się dodać pozostałe 3 jak najszybciej.
Egzaminy się zbliżają, aż by się chciało, żeby tak Dumbledore odwołał xD Co tydzień mam co raz więcej zaliczeń, naprawdę ciężko znaleźć czas na przyjemności, jeśli się chce mieć dobre oceny.
Nie będę już zanudzać, zmęczona jestem xd Oto prace. Mam nadzieję, że się spodobają.

11 stycznia 2016

397# All the times that you rain on my parade


Dzień Dobry! Przyznam, że w przywitaniach nie jestem najlepsza, ale jak pewnie zauważyliście (albo i nie) jestem nową Pandą tutaj :) Większość może mnie kojarzyć pod nickiem Fantazja, oraz z tego, że jestem na wielu blogach :D Ale tak naprawdę to ten blog od jakiegoś czasu skradł moje malutkie serduszko, no i właśnie jestem. Dziś przygotowałam dla was dwa szablony, oraz jeden nagłówek, mam nadzieję, że pracę przypadną wam do gustu :)

21 grudnia 2015

391# Driving home for Christmas~


Jak Wam mija przedświąteczny czas? Bo mi ostatnio dość pracowicie. Przeważnie robię bombki, które zostają mi zabierane, bo przecież dla znajomych, ale ostatnio byłam też w studio nagrywać kolędy. Dzisiaj piszę też zerówkę z etyki dziennikarskiej (nie chcecie wiedzieć o czym jest ten przedmiot, etyka jest chyba tylko zasłoną do prawdziwego celu, czyli wysłania studentów do psychologa), więc trzymajcie kciuki. Mam nadzieję wszystko ambitnie zaliczyć w terminach zerówkowych. :v
A teraz coś o szablonach. Pierwszy jest zamówieniem, to widać. Drugi również miał nim być, ale zamawiająca się po niego nie zgłosiła (od razu mówię, że reklamacji nie przyjmuję, bo czekałam dość długo na jakikolwiek znak życia). Trzeci wyszedł przy okazji, bo naszło mnie na Assassin's Creed III, prawdopodobnie najbardziej znienawidzoną część przez graczy, a na chwilę obecną moją ulubioną, wraz z Syndicate. Tak czy owak, jestem dumna z tego szablonu! Ale nie wszędzie może działać ._.

24 września 2015

363# Everyday I spend my time


Cześć! Co słychać?
U mnie raczej nudno. Zaczęła się szkoła, trzeba się uczyć na konkursy, żeby jak najmniej egzaminów pisać xD Moja logika.
Cały tydzień odkładam obejrzenie Fear The Walking Dead, bo ciągle jest coś innego do zrobienia, ale chyba jutro wreszcie mi się uda! Ogląda ktoś z was? Podoba się wam? Mi osobiście na razie, tak nie bardzo. Wkurzają mnie niektórzy bohaterowie i czekam aż wreszcie akcja się rozkręci. 
Oddaję dzisiaj trzy zamówienia. :)

30 sierpnia 2015

354# On the way to...


Cześć! Jestem Eveline Dee nowa duszyczka na Pandzie, tak miło zapowiedziana przez Zielonego Kociaka. Bardzo się cieszę, że udało mi się dostać na Pandę. Przede wszystkim przyszłam tutaj ze względu na mój podziw, co do panującej tutaj miłej atmosfery oraz świetnej organizacji :) Mam nadzieję, że uda mi się sprostać waszym oczekiwaniom i zostać na Pandzie przez długi czas. <3

Dzisiejsza notka wyjątkowo przesiąkała będzie Harrym Potterem. To z pewnością z powodu zakończenia emisji filmów w telewizji, co niestety od razu kojarzy się też z rozpoczęciem szkoły :c
Ogólnie to nie wiem, czy będę wykonywała wiele prac anime, tak jak pozostałe autorki. Na pewno będą się takowe pojawiały zwłaszcza, jak obejrzę jakieś super anime. :D Mam nadzieję, że nie sprawi to, iż będę w jakiś sposób odstawała od reszty... Ja i te moje niepewności. xD

Zapraszam jeszcze na moją podstronę, jeżeli chcecie zadać jakieś pytania lub złożyć zamówienia, które będę przyjmowała (oczywiście tylko te zgodne z moimi preferencjami). :)

7 sierpnia 2015

344# Czas lenistwa

Witam, witam! Od jutra zaczyna się mój czas błogiego lenistwa i wyjazdu. Cieszę się, że w końcu będę mogła odpocząć od wszystkiego i... od internetu(no prawie, bo mam pakiet internetu w telefonie). Trzeba dobrze wykorzystać ostatni miesiąc wakacji. :)
Póki co kolejkę na zamówienia wstrzymuję, aczkolwiek można składać zamówienia. Wybiorę sobie kilka jeszcze jak wrócę (jeśli coś mnie zainteresuje) i wtedy ją zamknę.
Na dzisiaj mam do oddania dwa zamówienia i jeden szablon z propozycji.

27 lipca 2015

340# No, please don't wake me now

[Ten gif jest niesamowity <3]


Cześć, skarbeńki ♥
Co tam u was słychać? Jak mijają wakacje i w ogóle? Tak, tak... Radosną paplaniną nie zamydlę waszych bezbłędnych oczek i jednak będę musiała się wytłumaczyć. Dawno mnie nie było. Miałam troszkę spraw do załatwienia, mniej i bardziej przyjemnych. I w sumie nadal je załatwiam, ale to już nie jest tak absorbujące jak wcześniej xD Przez pewien czas myślałam nawet nad przejściem na graficzną emeryturę... Ciii, wcale tego nie słyszeliście, bo już mi przeszło.
Tak czy siak wpadam do was dzisiaj ze wszystkimi zamówieniami, także... Będzie się działo i troszkę sobie jeszcze pogadam.

16 lipca 2015

335# Bitch, I'm Madonna

^Radzę otworzyć w nowej karcie^
Witam po mojej długiej nieobecności! Ostatnia notka na Pandzi ode mnie była może...w maju? Ten czas tak szybko leci, ;> 
Przyznam szczerze, że piosenka z linku na początku średnio mi się podobała, a teraz nie może wyjść z mojej głowy. Uzależniająca, cholera. 
Jak Wam mijają wakacje? Ja się kuruję. Chociaż póki co nie narzekam. :) 
Po za tym widzieliście imieniny Pandy? Nie? To zapraszam tutaj, dziewczyny się naprawdę postarały, jest co podziwiać!
Chciałam również ogłosić, że przyjmuję zamówienia na mojej podstronie. :)

24 maja 2015

313# Ale ten czas leci

Dobry wieczór! Co tam u Was słychać? Przepraszam, że mnie tak mało na Pandzie, ale no... Mam troszkę problemów zdrowotnych, a dochodzi do tego także nauka, więc to chyba wszystko tłumaczy. 
Szczerze przyznaję, że nie mam za bardzo ochoty się rozpisywać, a i chciałabym iść spać, więc... Po prostu przejdę do szablonów. :)

13 marca 2015

289# I'd see you another day, another way!

(c) moje, na potrzeby spisu graficznego

Hello! Z tej strony taka staro-nowa panda. Z jednej strony stara, bo moje pierwsze prace pojawiły się tu w notce urodzinowej, od której minęło już trochę czasu (chyba że liczą się prace, które robiłam na gry), a z drugiej młoda, bo to moja pierwsza samotna (:c) notka tutaj.
Dzisiaj dodaję dwa stare szablony, oba robione z myślą o moich blogach (Renfri egoistka). Wciąż mi się podobają, a leżą sobie na pustych blogach od paru tygodni i szkoda, by się zmarnowały. Grypa mnie rozkłada, ostatnio mam sporo problemów ze zdrowiem i nie mogłam dorobić niczego więcej, gomen'nasai!
I w sumie to by było na tyle. A wy, kochani czytelnicy? Jak wam mija piątek trzynastego? Czarny kot nie przebiegł drogi? Nie stłukliście przypadkiem lustra?
Do następnego ♥

3 marca 2015

285# Let me hear


Cześć wszystkim :)
Co by tu dużo pisać - dawno nic nie dodawałam, jedynie zostawiłam po sobie delikatny ślad w postaci 2 nagłówków w notce urodzinowej, a ponieważ wytłumaczenie byłoby takie samo, jak zawsze, to nie będę się tłumaczyć. Sesja już na szczęście minęła, zaczyna się nowy semestr, który jest dla mnie wielką niewiadomą, bo mimo to, że zajęcia mam w sobotę, to nie ma jeszcze planu...
Jeśli chodzi o samą sesję, to wszystko jakoś-samo-się-zdało, pisałam tylko jedną poprawkę i całkiem zadowolona, bo w efekcie mam jedną 3, jedno 3,5 (WTF?!), dwie 4 i jedną 5. Straszą mnie tym nowym semestrem, bo krążą plotki, że będziemy mieli w-f. Informatycy i w-f, już to widzę xD
Co do szablonu w notce, to podoba mi się, naprawdę. Robiłam to tak jakby z myślą o opowiadaniu, którego już dawno nie piszę, ale wciąż chodzi mi po głowie. Co o nim sądzicie? (O szablonie, nie o opowiadaniu xD).
A, no i kolejna sprawa, którą muszę się koniecznie pochwalić! Jedziemy sobie z bleachową w piątek na koncert Block B, moje marzenia się spełniły ^^ Ach, Zico-oppa na żywo <3 Może ktoś z czytelników też jedzie?
A, no i mam dzisiaj urodziny.

14 stycznia 2015

273# One more night


Cześć wszystkim! Jak zwykle długo się nie odzywałam, ale sądzę, że już się przyzwyczailiście.
Mam wam właściwie dużo do opowiedzenia, ale powstrzymam się od tego :) Chciałabym tylko wspomnieć, że kilka dni temu wybiło mi 1000 widzów na youtube. Myślę, że to sporo, jak na kanał, gdzie pojawiają się tylko poradniki i speedarty. Ostatnio nie dodawałam nic ciekawego, także nie mam was na co zaprosić, jednak gdyby nie to, że coś mi dzisiaj "nie pykło" z CSS'em, to nagrywałabym nowy poradnik na efekt, który możecie zobaczyć w dwóch poniższych szablonach.

Co do szablonów w notce nie będę się rozpisywać. Oba mają ten sam CSS, więc właściwie możecie traktować je jak 2 wersje tego samego szablonu. Osobiście bardziej podoba mi się ten drugi, jednak czekam na wasze opinie.


8 stycznia 2015

272# We can be heroes


Cześć i czołem!


Ostatnimi czasy ciężko było mi cokolwiek stworzył. Czuję jednak przypływ weny i chyba powoli się rozkręcam. :)
Jestem przede wszystkim dumna z powyższej sygnatury. Rzadko udaje i się osiągnąć zamierzony efekt, a tym razem zrealizowałam pomysł w stu procentach. Jeszcze nie pracowałam z gifem w taki sposób. Pewnie wkrótce pojawi się jeszcze kilka, technologicznych sygnatur, czy nagłówków z mojej strony.
Może nawet wplotę ten motyw w jakiś szablon?
To rzecz jasna nie wszystko ode mnie - dorzucam dwa, wolne szablony. Mam nadzieję, że się spodobają.


13 grudnia 2014

263# Diggy diggy hole


© tumblr

Cześć!
Niniejszym wypieprzyli mnie z roboty... Znaczy - miałam pracować przez sezon, zamówienia się skończyły i... Już mnie nie chcieli. Jak i reszty zatrudnionych.. Szkoda, zaczynałam lubić tę pracę. Choć zmuszali mnie do słuchania disco polo... Praktycznie non stop. Nie wiem skąd w ludziach sympatia do tego gatunku muzyki.
Leczyłam się piosenką sponad gifa. Polecam. :3 Intensywna terapia tym pomagała pozbyć mi się z głowy Szalonej Rudej.
Tak czy siak będę miała w końcu dla Was troszkę czasu. :)

We wstępie chciałam pochwalić bleachi za śliczny szablon, który dla nas przygotowała. Bardzo dziękujemy za ten chłodny, acz przepiękny powiew świeżości, kochana. ^^ 

Przypominam również o prowadzonych przez nas akcjach - czekamy na Wasze prace do naszej gry, których tematykę znajdziecie tutaj. Zapraszam również do wzięcia udziału w naszej świątecznej niespodziance - no dalej, kliknijcie na ten prezencik po prawej stronie. ;>
Zachęcam do głosowania nie tylko w sondach na najlepszą szabloniarnię miesiąca obu katalogów, ale i na Lizz w konkursie na szablon miesiąca oraz Vanes w NPG :)

Tyle ode mnie.
Przejdźmy już może do graficznej części posta. :)

12 października 2014

237# Can’t we live in a world where time stands still?

Song Ji Eun - Don't look at me like that
♥♥♥

 Uwielbiam wyżej podaną piosenkę! Jest naprawdę piękna. Oczywiście brakuje mi tu rapu Banga, ale i bez tego jest świetna. Od razu zamarzył mi się szablon z animowanym nagłówkiem i o to powstał. Akurat wpasował się do miesiąca tematycznego KG.


Usunęłam możliwość komentowania. 
Myślę, że przez chwilę tak będzie lepiej.


28 czerwca 2014

192# Hope




Cześć!
No dawno mnie tu nie było i po prawdzie jestem na urlopie, ale ostatnio coś mi graficzne chęci wróciły i przygotowałam dla Was kilka szablonów. :)
Jestem z nich zadowolona i prawdopodobnie wcześniej wrócę z urlopu - to się jednak okaże, mam ostatni egzamin. Trzymajcie kciuki żeby zarządzanie i organizacja w administracji publicznej mnie nie pokonały.
Kobietka od tego przedmiotu jest szalona i zdaje się, że skończę swój licencjat dopiero we wrześniu... Nawet dziekan do niej dzwonił żeby troszkę nam odpuściła. A czy to zrobi - okaże się właśnie dziś.

Tymczasem przejdźmy do graficznej części notki.

10 stycznia 2014

134# Where Are You Going Oppa? + zamówienie dla Yuki Kagami

Rain ft. Hyuna - Where Are You Going Oppa?

Oooooooo, mam 2 autografki, 2 focie z Wroną i Kłosem:D, także mecz jak najbardziej udany, zwłaszcza, że Skra wygrała, choć przypuszczałam, że będzie walka, to jednak AZS Olsztyn się pogubił... Zrobiłam świetne focie, choć mało.. I nie ma wielu wspaniałych ujęć, ale najbardziej podoba mi się fakt, że nowy obiektyw(taki nowy, że kupiony w lutym 2013:p) spisał się rewelacyjnie, choć nie do takich zdjęć został stworzony(jedno z moich zdjęć). :p


201#

Niektórzy z was, którzy oglądają często moje prace, może wydawać się znajomy układ tego szablonu z innym. To prawda.. Nie wysiliłam się i nie bawiłam css'em tylko nagłówek walnęłam i kolorystykę, mam nadzieję, że mi wybaczycie to lenistwo spowodowane brakiem czasu:p

202# Zamówienie dla Yuki Kagami
http://fc00.deviantart.net/fs71/f/2014/010/a/6/_panda_graphics__zam_for_yuki_by_roxxia-d71lsa3.png
 mam nadzieję, że ci się podoba, chociaż mało tu błękitu :p
i tak, umiem robić animowane buttony :)

 i tak na koniec:

http://nominuj.blogspot.com/2013/12/nominacje-do-konkursu-na-grafika-roku13.html

26 grudnia 2013

132# F***

Trochę później, ale tyle roboty dziś miałam i mam, że głowa boli. Przede mną cała góra ubrań do przesortowania, a potem do ponownego ułożenia.. A już niedługo muszę brać się za angielski, fizykę i matme. Jednym słowem FUCK. XD Wkopałam się na sam koniec półrocza ;/ A jak jest z wami?


199# Sky Ferreia
Po najechaniu na czarną kreskę wyskakuję okienko z gadżetami, jest to stopka, czyli tylko do niej można dawać gadżety :p


Jak wam się podoba?
Jeszcze nie było wyskakującej stopki u nikogo, bynajmniej ja nie widziałam :p

Followers