(CAN YOU NOT?! x100000)
Hej! (Mam nadzieję, że nikogo nie zabiłam tym gifem. Ale spójrzcie na Ziona xd) Jak się macie? Długo mnie nie było, prawda... ;-; Komputer oddałam do czyszczenia i nie mam na nim żadnych wcześniejszych prac T-T A tak właściwie idzie się zabić... Khip-hop mnie rozwala, po prostu masakra. A widzieliście teledysk iKON "Dumb&Dumber"?! XD kocham (szczególnie bobby'ego i b.i)... No i ogólnie za dużo się u mnie nie działo..
ps. WIDZIELIŚCIE CO WINNER WSTAWILI NA YT?! (zawału dostałam jak to obejrzałam) xd
ps. WIDZIELIŚCIE CO WINNER WSTAWILI NA YT?! (zawału dostałam jak to obejrzałam) xd
