Hej, cześć i czołem!
Tak w zasadzie nie wiem za bardzo, co ciekawego Wam mogę powiedzieć. Więc może zaproszę od razu do szablonów i przejdę do konkretów. Dwa zamówienia, dwa wolne, w tym z jednego jestem dumna.
Byłby trzeci, ale nie chciało mi się go skończyć. Będzie następnym razem.
Enjoy! :D