Pokazywanie postów oznaczonych etykietą animacje. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą animacje. Pokaż wszystkie posty

26 czerwca 2016

451# Ah Ha

  
^Renfri przypomina sobie, jak się robi ikony T_T

Uczciwie mówię: notka jest tak szybko tylko dlatego, że następnej nie dodam raczej przed końcem wakacji. Renfri bierze sobie urlop, a co! Rzucam wam przerobiony szablon 'paranoid' z poprzedniej notki, tym razem w jasnej wersji, przerobiony szablon z mojej podstrony, stary szablon z opowiadania, którego i tak nie napisałam i nie napiszę oraz wolny, który jest współpracą z Nezją. No to na tyle by było. Dobrych wakacji, ludzie!

16 grudnia 2015

389# Jaki dziś dzień? Zima.

LAJT LAJT LAJT LAJT LAJT LAJK SEEEHUN
Piękny edit by Nezja ♥

Kejpop zrobi ci papkę z mózgu. 
O ile taki posiadasz.

5 sierpnia 2015

343# Titles in english sound better

Moje z idk-p. Kocham Laxusa *o*
Dzisiaj upływa termin zgłasza się na Współpracę z Pandą! Dziękuję za tak duże zainteresowanie, nie spodziewałam się tylu osób. Postanowiłam, że jeśli ktoś będzie chciał się jeszcze zgłosić, będzie miał taką możliwość. Warunek jest taki, że ta osoba musi być pewna, że do 12.08 zdoła zrobić i wysłać pracę.
Mam dla was dwa szablony. Jeden z nich to propozycja od Pluszowej - a przynajmniej starałam się zrobić coś na podstawie twojego pomysłu :)

23 lipca 2015

338# niemampomysłunatytułwięcdamtaki

(moje z idk-p)

Dawno nic nie publikowałam, nie licząc imienin. Po prostu mi się nie chce. Codziennie pracuję (ta, w weekendy też) w Szopie i InDesignie i w czasie wolnym odpoczywam od grafiki. Jednak jak zobaczyłam taką wspaniałą propozycję od Carrie, nie mogłam się powstrzymać. Ale policzyłam - sama opublikowałam już tutaj cztery szablony z samym Leviem, dwa z Eruri i jeden z Ereri. Nie powinniście narzekać na ich brak ;p
Btw, komuś się powaliły numery szablonów, więc pozmieniałam parę notek wstecz.

16 maja 2015

309# bae bae

BIGBANG - BAE BAE

to miał być nagłówek ale że nie dało się zapisać w lepszej jakości to pozostawiłam to jako sygnatura xd
Publikuje tą notkę na spontanie. Jak wiecie mam maturę i zamiast się przygotowywać do ostatniego ustnego egzaminu to robię wszystko inne, w tym szablony :D
Dzisiaj prezentuje prosty i dosyć taki specyficzny szablon dla mnie XD Uwaga! Zdjęcie użyte w tle jest mojego autorstwa! :D

Followers