muzyka: Block B - Nillili Mambo
103# i miss you
{ podgląd }
Szablon ten zaczęłam od dobrania tła i kolorów oraz różnych efektów związanych z CSS. Na końcu przeszłam do nagłówka i muszę przyznać, że podoba mi się. A cytat uwielbiam i cóż tu więcej pisać. Jeśli chcecie pobrać piszcie na gg, a wyślę paczkę z szablonem i instrukcją. Jak ktoś chcę poznać powód to też niech piszę na gg.
Dziękuję za głosy we wszystkich sondach.
Zastanawiam się nad odejściem z szablonarni i porzuceniem robienia szablonów. Za dużo czasu to chłonie..


