O to i jest 200-tna notka na Pandzie! Trudno uwierzyć, że uzbierało się tego już tyle. Do pierwszej setki dobiliśmy dnia 05.06.13 więc wychodzi na to, że mniej więcej w ciągu roku dodajemy około stu postów :D Nie długo po stówie Panda przeżywała kryzys wewnętrzny i przez ponad miesiąc była zawieszona. Mam nadzieję, że w tym roku nic takiego się nie stanie.
Razem z Vanes i Zielonym Kociakiem postanowiłyśmy, że w związku z tą szczególną notką przygotujemy szablony zgodne z miesiącem tematycznym Katalogu Graficznego, czyli będą to prace minimalistyczne. Mamy nadzieję, że się wam spodobają! :)