Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Kosogłos. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Kosogłos. Pokaż wszystkie posty

21 grudnia 2015

391# Driving home for Christmas~


Jak Wam mija przedświąteczny czas? Bo mi ostatnio dość pracowicie. Przeważnie robię bombki, które zostają mi zabierane, bo przecież dla znajomych, ale ostatnio byłam też w studio nagrywać kolędy. Dzisiaj piszę też zerówkę z etyki dziennikarskiej (nie chcecie wiedzieć o czym jest ten przedmiot, etyka jest chyba tylko zasłoną do prawdziwego celu, czyli wysłania studentów do psychologa), więc trzymajcie kciuki. Mam nadzieję wszystko ambitnie zaliczyć w terminach zerówkowych. :v
A teraz coś o szablonach. Pierwszy jest zamówieniem, to widać. Drugi również miał nim być, ale zamawiająca się po niego nie zgłosiła (od razu mówię, że reklamacji nie przyjmuję, bo czekałam dość długo na jakikolwiek znak życia). Trzeci wyszedł przy okazji, bo naszło mnie na Assassin's Creed III, prawdopodobnie najbardziej znienawidzoną część przez graczy, a na chwilę obecną moją ulubioną, wraz z Syndicate. Tak czy owak, jestem dumna z tego szablonu! Ale nie wszędzie może działać ._.

Followers