Publikowałam ten nagłówek na idk-p, ale tak mi się podoba, że wrzucam go tutaj <3
Ostatnio nie można narzekać na brak notek na Pandzi, prawda? Ja też nie mogę narzekać na brak zajęć. Dzięki uprzejmości Kaeru mam Simsy 4 i siedzę po nocach, rozmnażając moje postacie. Uważam to za idealne zajęcie dla dorosłej, dojrzałej kobiety. Phi, nie przyznaję się do siebie, że się tak określiłam.bleachi słusznie zauważyła, że zmieniłyśmy tytuł postów, więc poprawiłam (dla mnie zawsze będziesz bleachi ;p).