Ale już wystarczy tego użalania! Jutro TWD będzie wszystko okej xD Jak wam się podoba 6. sezon tak w ogóle?
SPOILER ALERT(jak ktoś nie oglądał 6 sezonu)
----
Ja nadal mam nadzieję, że Glenn jednak żyje. Co prawda, kiedy obejrzałam odcinek byłam załamana, ale starałam się z tym pogodzić. Następnego dnia brat wyjeżdża mi z teorią, że Glenn żyje, a zombiaki rozszarpały niby tylko tego Nicka co na nim leżał. Jak to obejrzałam jeszcze raz (choć krzyki Glenna rozrywały mi serce ;---;), to rzeczywiście jest to możliwe. Ale z drugiej strony ile by zajęło, żeby z Nicka przerzuciły się na Glenna, pewnie krótką chwilę... no nie wiem. Mam nadzieję, że jakoś to rozjaśnią, bo w tym momencie naprawdę nie wiadomo co się dokładnie stało. A wy macie jakąś opinię na ten temat?
----
KONIEC SPOILERA
Zaczęłam tez oglądać inny krótki serial, który będzie miał tylko 8 odcinków i jest naprawdę świetny. Jeśli chcecie zaczerpnąć trochę Wikingowej historii to polecam xD Serial ma tytuł "The Last Kingdom" i dzisiaj w notce jeden nagłówek z głównym bohaterem.