Pokazywanie postów oznaczonych etykietą dwukolumnowy. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą dwukolumnowy. Pokaż wszystkie posty

26 marca 2017

492# It ain't me

Hejka mordeczki! Jak mnie tutaj dawno nie było. Czas w końcu dodać coś od siebie. Głównie dzisiaj przedstawiam zamówienia, może następnym razem stworzę jakiś szablon wolny. Ale najpierw wyrobię się z moimi wszystkimi zamówieniami, bo trochę mi jeszcze ich zostało. 
Jak tam u Was? Czujecie wiosnę? U mnie małymi kroczkami nadchodzą zmiany, już czuję ten przypływ energii! ♥ 

16 czerwca 2016

447# Every breath you take

Witam, kochani!
Z tą piosenką mam związanych wiele wspomnień i miło mi się ona kojarzy. Czasem tak dobrze powspominać niektóre swoje (szkolne) miłostki (a konkretniej to jedną, ale ciiii). ;)
Dzisiaj mam urodziny, to stwierdziłam, że zaklepię sobie posta, a co! Jak szaleć to szaleć. Niestety z roku na rok coraz starsza... 
Jak widać powoli wracam do robienia szablonów, ale to jeszcze nie moja dawna forma. Miałam w sumie wrzucić dwa szablony, ale drugi dopiero rozpoczęty, więc pojawi się przy najbliższej okazji. Dlatego prezentuję tylko jeden, prosty, skromny szablonik (przepis na datę skradłam od Kociaka).

25 kwietnia 2016

429# Why can't I say that I'm in love? I wanna shout it from the rooftops


Hejka, siemaneczko! Dawno się nie widzieliśmy... Notka ode mnie miała się pojawić już ostatnio, ale coś nie pykło... Mam już problemy z pamięcią! Ogólnie dawno nigdzie się nie udzielałam, ale wiadomo, pochłonęło mnie życie, jak to mówią. Od maja/czerwca mam zamiar bardziej się udzielać, nie wiem tylko jak to wypadnie w praktyce. :) 
Na dzisiaj mam przygotowane dwa szablony, jeden jest już stary, widniał na mojej podstronie, a drugi zrobiłam na rozgrzewkę - jest prosty, bez bajerów. Czuję się strasznie zacofana, bo to tak na dobrą sprawę pierwszy szablon zrobiony przeze mnie od bardzo długiego czasu, także tego. Nie spodziewajcie się po mnie cudów, bo te czasy już niestety minęły. ;>

19 kwietnia 2016

427# Demons

A tak walnę nagłówek z Gd, a co tam! Lubię go <3
Hej hej, z tej strony December. Dołączyłam do pandy już... dawno, ale dopiero teraz dodaję pierwszą notkę. Cóż, matura xD Dawno też nie dotykałam się do kodów, ale jakoś idzie. Dzisiaj wszystko nowiuteńkie oprócz szablonu z psycho pass. Ten chyba jako jedyna dzisiejsza praca wygląda przyzwoicie, bo robiony daaaawno temu przed tą moją przerwą. Ach, te czasy, kiedy jeszcze potrafiłam robić szablony, nagłówki i inne prace...

Followers