Epik High - KILL THIS LOVE
Wczoraj miałam sobie pograć w siatkówkę plażową, ale deszcz popsuł mi plany na wieczór :c Jak rano mi się grać nie chciało tak im bliżej wyznaczonej godziny coraz bardziej brała mnie ochotę na grę, a tu proszę. Wszystko przeciwko mnie :c
Z okazji 200-tnej notki razem z Vanes i Zielonym Kociakiem zaprezentujemy wam szablony minimalistyczne. Mam już gotowe dwa szablony: jeden z postacią z mangi, drugi z rysunkiem z propozycji. Jeszcze 4 notki przed nami, więc możliwe, że jeszcze coś dorobię :D Macie jakieś sugestie? :)
W odpowiedziach na PIERWSZY komentarz będziemy grać w grę! To pierwsza gra organizowana przez Pandę i chyba jedyna gra przeprowadzona na jakimkolwiek blogu graficznym. :D
Ps. nie zapomnijcie skomentować szablonu w oddzielnym komentarzu :p
Z okazji 200-tnej notki razem z Vanes i Zielonym Kociakiem zaprezentujemy wam szablony minimalistyczne. Mam już gotowe dwa szablony: jeden z postacią z mangi, drugi z rysunkiem z propozycji. Jeszcze 4 notki przed nami, więc możliwe, że jeszcze coś dorobię :D Macie jakieś sugestie? :)
W odpowiedziach na PIERWSZY komentarz będziemy grać w grę! To pierwsza gra organizowana przez Pandę i chyba jedyna gra przeprowadzona na jakimkolwiek blogu graficznym. :D
Ps. nie zapomnijcie skomentować szablonu w oddzielnym komentarzu :p