Nie mam czasu na nic.... Tym bardziej na tworzenie szablonów. Jakieś 2 tygodnie temu odpaliłam photoshopka i ten po 5 minutach się zawiesił, uznałam to za znak, że jeszcze nie czas i zostawiłam grafikę za sobą. Ale dzisiaj pomimo tego, że też z 3 razy mi się wyłączył, tworzyłam dalej i tak o to powstała sygnatura po wyżej i 2 nagłówki, które znajdziecie w rozwinięciu. Nie jest to jakaś super robota ale ma swój klimat.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą 2NE1. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą 2NE1. Pokaż wszystkie posty
21 stycznia 2015
14 stycznia 2015
273# One more night
Cześć wszystkim! Jak zwykle długo się nie odzywałam, ale sądzę, że już się przyzwyczailiście.
Mam wam właściwie dużo do opowiedzenia, ale powstrzymam się od tego :) Chciałabym tylko wspomnieć, że kilka dni temu wybiło mi 1000 widzów na youtube. Myślę, że to sporo, jak na kanał, gdzie pojawiają się tylko poradniki i speedarty. Ostatnio nie dodawałam nic ciekawego, także nie mam was na co zaprosić, jednak gdyby nie to, że coś mi dzisiaj "nie pykło" z CSS'em, to nagrywałabym nowy poradnik na efekt, który możecie zobaczyć w dwóch poniższych szablonach.
Co do szablonów w notce nie będę się rozpisywać. Oba mają ten sam CSS, więc właściwie możecie traktować je jak 2 wersje tego samego szablonu. Osobiście bardziej podoba mi się ten drugi, jednak czekam na wasze opinie.
Mam wam właściwie dużo do opowiedzenia, ale powstrzymam się od tego :) Chciałabym tylko wspomnieć, że kilka dni temu wybiło mi 1000 widzów na youtube. Myślę, że to sporo, jak na kanał, gdzie pojawiają się tylko poradniki i speedarty. Ostatnio nie dodawałam nic ciekawego, także nie mam was na co zaprosić, jednak gdyby nie to, że coś mi dzisiaj "nie pykło" z CSS'em, to nagrywałabym nowy poradnik na efekt, który możecie zobaczyć w dwóch poniższych szablonach.
Co do szablonów w notce nie będę się rozpisywać. Oba mają ten sam CSS, więc właściwie możecie traktować je jak 2 wersje tego samego szablonu. Osobiście bardziej podoba mi się ten drugi, jednak czekam na wasze opinie.
1 lutego 2014
141# It feels all so demanding now, but there will come a time when we miss this day, right?
Tytuł to wypowiedź CL, która wzburzyła wszystkich w tym i mnie. Kto lubi 2NE1 ten za pewne wie o co chodzi, więc nie będę tutaj o tym pisać, gdyż większość pandowiczów nawet ich nie zna :p.
Nareszcie, nareszcie jestem woooooooooooooolna! tzn, nie mam żadnych zamówień. To wspaniałe uczucie, haha. Ale naprawdę, tak długo robiłam szablon dla Bommie, a w końcu i tak nie jest taki jaki miał być, to jest wkurzające i frustrujące, ale nie nic nie poradzę. Muszę zapomnieć o tych nerwowych godzinach:p. I umiem już trochę czytać koreański! I powiedzieć trochę zdań. Eh, powinnam zająć się angielskim ><
Nie mogę doczekać się poniedziałku!! Tak bardzo, że aż sama się sobie dziwię. Mój ukochany zespół wyda full album ♥
+ MAMY 3 MIEJSCE! SAMI! DZIĘKUJEMY♥
+ MAMY 3 MIEJSCE! SAMI! DZIĘKUJEMY♥
Do zamówienia Bommie podeszłam z ogromnym zapałem, nie spodziewałam się, że będę mogła zrobić szablon z 2NE1 na zamówienie, a tu proszę. Od razu wpadłam na pomysł i bardzo chciałam go zrealizować, ale niestety mam za słaby sprzęt - taka prawda niestety. Mój laptop nie dał rady zapisać nagłówka, który miał być gifem. Być może dlatego, że gif zawierał wiele klatek i był większy niż standardowy format gifów. Wczoraj stworzyłam ten nagłówek zamiast tamtego z gifowego, podoba mi się, ale po moich wyobrażeniach mam zawyżone mniemanie o tej pracy i czuje się strasznie źle, że nie udało mi się tego zrobić tak jak chciałam. W przyszłości, daleeekiej, zafunduje sobie lepszy sprzęt. Jednak mam nadzieję, że to co przygotowałam się spodoba. Chyba nikt jeszcze nie bawił się pierwszym i ostatnim postem, więc będziesz miała czego jeszcze nikt inny nie miał :)
+ tło stron to gif, a nie czarne tło, ale akurat w takim momencie złapałam screena XD
Do zamówienia WW. podeszłam optymistycznie, ale jak zobaczyłam obrazki od razu z żalem powiedziałam "o niee", ale jakoś wybrnęłam, zauważyłam, że zawsze w takich przypadkach używam jakiejś akcji, która ujednolica wszystkie warstwy. Taka operacja ratuje mi życie:p, szablon powstał szybko i mi się podoba. Tutaj również jest nowość, bo nie widziałam u nikogo awatarów po prawej stronie w komentarzach :p Mam nadzieję, że jest ci się spodoba:D
210# Zamówienie dla Bommie
211# Zamówienie dla wymysł wyobraźni.
I czy wy to widzicie? Panda odżyła, normalnie mam łzy w oczach. W końcu nastał ten dzień. Mam nadzieję, że nie spotka mnie to co się tutaj działo ostatnio.
#
#Zamówienie ★
2NE1 ★
ciemny ★
CL ★
Dara ★
dark ★
Deidara ★
Itachi Uchiha
29 marca 2013
8 lutego 2013
072# I Love You
2NE1 - I Love You
111# Dara(2NE1)Tym razem(co od pewnego czasu w ogóle się nie zdarzało) zaczęłam od grafiki i przyznam, że mi się podoba. Choć sposób wykonania jest dosyć pospolity, to myślę, że ten szablon wyróżnia się na tle pozostałych. Bardzo poluuuuubiłam Dare :D
![]() |
| Będę wdzięczna za umieszczenie buttonu na swoim blogu :* |
Subskrybuj:
Posty (Atom)



