Pokazywanie postów oznaczonych etykietą 2NE1. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą 2NE1. Pokaż wszystkie posty

21 stycznia 2015

275# my high is epik


Nie mam czasu na nic.... Tym bardziej na tworzenie szablonów. Jakieś 2 tygodnie temu odpaliłam photoshopka i ten po 5 minutach się zawiesił, uznałam to za znak, że jeszcze nie czas i zostawiłam grafikę za sobą. Ale dzisiaj pomimo tego, że też z 3 razy mi się wyłączył, tworzyłam dalej i tak o to powstała sygnatura po wyżej i 2 nagłówki, które znajdziecie w rozwinięciu. Nie jest to jakaś super robota ale ma swój klimat.

14 stycznia 2015

273# One more night


Cześć wszystkim! Jak zwykle długo się nie odzywałam, ale sądzę, że już się przyzwyczailiście.
Mam wam właściwie dużo do opowiedzenia, ale powstrzymam się od tego :) Chciałabym tylko wspomnieć, że kilka dni temu wybiło mi 1000 widzów na youtube. Myślę, że to sporo, jak na kanał, gdzie pojawiają się tylko poradniki i speedarty. Ostatnio nie dodawałam nic ciekawego, także nie mam was na co zaprosić, jednak gdyby nie to, że coś mi dzisiaj "nie pykło" z CSS'em, to nagrywałabym nowy poradnik na efekt, który możecie zobaczyć w dwóch poniższych szablonach.

Co do szablonów w notce nie będę się rozpisywać. Oba mają ten sam CSS, więc właściwie możecie traktować je jak 2 wersje tego samego szablonu. Osobiście bardziej podoba mi się ten drugi, jednak czekam na wasze opinie.


1 lutego 2014

141# It feels all so demanding now, but there will come a time when we miss this day, right?


Tytuł to wypowiedź CL, która wzburzyła wszystkich w tym i mnie. Kto lubi 2NE1 ten za pewne wie o co chodzi, więc nie będę tutaj o tym pisać, gdyż większość pandowiczów nawet ich nie zna :p.
Nareszcie, nareszcie jestem woooooooooooooolna! tzn, nie mam żadnych zamówień. To wspaniałe uczucie, haha. Ale naprawdę, tak długo robiłam szablon dla Bommie, a w końcu i tak nie jest taki jaki miał być, to jest wkurzające i frustrujące, ale nie nic nie poradzę. Muszę zapomnieć o tych nerwowych godzinach:p. I umiem już trochę czytać koreański! I powiedzieć trochę zdań. Eh, powinnam zająć się angielskim ><
Nie mogę doczekać się poniedziałku!! Tak bardzo, że aż sama się sobie dziwię. Mój ukochany zespół wyda full album ♥
+ MAMY 3 MIEJSCE! SAMI! DZIĘKUJEMY♥
Do zamówienia Bommie podeszłam z ogromnym zapałem, nie spodziewałam się, że będę mogła zrobić szablon z 2NE1 na zamówienie, a tu proszę. Od razu wpadłam na pomysł i bardzo chciałam go zrealizować, ale niestety mam za słaby sprzęt - taka prawda niestety. Mój laptop nie dał rady zapisać nagłówka, który miał być gifem. Być może dlatego, że gif zawierał wiele klatek i był większy niż standardowy format gifów. Wczoraj stworzyłam ten nagłówek zamiast tamtego z gifowego, podoba mi się, ale po moich wyobrażeniach mam zawyżone mniemanie o tej pracy i czuje się strasznie źle, że nie udało mi się tego zrobić tak jak chciałam. W przyszłości, daleeekiej, zafunduje sobie lepszy sprzęt. Jednak mam nadzieję, że to co przygotowałam się spodoba. Chyba nikt jeszcze nie bawił się pierwszym i ostatnim postem, więc będziesz miała czego jeszcze nikt inny nie miał :)
+ tło stron to gif, a nie czarne tło, ale akurat w takim momencie złapałam screena XD
Do zamówienia WW. podeszłam optymistycznie, ale jak zobaczyłam obrazki od razu z żalem powiedziałam "o niee", ale jakoś wybrnęłam, zauważyłam, że zawsze w takich przypadkach używam jakiejś akcji, która ujednolica wszystkie warstwy. Taka operacja ratuje mi życie:p, szablon powstał szybko i mi się podoba. Tutaj również jest nowość, bo nie widziałam u nikogo awatarów po prawej stronie w komentarzach :p Mam nadzieję, że jest ci się spodoba:D

210# Zamówienie dla Bommie

211# Zamówienie dla wymysł wyobraźni.


 I czy wy to widzicie? Panda odżyła, normalnie mam łzy w oczach. W końcu nastał ten dzień. Mam nadzieję, że nie spotka mnie to co się tutaj działo ostatnio.

29 marca 2013

8 lutego 2013

072# I Love You

 2NE1 - I Love You

111# Dara(2NE1)

Tym razem(co od pewnego czasu w ogóle się nie zdarzało) zaczęłam od grafiki i przyznam, że mi się podoba. Choć sposób wykonania jest dosyć pospolity, to myślę, że ten szablon wyróżnia się na tle pozostałych. Bardzo poluuuuubiłam Dare :D


Będę wdzięczna za umieszczenie buttonu na swoim blogu :*

Followers