Witam!
Widzę, że jeśli chodzi o krytykę to ujawniły się takie osoby, które nie komentują nigdy i takie które robią to rzadko. Spodziewałam się czegoś podobnego, ale i tak jestem zaskoczona liczbą komentarzy i odzywek na chacie. Ale to dobrze, bo więcej ludzi pozna tajemniczy projekt PG, o którym może kiedyś, a może nigdy, wspominałam. Wpadłam na niego już rok temu, ale dopiero teraz dołączyła do nas osoba, która zgodziła się na coś takiego i myślę, że z biegiem czasu ich przybędzie :)
Otóż otworzyłam podstronę PANDA JUNIORS gdzie również będą pojawiały się prace, ale od nowych szabloniarek i wy, drodzy odwiedzający, będziecie decydowali, czy będzie gotowa by przejść na naszą stronę główną. Jeśli nie to nasza juniorka będzie pracować dalej na wasze uznanie, w przypadkach skrajnych(nigdy nie wiadomo) to aktualna główna załoga Pandy będzie decydować, czy dany grafik jest już gotowy.
Mimo, że projekt może spotkać głosy nie podzielające mojego zdania na jego temat, to nadal myślę, że to dobry pomysł. Szabloniarki będą cały czas sprawdzane, będą dawane im rady, z pracy na pracę będą coraz to lepsze i mam nadzieję, że w ciągu tych 30+ dni będą mogły pochwalić się już całkiem dobrymi pracami. To nie jest wyzwanie tylko dla nich samych, ale również dla mnie(nie pytałam jeszcze o zdanie Zielonego Kociaka, ale jeśli się również zgodzi wesprzeć naszych młodszych w fachu będę bardzo wdzięczna i nie tylko ja:p) gdyż tak naprawdę jeszcze nikomu nie pomogłam stać się lepszym grafikiem. Kiedyś próbowałam na onecie, ale szybko się to skończyło:p. Jestem ciekawa jak to potoczy się dalej. Mam nadzieję, że nie zniechęcę tym ludzi, którzy mają zamiar się tutaj zgłosić, gdyż prawdą jest, że każdy trafi najpierw na naszą podstronę, ale po opublikowaniu pierwszej pracy będę pytała się opinię naszych komentujących i być może osoba, która zgłosiła się zaledwie kilka dni temu będzie już dodawała prace na stronie głównej.
Pamiętajcie, że ja tylko chcę pomóc niezdecydowanym, którzy borykają się z tym, czy tutaj dołączyć, czy nie, bo uważają, że mają zbyt małe umiejętności. Właśnie dla takich osób nasza podstrona będzie idealnie się nadawać gdyż każda osoba, która się na niej znajdzie otrzyma dostęp do mojego bloga z poradami dotyczącymi CSS i photoshopa.
Pierwszą podopieczną zostaję skrytykowana niżej Atena, mam nadzieję, że wspólnie sprawimy, że grafika nadal będzie sprawiać jej przyjemność oraz jej prace będą podobać się większości odwiedzających :)
Jakie jest wasze zdanie na temat naszego tajemniczego projektu?:)