Pokazywanie postów oznaczonych etykietą informacje. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą informacje. Pokaż wszystkie posty

16 sierpnia 2018

511.5# Wyniki gry

Wczoraj o północy zakończyła się najnowsza gra Pandy w motywie piosenek, a ostatnim utworem jaki znalazł się w komentarzu jest popularna kiedyś piosenka z repertuaru Britney Spears - Oops! I did it again! 

Muszę przyznać, że Britney Spears jest obecna w moich wspomnieniach z młodszych lat, gdyż miałam jej płytę z jakiejś gazety z pięcioma utworami i tańczyłam do niej całymi dniami. Również do tej pory kocham Everytime.  

Tak, więc czekam na wasze graficzne interpretacje tej piosenki do 30 sierpnia, swoje prace wysyłajcie na pandowego emaila: panda.designs01@gmail.com w tytule podając [zagraj z pandą].

I naprawdę mocno chciałabym zachęcić was do wzięcia udziału w tym wyzwaniu. Forma grafiki jest dowolna jedyne czemu musi sprostać, to wyrazić interpretacje piosenki. Myślę, że będzie to ciekawy i trochę inny niż zazwyczaj sposób na spędzenie kilkudziesięciu minut w waszych programach graficznych :p

19 lipca 2018

501# AKUKU!


Witam z powrotem w tej części internetów ♥ 
Postanowiłam tutaj wrócić, bo zaglądam tutaj od czasu do czasu (przez ostatnie trzy lata byłam cichych obserwatorem tego co się działo na pandzie) i zawsze mi żal tego, że to wszystko nie działa tak jak kiedyś, a troszkę tutaj spędziłam czasu, wiele się nauczyłam, może teraz będę daleko w tyle za graficzkami, które działają aktywnie na swoich blogach ale ode mnie wpadnie trochę oldschool'u a tego nigdy za mało! Nie mówię, że zaraz sporo tego wpadnie, ale na pewno raz w tygodniu coś tutaj postaram się opublikować, a jak ktoś postanowi dołączyć do ekipy, to już w ogóle byłabym szczęśliwsza. Serdecznie do tego zachęcam.

Główny szablon może nie należy do najlepszych w moim wykonaniu jakie gościły tutaj wcześniej ale chciałam zrobić pasujący do pory roku. Jak to wyszło? Jak zwykle - niezbyt letni, ale jednak coś z tego ma hehe :p

Już jutro post z szablonem :)

Ktoś jeszcze mnie pamięta lub Pandę ogólnie? ♥

2 kwietnia 2016

#Informacyjnie 2

Hej ludzie!
PRIMA APRILIS!

Ehkm, trochę spóźnione co prawda. Podobał się wam nasz żart? xp
początkowo miało to trwać do 6 kwietnia, ale nie wyszło (Renfri to sierota i przez przypadek opublikowała post do szabloniarek, gdzie wszystko było napisane), poza tym i tak większość z was pewnie nie dała się nabrać (tu z miejsca pozdrawiam serdecznie Rinne i Shandie). Kochamy was!

P.S: posty będą jednak publikowane jak w rozpisce. Jak podoba wam się szablon by Renombro?

1 kwietnia 2016

#Informacyjnie - Bunt przeciwko kanapie

zabawny gif na rozładowanie sytuacji

Może część z was czytała już post na facebooku, może nie. W każdym razie, zapraszam do zapoznania się z nim.

Jak cześć z Was już pewnie zauważyła od kilku godzin blog jest zamknięty dla czytelników, jednak nie musicie się martwić, bo niedługo znów zostanie otwarty, ale w nowej odsłonie Emotikon smile
Na blogu pojawi się kilka zmian i to nie tylko w wyglądzie, ale także jego funkcjonowaniu. Od wczoraj prowadzenie bloga przeszło do rąk Renfri i nie jestem Gombrowiczem. Nie chcemy wnikać w przyczynę tej zmiany, możemy Wam tylko powiedzieć, że stało się to w wyniku bardzo nieprzyjemnego zachowania ze strony poprzedniej administracji, która zdecydowała się nas opuścić.
Naszym - Renfri i mojej - celem jest, aby każda osoba z załogi mogła mieć głos w decyzjach związanych z blogiem, mogła wprowadzać korzystne zmiany i czuła się częścią zespołu, co wpłynie na poprawę panującej wśród nas atmosfery. Zamykamy także Pandę Juniors, bo uważamy, że ten podział jest krzywdzący, nie ma wśród nas lepszych i gorszych, wszyscy jesteśmy sobie równi, bo wszyscy dążymy do bycia jak najlepszymi.
Ostatnia z wiadomości to taka, że otwieramy na nowo nabór, więc każdy kto chce może się do nas zgłosić i zostanie przyjęty. W przeciwieństwie do poprzedniej administracji (Vanes i Kociaka) zakładamy, że każdy ma prawo do publikowania swoich prac na blogu niezależnie od zdolności.
Z gorącymi pozdrowieniami
Renfri i Gombrowicz

Jest tu napisane wszystko. Nie będziemy zawracać sobie głowy zbędnymi wyjaśnieniami, sytuacja wyszła jak wyszła. Blog został otwarty, jednak nie spodziewajcie się żadnego postu przed przyszłym tygodniem - Gombro i ja musimy uporządkować całą pandę i zaktualizować zakładki. Jednak niebawem wrócimy, nie martwcie się!

Do zobaczenia za niedługo!

13 lipca 2014

Drugi rok na blogspocie - imieniny

Witam!
Dokładnie dwa lata temu zawitaliśmy z Pandą na Blogspocie. Ze starej onetowej ekipy, oprócz mnie, została Reiciakowa. Długo nie byłyśmy we dwie ponieważ dołączyły do nas Mizu, Essence (obecnie Adriena) i frankie. Zapowiadało się obiecująco, wielu ludzi zaczęło do nas zaglądać, ale nie trwało to zbyt długo. We wrześniu odeszła od nas Essence, a nieco później frankie. Zostałyśmy we trzy: Reiciakowa, Mizu i ja. W listopadzie doszła do nas Tsuki. Pod koniec grudnia Mizu opuściła ekipę, a Sou yo powróciła pod nowym nickiem Schizma. W trzeciej dziesiątce postów pojawił się jeden od Urumi, która również tworzyła na Pandzie jeszcze za czasów Onetu. W maju'13 dołączyła do nas graficzka, która kiedyś podpisywała się Klarkia, a teraz to nasza Zielona Kotka :D Ostatnią, która zasiliła nasze szeregi, to Vanes. Przeszła staż i razem z nami tworzy już od dłuższej chwili. Również na naszej stronie-dziecku pracują wspaniałe wschodzące gwiazdki Pandy, które mam nadzieję, że wytrzymają staż i cierpliwie zaczekają do czasu kiedy będą mogły tutaj zawitać. :)

Nasze graficzki są najlepsze! :D
B e f o r e   &   A f t e r
Zielony Kociak: pierwsza praca & ostatnia praca

Postęp? I to jaki!

1 maja 2014

Podsumowanie miesiąca

Z tego co pamiętam na onetowej Pandzie coś takiego się czasem pojawiało... Chyba. Trochę już czasu minęło, więc mogę nie pamiętać :p
Kwiecień był, w całej karierze blogspotowej Pandy, najlepszym miesiącem, ponieważ pobiłyśmy rekord notek. Poprzedni rekord to 15 postów i było to w sierpniu 2012, więc... Trochę nam to zajęło :p
Zaprezentowałyśmy 46 szablonów, co dla trzech osób, wydaję mi się dobrym osiągnięciem. Wzięłyśmy udział w Miesiącu Tematycznym KG. Oprócz tego Zielony Kociak przygotowała świetny szablon dla naszych juniorów, widzieliście już? Jeśli nie to zachęcam, na pewno wam się spodoba :)

I jeszcze mam informacje dla zamawiających u mnie szablony. Przepraszam, ale nie obiecuję, że wyrobię się z nimi wciągu wyznaczonego czasu, ponieważ bardziej mi zależy na zdaniu do następnej klasy. Dlatego też biorę urlop do 12.06. Zrozumiem jeśli zamówicie gdzie indziej, ale wydaję mi się, że warto czekać :p Postaram sie wam dwukrotnie to wynagrodzić :) Jeszcze raz przepraszam.



28 marca 2014

158# Galeria

Cześć! :) 
Jak już pewnie zauważyliście - w naszych, pandowych stronach pojawił się link do galerii przygotowanej przeze mnie i Vanes.
Męczyłam się z tym bardzo, aż w końcu do pomocy zgłosiła się nasza szabloniarka i... poszło z górki.
Zapraszam zatem do zwiedzania zakamarków tamtego miejsca - myślę, że każdy znajdzie tam coś dla siebie. Od szablonów, poprzez nagłówki aż po sygnatury - nie tylko z zakresu tematyki m&a. Jest sporo szablonów no-anime!
Galeria jest świeża, swoje miejsce znalazło tam naprawdę sporo szablonów, było sporo pracy - bardzo proszę - jeśli ktoś znajdzie gdzieś jakiś błąd - niech się ze mną skontaktuje.
No i jako, że praca była nasza wspólna - razem przygotowałyśmy dla Was dwie prace - od Vanes nagłówek, a ode mnie szablon (wiosenny, jak obiecałam).

Nagłówek# Better Than I Know Myself
podgląd
270# Spring
podgląd | pobierz



Pozdrawiam ciepło!
Zapraszam do komentowania! :)

25 lutego 2014

Tysiąc papierowych żurawi (3 urodziny PANDY)

Tak. To dzisiaj. Wciąż trudno mi w to uwierzyć. Trzy lata minęły, zdecydowanie za szybko. Nie jestem świadoma powodu, dla którego PG nadal istnieje. Pomimo tylu kryzysów nieustannie 'walczymy' o waszą uwagę swoimi pracami i co najlepsze, wy nadal nas w tym wspieracie komentując nasz wysiłek. Dziwnie to brzmi, haha, ale tak to właśnie wygląda. Już trzy lata jesteśmy tu z wami i nadal zamierzamy tutaj zostać. Ponad tysiąc dni spędzonych na robieniu tego co się lubi. Tego nie da się już teraz łatwo porzucić (tym mniejsza szansa na zamknięcie PG:p).
Skąd zamiast zwyczajnego tytułu posta wzięłam pomysł na ten, który jest? Jeśli myślicie, że to była głębsza myśl to niestety się mylicie. Nie jestem taka kreatywna. Gdybym nie robiła szablonu właśnie z papierowymi żurawiami za pewne inaczej brzmiał by tytuł dzisiejszej notki (i tak o to czar prysł). Jednak gdy przypomniałam sobie znaczenie tego przesądu, postanowiłam to wykorzystać :). Otóż  gdy zrobi się 1000 papierowych żurawi to w zamian spełni się nasze jedno życzenie (choć oprócz tego kryję się za tym też i głębsza historia). Może nie zrobiłam tylu, ale przełóżmy to na dni spędzone na Pandzie (1 żuraw = 1 dzień), tak żeby moje życzenie się spełniło. A życzę sobie by Panda w swoim 4 roku stawała się coraz to lepsza, znana i żeby w ekipie przybyło nam kolejnych świetnych grafików.
3 żurawki zrobione w niedzielę. Wciągnęło mnie :D sorki, za tło, ale z tego ujęcia wyszły najkorzystniej :p
Zwykle nie robimy wiele (szablonów) z okazji tego dnia, i tym razem jest podobnie, ale przecież to nie o to chodzi w świętowaniu urodzin, prawda? To wspólna zabawa, w której zarówno graficy jak i czytelnicy dobrze się bawią, dlatego zapraszam do wspólnej rozmowy pod notką by uczcić to jak należy :D

Nagłówek od bleachowej:

http://fc07.deviantart.net/fs71/f/2014/055/a/b/pg_by_roxxia-d77ux9i.png
Prawdę mówiąc, zrobiłam szablon z tym nagłówkiem, ale mi się nie spodobał. Gdyby ktoś chciał to spróbuję od nowa dopasować go pod szablon (:

Szablon od Schizmy: 

 

Szablony od Zielonego Kociaka:

podgląd | pobierz

podgląd | pobierz

podgląd | pobierz


Szablony od Vanes:

podgląd / pobierz

podgląd / pobierz


ostatni numer szablonu to 245.

16 stycznia 2014

UJAWNIAMY TAJNY PROJEKT PANDY!

Witam!
Widzę, że jeśli chodzi o krytykę to ujawniły się takie osoby, które nie komentują nigdy i takie które robią to rzadko. Spodziewałam się czegoś podobnego, ale i tak jestem zaskoczona liczbą komentarzy i odzywek na chacie. Ale to dobrze, bo więcej ludzi pozna tajemniczy projekt PG, o którym może kiedyś, a może nigdy, wspominałam. Wpadłam na niego już rok temu, ale dopiero teraz dołączyła do nas osoba, która zgodziła się na coś takiego i myślę, że z biegiem czasu ich przybędzie :)
Otóż otworzyłam podstronę PANDA JUNIORS gdzie również będą pojawiały się prace, ale od nowych szabloniarek i wy, drodzy odwiedzający, będziecie decydowali, czy będzie gotowa by przejść na naszą stronę główną. Jeśli nie to nasza juniorka będzie pracować dalej na wasze uznanie, w przypadkach skrajnych(nigdy nie wiadomo) to aktualna główna załoga Pandy będzie decydować, czy dany grafik jest już gotowy.
Mimo, że projekt może spotkać głosy nie podzielające mojego zdania na jego temat, to nadal myślę, że to dobry pomysł. Szabloniarki będą cały czas sprawdzane, będą dawane im rady, z pracy na pracę będą coraz to lepsze i mam nadzieję, że w ciągu tych 30+ dni będą mogły pochwalić się już całkiem dobrymi pracami. To nie jest wyzwanie tylko dla nich samych, ale również dla mnie(nie pytałam jeszcze o zdanie Zielonego Kociaka, ale jeśli się również zgodzi wesprzeć naszych młodszych w fachu będę bardzo wdzięczna i nie tylko ja:p) gdyż tak naprawdę jeszcze nikomu nie pomogłam stać się lepszym grafikiem. Kiedyś próbowałam na onecie, ale szybko się to skończyło:p. Jestem ciekawa jak to potoczy się dalej. Mam nadzieję, że nie zniechęcę tym ludzi, którzy mają zamiar się tutaj zgłosić, gdyż prawdą jest, że każdy trafi najpierw na naszą podstronę, ale po opublikowaniu pierwszej pracy będę pytała się opinię naszych komentujących i być może osoba, która zgłosiła się zaledwie kilka dni temu będzie już dodawała prace na stronie głównej. 
Pamiętajcie, że ja tylko chcę pomóc niezdecydowanym, którzy borykają się z tym, czy tutaj dołączyć, czy nie, bo uważają, że mają zbyt małe umiejętności. Właśnie dla takich osób nasza podstrona będzie idealnie się nadawać gdyż każda osoba, która się na niej znajdzie otrzyma dostęp do mojego bloga z poradami dotyczącymi CSS i photoshopa.
Pierwszą podopieczną zostaję skrytykowana niżej Atena, mam nadzieję, że wspólnie sprawimy, że grafika nadal będzie sprawiać jej przyjemność oraz jej prace będą podobać się większości odwiedzających :)
Jakie jest wasze zdanie na temat naszego tajemniczego projektu?:)

1 stycznia 2014

2014

Szczęśliwego Nowego Roku! Niech 2014 będzie lepszym rokiem dla Pandy, by już nigdy więcej nie została zawieszona na taki długi czas oraz żeby trwała w najlepsze nawet jeśli mnie już tutaj w załodze nie będzie :p. Jestem ogromnie szczęśliwa, że na sam koniec roku wpadliśmy na 3 miejsce w sondzie grudnia na KG, dziękuję za głosy♥

NABÓR, NABÓR, NABÓR, NABÓR
Chciałabym by w tym roku zebrać najlepszą ekipę jaką tylko można i razem sprawić, iż Panda zmieni się o 180 stopni. To jest moje blogowe marzenie, by ta szablonarnia była bardziej znana w internetach i bardziej lubiana przez grafików, co by się ich tutaj więcej zgłaszało.
Tym razem gwarantuję, że atmosfera między ekipą będzie naprawdę świetna. Czy to w sprawach blogowych lub graficznych. Chciałabym stworzyć coś na wzór realnego zespołu, dobrze zgranego teamu, coś czego nie ma na innych szablonarniach, dlatego naprawdę zachęcam, zgłaszajcie się ludzie!

24 grudnia 2013

Wigilijny poranek z Pandą :)

Witam w o to ten grudniowy poranek. Jestem tu tylko po to by przekazać wam jak bardzo chciałam wszystkim podziękować. Tylko dzięki blogerom tu zaglądającym Panda istnieje już tak długo. Każda osoba, która być może była z nami od początku do końca, w jakimś określonym czasie, albo dopiero co dołączyła do grona komentujących/zamawiających lub po prostu jest cichym obserwatorem. Za wszystko co działo się w tym roku chciałabym wam serdecznie podziękować. Jesteście dla mnie wszyscy bardzo ważni. I nie piszę tego tylko od tak. Naprawdę. Każdy wasz komentarz niesamowicie buduję, nawet ten, w których wytykacie nasze błędy. To sprawia, że chcę się tu być i tworzyć jeszcze lepsze prace by w pełni was zadowolić. Dlatego cieszę się, że was mam♥ Życzę wam najwspanialszych świąt.
Chciałabym również podziękować moim wspaniałym szabloniarkom. To, że tutaj byłyście/jesteście to dla mnie ogromny zaszczyt. Jestem ogromnie szczęśliwa, że wybrałyście Pandę. To naprawdę wiele dla mnie znaczy. Nigdy nie przypuszczałabym, że niektóre z was wytrwają ze mną tak długo. Choć w tym roku wiele razy chciałam się poddać i zostawić Pandę na dobre to tylko dzięki Schizmie nadal tutaj jestem. Wiele razy pisałam, że oddaję jej tą szablonarnie, a ona za każdym razem powstrzymywała mnie od tej decyzji. Jestem jej za to wdzięczna. Choć uprzedzam, że jeszcze nie jeden raz pewnie to nastąpi :p. Również Zielony Kociak, Reiciakowa, Mizu i frankie. swoimi pracami bardzo mnie ucieszyły. Mam nadzieję, że będę miała szansę na współpracę z równie kochanymi szabloniarkami♥



































































*[jap. dziękuję]


Oprócz tego od dzisiaj wprowadzam zmiany:
~ Na Pandzie szabloniarka nie będzie ograniczona tylko do szablonów azjatyckich,
~ Oprócz szablonów będą mile widziane inne dodatki w poście,
~ Macie jeszcze jakieś swoje pomysły? :)

Miłego wieczorku♥

Followers