Pokazywanie postów oznaczonych etykietą wampir. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą wampir. Pokaż wszystkie posty

11 marca 2016

418# Trochę zła i trochę gracji

Pamiętacie jak mówiłam, że nie przyjmuję już zamówień? Kłamałam. Ale tylko ten raz, bo naprawdę już ich robić nie będę. Za to z otwartymi ramionami przyjmę wszelkie propozycje, bo brakuje mi powoli pomysłów. 
Zapraszam do Mercury'ego i szablonów. Miała być gejsza, gejsze są spoko, ale jednak wybrany obrazek był fajniejszy. I tak jestem dumna z szablonu.

14 października 2015

371# Idziemy w róż.


Cześć wszystkim.
MatkoBoska, znowu muszę pisać powitanie. No więc, ten, właśnie przeszłam staż, nie wiem jakim cudem się tutaj w ogóle znalazłam i zamierzam pochwalić się swoimi pracami. W skład wchodzą dwa zamówienia (no jasne, że po znajomości) i jeden szablon wolny, przerażająco różowy, ale mój faworyt na ten post.
Jak ktoś sobie chce o mnie coś poczytać to zapraszam na moją podstronę, która znajduje się >tutaj<. I tak, przyjmuję zamówienia, maksymalnie dwa i zamykam kolejkę, żeby nie zalegać aż tak bardzo. Jak ktoś jest chętny to bardzo proszę o zapoznanie się z postawionymi wymaganiami. A teraz przechodzimy do sedna sprawy, czyli szablonów:

3 grudnia 2014

259# Pięć setek i jeszcze trochę

Coś ostatnio cicho tutaj... Komentujący, uaktywnić się, bo tak niefajnie się tworzy, kiedy nie ma odzewu z Waszej strony ;_;
Gra, która powinna się pojawić na początku miesiąca - cóż, nie jest nic przygotowane, więc musimy ją przełożyć. Jeśli chcecie, żebyśmy wzięły się do roboty, to zmotywujcie nas jakoś i upominajcie się, to pomaga!
Dzisiaj publikuję zamówienia oraz szablon, który wysłałam na NPG. Uwaga, przekraczamy pięćset szablonów na Pandzie! :D




15 lipca 2014

199# All Of Me

Cześć!

Imieninki, imieninki i po imieninkach... Bardzo dziękujemy wszystkim odwiedzającym za życzenia! Wszystkie chcemy, by się one spełniły. :)

W 200 poście pojawią się prace minimalistyczne. Pod tym postem ostatnia szansa na podsunięcie pomysłów, co powinnyśmy w niej umieścić... Ja mam w planach jeszcze jeden szablon, ale kompletnie nie mam na niego pomysłu...

Dla osób, które wyczekują naszego pandziowej gry mam dobrą wiadomość! Notka, która pojawi się po pracach minimalistycznych zawierać będzie kolejną rundę zabawy  i... Sporą niespodziankę. Zdradzić mogę, że nie tylko graficzki z Pandy podjęły się ropuszkowego wyzwania. ;)

Followers