Ostatnimi czasy staram się troszkę ogarnąć pandowe szablony i tworzę galerię, w której będziecie mogli podziwiać ładnie poukładane prace tutejszych szabloniarek. :)
Pomoc by się przydała, więc jeśli ktoś byłby tym zainteresowany charytatywnym działaniem na rzecz naszej szabloniarni - zapraszam do mnie na GG - znajdziecie numer na mojej podstronie.
A teraz... Tak jak zapowiedziałam - kolejne dwa szablony na zamówienie w moim wykonaniu. :)
261# Raywen
podgląd | pobierz
262# Latransiya
podgląd | pobierz
Mam nadzieję, że szablony Wam się podobają. :)
W przyszłym tygodniu pojawi się zamówienie dla Camil Handersone. Pewnie dorzucę do tego jakiś postapokaliptyczny szablon wolny. :D
Pozdrawiam wszystkich ciepło!

