Pokazywanie postów oznaczonych etykietą minimalizm. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą minimalizm. Pokaż wszystkie posty

2 września 2018

514# you should see me in the crown



Hej! Witajcie, po krótkie przerwie, która nastąpiła ze względu na to, że tutaj na pandę lubię wrzucać naprawdę dopracowane szablony, a wszystkie jakie robiłam do tej pory mi nie pasowały. No i też czasu nie miałam za dużo, ale to już przecież stała wymówka xd No w każdym razie wróciłam i skoro zaczyna się rok szkolny, będę wrzucała prace dwa razy w miesiącu, czyli w drugą i ostatnią sobotę miesiąca. ;)

22 kwietnia 2017

496# Meine Lippen, sie küssen so heiss

Hej, cześć i czołem!
Tak w zasadzie nie wiem za bardzo, co ciekawego Wam mogę powiedzieć. Więc może zaproszę od razu do szablonów i przejdę do konkretów. Dwa zamówienia, dwa wolne, w tym z jednego jestem dumna.
Byłby trzeci, ale nie chciało mi się go skończyć. Będzie następnym razem.
Enjoy! :D

7 sierpnia 2016

467# we can't die, we're dead inside

*spóźniona o jakieś 35 minut*

Hejka! Z tej strony mineralarrow.
Pewnie nie wielu z was mnie kojarzy, bo nie zawitałam jeszcze oficjalnie na pandzie ani na żadnym innym blogu. Dokładnie pół roku temu przeszłam staż na Juniorsach, ale niestety z powodów osobistych, byłam zmuszona z tego zrezygnować. Teraz jestem za to podwójnie zmotywowana do pracy i mam nadzieję, że nie zaniżę poziomu bloga, eh. Cóż, jestem kiepska w powitaniach, więc może przejdźmy do szablonu xD
Niestety, przygotowałam tylko jeden. Były dwa, ale ten drugi zdechł w niewyjaśnionych okolicznościach (może pojawi się następnym razem). Tak więc, nie będzie to mega bogaty post jak planowałam, ale lepszy rydz niż nic, nie? :c Jakość podglądu jest masakryczna, bo na obecnym sprzęcie nie mam żadnego dobrego programu (nie licząc painta).
Mam nadzieję, że szablon się obroni c:


3 sierpnia 2016

466# Starting down a new path


Cześć!
Nie dowierzam, że minęła już połowa wakacji. (a tak w ogóle, to no poleniłam się i nie mam sygnaturki, jak można zauważyć powyżej xd)
Domęczyłam w końcu te zamówienia, które przyjęłam :D yay! Oby przypadły do gustu.
Dzisiaj już naprawdę jestem ciasno w terminie, bo dosłownie kilka minut przed końcem dnia, uf. 
Jak wasze wakacje? Ja wreszcie odnalazłam w sobie jakieś natchnienie i zaczęłam ćwiczyć! Zgubiłam już kilka kilogramów, więc naprawdę jestem zadowolona. Jeszcze długa droga przede mną, ale mam nadzieję, że w końcu uda mi się coś ze sobą zrobić. 
A teraz wracam do notki: dzisiaj dwie prace. Zapraszam do obejrzenia ;)

23 lipca 2016

463# Paris... oh la-la!

Miało być wakacyjnie... i w sumie jest, tylko że zamiast na Hawaje lecimy do Paryża. Dzisiaj skromnie, tylko jeden szablon, bo na więcej nie miałam weny (taka jest wersja oficjalna, trzymajmy się jej). Osobiście jestem zadowolona z tego szablonu, nawet bardzo.
Przypominam, że przyjmuję zamówienia, a w zasadzie już tylko jedno - dwa przyjęte przywędrowały już na mojego maila. Zapraszam Was raz jeszcze na mojego facebooka, jeśli chcecie być na bieżąco z moimi pracami. A teraz - enjoycie!

20 lipca 2016

462# but mom... it's food


*Jestem głodna ;-;* Hejka naklejka! Jak się macie? Mi jakoś nudno mijają wakacje XD Nie jest tak źle, ale jakoś wspaniale też nie. Skończył mi się limit internetowy na 12 dni ;-; nie przeżywałam tego, miałam za to więcej czasu, że czytać. Zakochałam się w "Czerwonej Królowej" (niedługo pożyczam od przyjaciółki drugą część), uwielbiam twory Charlotte Link oraz Camili Lackberg? Jest tu taki jak ja? XD No dobra, przejdźmy do notki, zapraszam do wyrażania opinii ;)

2 lipca 2016

454# Time for Changes


Heja! Dawno już nic nie publikowałam.. aż trochę wstyd :p No ale już jestem. Trochę się wydarzyło. Skończyłam gimbazę, dostałam się do tego LO, co chciałam i na ten profil, co chciałam. :) Teraz mogę wyluzować i cieszyć się wakacjami, których jeszcze tak do końca nie czuję szczerze mówiąc, nie wiem, co się dzieje. Jest za gorąco, głowa mnie boli. >.<

30 czerwca 2016

453# Life is... weird

Jak się czujecie po/w trakcie sesji? Ja jestem po serii egzaminów, w tym wstępnych na kolejną uczelnię, więc... wysiadam. Zdecydowanie. Więc, nie przedłużając: zapraszam na mojego fanpage'a oraz na podstronę, bo otwieram kolejkę i przyjmuję zamówienia.
Szablon drugi jest bardziej nafaszerowany bajerami i efektami. Musicie mi wierzyć na słowo, bo nie wszystkie są widoczne na podglądzie.
W następnym odcinku trochę więcej lata.

18 czerwca 2016

448# Dead bodies falling from the sky~! :)


Cześć!
Przez sesję i zbliżającą się obronę niestety nie zdążyłam zrobić wszystkich sygnatur, z wyzwania Renfri. Pojawią się z pewnością w następnym moim poście.
Na dziś przygotowałam dla Was dwa szablony - jeden wykonałam z emergency (dziękuję za cudowny nagłówek @.@). Obydwa kafelkowe... Ostatnio coraz przyjemniej mi się z takimi układami eksperymentuje. :)
Enjoy!

18 maja 2016

437# Yoo-hoo - layouter's life (not) for me

To ja. Próbująca sprostać wymaganiom zamawiających i czytelników - i próbująca przebrnąć przez nadchodzącą sesję. W skrócie - jestem głęboko, wiadomo gdzie, dlatego też chwilowo zamówień przyjmować nie będę. 
Poniżej prezentuję Wam 3 szablony - 3 zamówienia i jedno, które zamówieniem miało być. Enjoycie.

22 kwietnia 2016

428# Rozdrabniacz słomy do kombajnu

Cześć! Post miał ukazać się wczoraj, dlatego gif byłby adekwatny do dnia (moich urodzin, ale nic nie wiecie), ale tak czy siak jest fajny. :D Nie przedłużam, tylko prezentuję szablony, jakie udało mi się stworzyć. Z pierwszym pomogła mi fantazja (nagłówek) oraz nie jestem Gombrowiczem (komentarze). W drugim też pomogła mi nie jestem Gombrowiczem (menu), ale to jest zamówienie na bloga redakcji internetowej, do której należę i do którego serdecznie Was zapraszam. :D To tyle. Enjoy!

14 stycznia 2016

398# X-Men


(Nagłówek stworzony razem z Fantazją).

Fazuję od jakiegoś czasu na X-Menów, więc stąd ta notka. Pokochałam X-Menów, Wolverine'a i nie mogę się doczekać na nadchodzące w tym roku i przyszłym filmy. Dzięki temu wróciła mi wena na szablony.
Za niedługo wybije nam 400 notka i 800 szablon. Wiecie, że jestem tu już prawie dwa lata i prawie od 250 notek?  Dodałam tu 150 szablonów. Liczby są straszne.











27 grudnia 2015

393# I See The Light


Witam!
Jak tam święta? U mnie okej, bez fajerwerków, ale ok :D 
Dzisiaj się spieszę, bo dzień się kończy, więc oto prace!

18 października 2015

373# Only fools


znalezione tutaj

Dobry Mordeczki! Coś długo mnie w ogóle w internetach nie było >.<
Dlatego też krótki update dla zainteresowanych, gajs:
Update #1: Nadal BTS foreva ( no cóż... >.< )
Update #2: Naprawdę ciężko u mnie z czasem ( oj bardzo ciężko.... TT^TT )
Update #3: Okej, czas czasem, ale w końcu uczę się tego co lubię ( czyt. HTML, CSS, pHp, jQuery, photoshopy i parę innych, już mniej ważnych rzeczy :D ). Także jest pozytywnie! ^ㅅ^
Update #4: Co będzie potem to się okaże. Doświadczenie mówi mi, że żadnych obietnic nie będzie, ale są póki co chęci :D
Update #5: ŁAPCIE NOWY SZABLON!!!

A tymczasem ja idę na skromną szamkę...

16 października 2015

372# Notka tematyczna - GrafikoSfera współpracuje!


Cześć wszystkim! 
Jakiś czas temu Vanes zgłosiła naszego bloga na zabawę graficzną organizowaną przez szablonosferę. Szczegóły znajdziecie tutaj.
Pomimo powszechnych urlopów i niedyspozycji większości autorek Panda Graphics, a także lenistwa tych, które na urlopie nie są, udało nam się skompletować naprawdę ciekawy zestaw prac, który jak mam nadzieję - przypadnie wam do gustu.
Chwyćcie kubek z herbatą w dłoń, szczelnie opatulcie się kocem i spójrzcie na jesień oczami szabloniarek z PG!

14 października 2015

371# Idziemy w róż.


Cześć wszystkim.
MatkoBoska, znowu muszę pisać powitanie. No więc, ten, właśnie przeszłam staż, nie wiem jakim cudem się tutaj w ogóle znalazłam i zamierzam pochwalić się swoimi pracami. W skład wchodzą dwa zamówienia (no jasne, że po znajomości) i jeden szablon wolny, przerażająco różowy, ale mój faworyt na ten post.
Jak ktoś sobie chce o mnie coś poczytać to zapraszam na moją podstronę, która znajduje się >tutaj<. I tak, przyjmuję zamówienia, maksymalnie dwa i zamykam kolejkę, żeby nie zalegać aż tak bardzo. Jak ktoś jest chętny to bardzo proszę o zapoznanie się z postawionymi wymaganiami. A teraz przechodzimy do sedna sprawy, czyli szablonów:

22 września 2015

362# Pożegnanie?


Tytuł posta zawiera bardzo ważne pytanie. Czy znajdę czas na szablony, kiedy zaczynam studia? Przeprowadzam się do nieznanego miasta, gdzie nie mam znajomych, i przy okazji muszę na siebie zarobić. Czy jest sens, żebym nakładała na siebie kolejne zobowiązania?
Oczywiście, że jest. Dzięki Pandzie zdobyłam mnóstwo znajomych, z niektórymi widziałam się w realu. Lubię myśleć, że zabawy na Pandzi i ta nasza wspaniała atmosfera, są po części moją zasługą. Zastanawiałam się głęboko, czy powinnam odejść, ale tak naprawdę nie potrafię. Spędziłam tutaj półtora roku i tak się zakorzeniłam, że nie dacie rady wyplewić wszystkich moich chwastów. Przechodzę na urlop bezterminowy, ale wciąż będę nad wami czuwać.

3 września 2015

356# black&red&white two

Witam! Już myślałam, że nie dodam posta, gdyż wyczerpałam limit i od kilku dni mam powolny internet.  Ale jednak jakoś dało radę ^^ Jak zawsze tylko jeden szablon. Kolorystyka podobna do poprzedniego szablonu.


30 sierpnia 2015

354# On the way to...


Cześć! Jestem Eveline Dee nowa duszyczka na Pandzie, tak miło zapowiedziana przez Zielonego Kociaka. Bardzo się cieszę, że udało mi się dostać na Pandę. Przede wszystkim przyszłam tutaj ze względu na mój podziw, co do panującej tutaj miłej atmosfery oraz świetnej organizacji :) Mam nadzieję, że uda mi się sprostać waszym oczekiwaniom i zostać na Pandzie przez długi czas. <3

Dzisiejsza notka wyjątkowo przesiąkała będzie Harrym Potterem. To z pewnością z powodu zakończenia emisji filmów w telewizji, co niestety od razu kojarzy się też z rozpoczęciem szkoły :c
Ogólnie to nie wiem, czy będę wykonywała wiele prac anime, tak jak pozostałe autorki. Na pewno będą się takowe pojawiały zwłaszcza, jak obejrzę jakieś super anime. :D Mam nadzieję, że nie sprawi to, iż będę w jakiś sposób odstawała od reszty... Ja i te moje niepewności. xD

Zapraszam jeszcze na moją podstronę, jeżeli chcecie zadać jakieś pytania lub złożyć zamówienia, które będę przyjmowała (oczywiście tylko te zgodne z moimi preferencjami). :)

24 sierpnia 2015

351# A little faster + informacje o Współpracy!



(Taki tam Taehyung na dobry początek notki, a co! ^ㅅ^ )
Dzień dobry!
Za mną pierwszy dzień szkoły! #nailedit Wypuścili mnie jakąś godzinę temu i ogólnie nie byłam pewna czy dam radę w ogóle dodać jakąkolwiek notkę. No, ale patrzcie? Notka jest #naileditx2
...
...
NO DO NAUKI, LENIU TYLER, bo szkoła się w końcu zaczęła! #nomoreleagueoflegendsmarathons #imcrying

Followers