Pokazywanie postów oznaczonych etykietą jasne. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą jasne. Pokaż wszystkie posty

3 czerwca 2017

500# Farewell

Cześć!
Post miałam wstawić już dobry tydzień temu, ale jest dzisiaj. I zaraz wytłumaczę, dlaczego.
Zarówno tytuł posta jak i gif nie są tutaj bez powodu. Jest to mój ostatni post na Pandzie, chociaż nie wykluczam pojawienia się tutaj gościnnie. Po prawie dwóch latach odchodzę z szabloniarni. Zostawiam Was z dwoma ostatnimi szablonami - zamówieniem oraz szablonem wolnym. Mam nadzieję, że Wam się spodobają.

22 kwietnia 2017

496# Meine Lippen, sie küssen so heiss

Hej, cześć i czołem!
Tak w zasadzie nie wiem za bardzo, co ciekawego Wam mogę powiedzieć. Więc może zaproszę od razu do szablonów i przejdę do konkretów. Dwa zamówienia, dwa wolne, w tym z jednego jestem dumna.
Byłby trzeci, ale nie chciało mi się go skończyć. Będzie następnym razem.
Enjoy! :D

16 kwietnia 2017

494# Wielkanoc!

by Ally
Panie i Panowie! W przerwie między jedzeniem wielkanocnych jajek a mazurka, my, załoga Panda Graphics, chcielibyśmy życzyć Wam miłych, pogodnych, radosnych świąt Wielkanocnych. Aby te święta były dla Was okazją do odpoczynku, samych dobrych spotkań przy rodzinnym stole oraz mokrego i wesołego dyngusa!
Z okazji witającej nam za oknem wiosny (i miejmy nadzieję, że pogodynki tylko nas straszyły tym deszczem ze śniegiem) oraz, oczywiście, świąt Wielkanocnych, chcielibyśmy zaprosić Was na skromną, ale wspólną notkę. Mamy dla Was kilka radosnych szablonów i sygnaturek. Zapraszamy!

26 marca 2017

492# It ain't me

Hejka mordeczki! Jak mnie tutaj dawno nie było. Czas w końcu dodać coś od siebie. Głównie dzisiaj przedstawiam zamówienia, może następnym razem stworzę jakiś szablon wolny. Ale najpierw wyrobię się z moimi wszystkimi zamówieniami, bo trochę mi jeszcze ich zostało. 
Jak tam u Was? Czujecie wiosnę? U mnie małymi kroczkami nadchodzą zmiany, już czuję ten przypływ energii! ♥ 

17 listopada 2016

484# Unfair

Cześć! Dzisiaj szybko i skromnie. Udało mi się wyskrobać jedynie jeden szablon wolny :") Miałam dodać jeszcze jeden, ale raczej pojawi się on następnym razem... Obiecuję, że następnym razem będzie więcej dobroci w notce~! Do następnego~ ♥

13 września 2016

478# Paper Hearts



Hej! Wiem, wiem, dawno nic nie wrzucałam. Powiedzmy, że była to chwila słabości. Dość długa chwila. No ale nie jestem tu po to, żeby się tłumaczyć, tylko żeby pokazać Wam jakiś szablon. Także tego... zapraszam do popatrzenia i do następnego postu :)

24 sierpnia 2016

473# pokemon♥♥

Nie jestem normalna. Obejrzałam kilka odcinków z pokemon i mam już pięciu(?) mężów >.<" Już niedługo szkoła i jak patrzyłam na listę to tylko jedną osobę tam znałam i to tylko z widzenia. Ciężkie jest moje życie. Zresztą jak zawsze (co za ból dupy)

15 sierpnia 2016

470# Święto dodania notki przez December

- Hej! Jakie dziś jest święto?
- December w końcu dodaje notkę na pandzie!
Hej, hej!
Mam ochotę zacząć od "biedni ludzie, kończą Wam się wakacje, A MI NIE", ale tak nie zacznę bo moglibyście mnie znienawidzić xD A tak na serio, to jak tam u Was? U mnie całkiem nieźle, skończyłam w końcu prawo jazdy i kurs graficzny, jestem studentką pierwszego roku informatyki w Warszawie i mam już jako tako nakreśloną własną przyszłość, więc nie mam zmartwień typu "Czy ten kierunek jest dla mnie? Co ja będę robić w życiu?". Boję się tylko, że mogę być trochę za głupia na informatykę, ale nie zamierzam rezygnować i uciekać z podkulonym ogonem tylko dlatego, że kobiety są podobno głupsze. Dobra! Koniec moich smutów! Mam dziś 2 szablony (w sumie miało być więcej, ale jak widzicie po lewej mamy mało zaplanowanych notek, więc postanowiłam trochę zapełnić grafik xDD), jedną tapetę (nic ciekawego) i dwie sygnaturki.

18 lipca 2016

461# Run

Witam! Jak tam wakacje? Bo moje póki co bardzo leniwie, nie chce mi się robić kompletnie nic. Wiecie, że piątego sierpnia minie dokładne pół roku od mojej pierwszej notki na Pandzie? łał, kiedy to zleciało. Po trochu z tej okazji łapcie dzisiaj trzy wolne szablony, sygnaturki i nagłówek :> Miało być tego więcej, ale się nie udało.

6 lipca 2016

456# Czerwone Truskawki ~~

Zjedliście kiedyś truskawkę i ser, a co dziwniejsze smakowało wam to połączanie?
Idźmy inną drogą bo tu daleko nie zajdziemy. W poniedziałek były nieoficjalne wyniki przyjęć do technikum i się dostałam ♥ "Kij ci w dupę na szczęście" to usłyszałam od znajomej jak to zobaczyła, bo poszła razem ze mną. Szkoda, że mówiła to przy dyrektorze mojej przyszłej szkoły. Technik cyfrowych procesów graficznych. Jak nauczyciele zobaczą moje wyczuci gustu w grafice to dedną. Śmiercią tego nazwać nie będzie można XD

28 czerwca 2016

452# Hey Everybody

*fanta wróciła, oklaski proszę* 

JA WIEM, ŻE TĘSKNILIŚCIE :D

A teraz tak serio, cześć wam :p nawet nie wiecie jak tęskniłam, chociaż ostatnimi czasy nie miałam za bardzo ochoty na szablony (leniwa panda ze mnie), dopiero kiedy Kociak mi uświadomiła, że dodałam ostatnią notkę w kwietniu, aż mi się głupio zrobiło .-. Także, przybyłam dziś do was z kilkoma szablonami, dwa to zamówienia, które przyjęłam ostatnio na twitterze i poczcie, więc nie są do pobrania :p Mam już wreszcie wakacje więc chętnie mogę przyjąć (o ile mi się spodoba) jakieś zamówienie TUTAJ! Nie pogardzę także jakimiś propozycjami.
A teraz życzę wam miłego hejtowania prac : >

26 czerwca 2016

451# Ah Ha

  
^Renfri przypomina sobie, jak się robi ikony T_T

Uczciwie mówię: notka jest tak szybko tylko dlatego, że następnej nie dodam raczej przed końcem wakacji. Renfri bierze sobie urlop, a co! Rzucam wam przerobiony szablon 'paranoid' z poprzedniej notki, tym razem w jasnej wersji, przerobiony szablon z mojej podstrony, stary szablon z opowiadania, którego i tak nie napisałam i nie napiszę oraz wolny, który jest współpracą z Nezją. No to na tyle by było. Dobrych wakacji, ludzie!

16 czerwca 2016

447# Every breath you take

Witam, kochani!
Z tą piosenką mam związanych wiele wspomnień i miło mi się ona kojarzy. Czasem tak dobrze powspominać niektóre swoje (szkolne) miłostki (a konkretniej to jedną, ale ciiii). ;)
Dzisiaj mam urodziny, to stwierdziłam, że zaklepię sobie posta, a co! Jak szaleć to szaleć. Niestety z roku na rok coraz starsza... 
Jak widać powoli wracam do robienia szablonów, ale to jeszcze nie moja dawna forma. Miałam w sumie wrzucić dwa szablony, ale drugi dopiero rozpoczęty, więc pojawi się przy najbliższej okazji. Dlatego prezentuję tylko jeden, prosty, skromny szablonik (przepis na datę skradłam od Kociaka).

22 maja 2016

438# We are like young volcanoes

Cześć wam! Jak tam weekend mija? Przechodząc do notki, w dzisiejszej pięć szablonów, w tym tylko jeden niedostępny do pobrania, a poza nimi trzy sygnaturki. Drugi i ostatni szablon to prawdziwy eksperyment, głównie pod względem nagłówkowym *uprzedza* i tematycznym, bo to moje pierwsze prace z Azjatami. Kolejkę dalej muszą przytrzymać zamkniętą, końcówka roku szkolno-akademickiego to zawsze koszmar, ale w wakacje zacznę już przyjmować większe ilości zamówień. To chyba tyle i zapraszam do oglądania^^

18 maja 2016

437# Yoo-hoo - layouter's life (not) for me

To ja. Próbująca sprostać wymaganiom zamawiających i czytelników - i próbująca przebrnąć przez nadchodzącą sesję. W skrócie - jestem głęboko, wiadomo gdzie, dlatego też chwilowo zamówień przyjmować nie będę. 
Poniżej prezentuję Wam 3 szablony - 3 zamówienia i jedno, które zamówieniem miało być. Enjoycie.

6 maja 2016

433# People? Bueeh


Cześć ludzie! 
Dzisiejsza notka jest nieco wyjątkowa z tego powodu, że żaden z szablonów poniżej nie był robiony na ostatnią chwilę, co u mnie zalicza się do cudów (ostatni raz zdarzyło mi się to w... 2013?).

30 kwietnia 2016

431# I want some cheeze cake~ I want some deadpresident~


Elo morelo (≧∇≦)/ Jak życie kochani? U mnie trochę się pozmieniało, stałam się oficjalnie hot 18 i dorosłość tak mnie przytłoczyła, że byłam chora przez dwa tygodnie i nadal mam taki katar, że zużywam cztery opakowania chusteczek dziennie XD
Przechodząc do szablonów - miał się pojawić jeszcze jeden, ale już mi się nie chciało nie wyrobiłam się. Dlatego zobaczycie go następnym razem ^^ Ale jako zadośćuczynienie, mam dla was dwie sygnaturki (gdzie w przeciwieństwie do szablonów można zobaczyć odrobinę grafiki).
Przypominam, że moja kolejka jest otwarta i do następnego razu ~! ヘ(= ̄∇ ̄)ノ

25 kwietnia 2016

429# Why can't I say that I'm in love? I wanna shout it from the rooftops


Hejka, siemaneczko! Dawno się nie widzieliśmy... Notka ode mnie miała się pojawić już ostatnio, ale coś nie pykło... Mam już problemy z pamięcią! Ogólnie dawno nigdzie się nie udzielałam, ale wiadomo, pochłonęło mnie życie, jak to mówią. Od maja/czerwca mam zamiar bardziej się udzielać, nie wiem tylko jak to wypadnie w praktyce. :) 
Na dzisiaj mam przygotowane dwa szablony, jeden jest już stary, widniał na mojej podstronie, a drugi zrobiłam na rozgrzewkę - jest prosty, bez bajerów. Czuję się strasznie zacofana, bo to tak na dobrą sprawę pierwszy szablon zrobiony przeze mnie od bardzo długiego czasu, także tego. Nie spodziewajcie się po mnie cudów, bo te czasy już niestety minęły. ;>

27 marca 2016

422# Murder Melody

moje, nie tykać.

Oficjalnie stwierdzam, że moje życie to jeden wielki bałagan. I w tego właśnie powodu, po prostu powiem wszystkim: 'wesołych świąt' i znowu zniknę. Whoo, nic nie widzieliście. 
(jeśli ktoś lubi moje prace, zapraszam na stronę na fb, gdzie staram się publikować pojedyncze prace co 2/3 dni, czyli znacznie częściej niż tutaj :3)

25 marca 2016

421# Baleron w kartoflach pod keczupem

Cześć Misie!
Widzieliście już fanpage na facebooku? Jeśli nie to koniecznie zerknijcie tutaj. Gombro i prudence. prowadzą go z zaangażowaniem i z pewnością dzięki tej stronce będziecie na bieżąco z nowościami naszej szabloniarni. Powiadomienia, które tam się pojawiają będą dotyczyły nie tylko nowych postów, ale także naszej współpracy z innymi blogami, wyróżnień naszej szabloniarni na katalogach i wszelkich grach, zabawach i nowościach. ;3

Mam dla was sygnaturkę (jak widzicie powyżej)  i szablon w wiosennych barwach (z którym zapoznacie się poniżej).

Enjoy!

Followers