129# Natasha Polyjako tako mi się podoba, ale widać, że nie jest tej samej jakości co poprzednie, jednak może komuś się przyda
Oglądałam dzisiejszej nocy dramkę z koleżanką, ale tym razem nie wytrwałam do końca i po 4 odcinku padłam, później wróciłam na kolejne 2 odc i zasnęłam po nich na dobre. Rano obejrzałyśmy film, na który czatowałam od dawna, ale jakoś o nim zapomniałam w końcu i żałuję, że go wcześniej nie widziałam. Naprawdę polecam. Napisałam recenzję na moim blogu to możecie zapoznać się z moją oceną:D
