Pokazywanie postów oznaczonych etykietą NaruHina. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą NaruHina. Pokaż wszystkie posty

8 lipca 2016

457# Ciężkie życie nosorożca

Witam w ten piękny, lipcowy dzień! Piątek, piąteczek, piątunio. Ale czekajcie... przecież mamy wakacje, więc weekend dla uczniów jest cały czas. No, ale każdy weekend to czas na zabawę. Ale też czas przejść do konkretów i do mojej notki. 
Szablony są dwa. Czy jestem z nich zadowolona? Nie wiem. Staram się ostatnio przypominać i urozmaicać jakoś kody, ale średnio to wychodzi. Tutaj mamy tego efekty.

22 marca 2014

154# I am still painting flowers for you...

Cześć! 

Ostatnimi czasy staram się troszkę ogarnąć pandowe szablony i tworzę galerię, w której będziecie mogli podziwiać ładnie poukładane prace tutejszych szabloniarek. :)
Pomoc by się przydała, więc jeśli ktoś byłby tym zainteresowany charytatywnym działaniem na rzecz naszej szabloniarni - zapraszam do mnie na GG - znajdziecie numer na mojej podstronie.

A teraz... Tak jak zapowiedziałam - kolejne dwa szablony na zamówienie w moim wykonaniu. :)

261# Raywen
podgląd | pobierz

262# Latransiya  

podgląd | pobierz

Mam nadzieję, że szablony Wam się podobają. :)
W przyszłym tygodniu pojawi się zamówienie dla Camil Handersone. Pewnie dorzucę do tego jakiś postapokaliptyczny szablon wolny. :D
Pozdrawiam wszystkich ciepło!




3 kwietnia 2013

086# The sun is falling from the sky

125# Burning alive
 
Zakochałam się w tej piosence. I ona mnie naprawdę mocno motywuje. W ogóle, polecam wam nowego Devil May Cry - super gra. 

126# Stand in the rain
Dla  MichiruSan
Nie umiem tego zrobić lepiej. A tak w ogóle, sprawdź sobie co oznacza słowo "bynajmniej", bo na pewno nie jest to to samo co "przynajmniej".

127# Strona słońca
 
Dla Amaterasu
Mam wrażenie, że chciałaś coś mrocznego. Ale kocham ten pairing (choć Naruto nie oglądam i nie czytam) i gdy tylko zobaczyłam ten art, to od razu miałam w głowie ten szablon.  Musiałam go właśnie tak zrobić! Tak poza tematem, dręczy mnie, że widziałam gdzieś podobny szablon ale nie mogę sobie przypomnieć gdzie. Mam nadzieję, że to tylko moja wyobraźnia...

Po pierwsze, postanowiłam troszeczkę zmienić system zamawiania. Znaczy, wszystko będzie niby tak jak dawniej ale wcześniej gdy ktoś nie przestrzegał regulaminu przymykałam na to oko. Do niektórych nawet pisałam co jest nie tak aby to zmienili. Z tym już koniec. Obiecałam sobie, że nie będzie dla nikogo litości. Rygorystycznie będę przestrzegać regulamin, który odrobinkę zmienię gdy tylko znów odblokuje kolejkę - a nastąpi to niebawem. Jeszcze w miarę szybko wyrobie się z tak dwoma zamówieniami i będzie dobrze. Bo jak widzicie mam okropne opóźnienia. Jest to spowodowane nie tylko moim lenistwem i brakiem czasu, ale też wami. Niektóre wasze pomysły wbijają mnie w podłogę. Ale co tam jeszcze pomysły, obrazki to już w ogóle! Naprawdę, dostaje czasem takie zamówienia, że godzinami, dzień w dzień robię i nic nie mogę zrobić! Ja wiem, że to też kwestia moja, bo nie umiem zawsze wykorzystać obrazków. Wychodzi mi to raz lepiej ale najczęściej gorzej.

EDIT
Rozumiem, że nie każdy lubi czytać ale nie umiera się od przeczytania regulaminu albo wielkiego napisu "KOLEJKA ZABLOKOWANA". Napisałam jednej pani, że może zamówić jeszcze raz GDY ZMIENIĘ REGULAMIN, CZYLI PO OTWARCIU KOLEJKI NA NOWO. Co napisałam w poście! To już naprawdę przegięcie! Nie przyjmuję zamówień i proszę ich NIE SKŁADAĆ AŻ DO OTWARCIE KOLEJKI. Wszystkie zamówienia które się pojawią podczas blokady nie zostaną wykonane. Naprawdę mam dość tego olewania zasad i jeszcze pretensji o to, że ja się czepiam. Ludzie, czytajcie ze zrozumieniem to co piszę!

29 lipca 2012

008# Suffer all alone in your misery

Siemacie ziomeczki! Tak jak obiecałam dodaję szablon z Naruhiną, bo urzekł mnie niesamowicie ten obrazek<3 A drugi szablon musiałam przenieść z onetu, bo uwielbiam tą pracę. Wiem, wiem samouwielbienie, ale ten obrazek jest naprawdę wzruszający. Ja wam mówię: obejrzyjcie sobie ten film, na pewno nie pożałujecie! <3
Dziękuję za spełnienie mojej prośby i dodanie propozycji, postaram się coś wykombinować :D

013. NaruHina
  {podgląd} / {pobierz}

014. Toki wo Kakeru shoujo
  {podgląd} / {pobierz}

015. Zamówienie #4
 {podgląd} / {pobierz}

W paczce masz drugą wersję nagłówka, ale wydaję mi się, że ta jest lepsza. Kolory możesz sama dopasować jeśli jakieś nie będą ci odpowiadać. Mam nadzieję, ze szablon spełnił twoje oczekiwania, jeśli nie to przepraszam, ale naprawdę nie miałam pomysłów co do tego obrazka.
+ Zapraszam na nową notkę tutaj i pierwszy rozdział tutaj. : >

Pozdrawiam <3, 
bleachowa

Followers