125# Burning alive
Zakochałam się w tej piosence. I ona mnie naprawdę mocno motywuje. W ogóle, polecam wam nowego Devil May Cry - super gra.
126# Stand in the rain
Dla MichiruSan
Nie umiem tego zrobić lepiej. A tak w ogóle, sprawdź sobie co oznacza słowo "bynajmniej", bo na pewno nie jest to to samo co "przynajmniej".
127# Strona słońca
Dla Amaterasu
Mam wrażenie, że chciałaś coś mrocznego. Ale kocham ten pairing (choć Naruto nie oglądam i nie czytam) i gdy tylko zobaczyłam ten art, to od razu miałam w głowie ten szablon. Musiałam go właśnie tak zrobić! Tak poza tematem, dręczy mnie, że widziałam gdzieś podobny szablon ale nie mogę sobie przypomnieć gdzie. Mam nadzieję, że to tylko moja wyobraźnia...
Po pierwsze, postanowiłam troszeczkę zmienić system zamawiania. Znaczy, wszystko będzie niby tak jak dawniej ale wcześniej gdy ktoś nie przestrzegał regulaminu przymykałam na to oko. Do niektórych nawet pisałam co jest nie tak aby to zmienili. Z tym już koniec. Obiecałam sobie, że nie będzie dla nikogo litości. Rygorystycznie będę przestrzegać regulamin, który odrobinkę zmienię gdy tylko znów odblokuje kolejkę - a nastąpi to niebawem. Jeszcze w miarę szybko wyrobie się z tak dwoma zamówieniami i będzie dobrze. Bo jak widzicie mam okropne opóźnienia. Jest to spowodowane nie tylko moim lenistwem i brakiem czasu, ale też wami. Niektóre wasze pomysły wbijają mnie w podłogę. Ale co tam jeszcze pomysły, obrazki to już w ogóle! Naprawdę, dostaje czasem takie zamówienia, że godzinami, dzień w dzień robię i nic nie mogę zrobić! Ja wiem, że to też kwestia moja, bo nie umiem zawsze wykorzystać obrazków. Wychodzi mi to raz lepiej ale najczęściej gorzej.
EDIT
Rozumiem, że nie każdy lubi czytać ale nie umiera się od przeczytania regulaminu albo wielkiego napisu "KOLEJKA ZABLOKOWANA". Napisałam jednej pani, że może zamówić jeszcze raz GDY ZMIENIĘ REGULAMIN, CZYLI PO OTWARCIU KOLEJKI NA NOWO. Co napisałam w poście! To już naprawdę przegięcie! Nie przyjmuję zamówień i proszę ich NIE SKŁADAĆ AŻ DO OTWARCIE KOLEJKI. Wszystkie zamówienia które się pojawią podczas blokady nie zostaną wykonane. Naprawdę mam dość tego olewania zasad i jeszcze pretensji o to, że ja się czepiam. Ludzie, czytajcie ze zrozumieniem to co piszę!