Zrobię szablon z tą sygnaturką, bo bardzo mi się podoba ;p
Myślałam, że dłużej zejdzie mi się z przygotowaniem kolejnej notki, ale ferie robią swoje! Ferie oraz fakt, że nadgoniłam wszystkie projekty z edycją i czekam aż reszta osób się ruszy.
W związku z tym, że wena mnie trochę opuściła i nie mam pomysłu na szablony - przyjmuję zamówienia! Może to niezbyt mądre posunięcie, bo zaraz znowu idę do szkoły i pracy, ale mam ochotę, więc korzystajcie ;p Tylko ostrzegam, że będę teraz bardziej rygorystyczna i trochę zmieniłam regulamin.