ONE OK ROCK - Wherever you are ♥
Jestem pozytywnie nakręcona, ale niestety nie do szablonów. Po ostatniej batalii z zamówieniem dla A Alexy mam złe wspomnienia, ale w końcu, po tylu dniach walki, wyszło coś sensownego.
Szablon z tytanami czekał na publikację 2 miesiące :p
Teraz będę próbowała zająć się szablonem dla Leithy, a potem kolejna porcja wolnych, jeśli będę miała czas coś zrobić ;)
[185]Efekty na stronach oraz podkreśleniu tekstu w notkach inspirowane szablonem Schizmy ;)
185# SZABLON WOLNY
186# Atacck On Titan
MAMY SETKĘ OBSERWATORÓW ♥
edit. Zamówienie 185 jest szablonem wolnym gdyż praca została przerobiona i zostały złamane 2 punkty regulaminu. Jestem wściekła. Siedziałam nad tym szablonem dużo czasu, nawet Schizma dobrze wie jak to wyglądało, bo z nią pisałam i prosiłam ją nawet o dostosowanie CSS, ale w końcu zorbiłam drugą wersję, bo tama w oczy raziła i kurde co? Zero odpowiedzi tutaj zaprowadziło mnie na jej bloga. I proszę bardzo, jaki miły powrót do domu. Nie ma co ;// z mojej złości powstała czarna lista, najwyższy czas.
Let the fire shine!