Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Attack No Titans. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Attack No Titans. Pokaż wszystkie posty

17 marca 2016

419# fools

heeeej!
Jak tam żyjecie? Przez mój totalny bezwen pewnie nie pojawiłoby się nic, ale przesłuchanie jednego albumu zainspirowało do zrobienia nagłówka i pierwszego szablonu ^.^ a dalej już z górki. Na tę notkę udało mi się wykonać aż dwie sygnaturki, wspomniany nagłówek - który wyszedł strasznie chaotycznie, ale jestem z niego względnie zadowolona oraz trzy szablony. I jednak wstrzymuje się z przyjmowaniem zamówień, ale dalej chętnie przygarnę wszelkie propozycje c: 
Zapraszam do oglądania. Póki co, można w wersji live.

9 czerwca 2015

321# This Love

Publikowałam ten nagłówek na idk-p, ale tak mi się podoba, że wrzucam go tutaj <3
Ostatnio nie można narzekać na brak notek na Pandzi, prawda? Ja też nie mogę narzekać na brak zajęć. Dzięki uprzejmości Kaeru mam Simsy 4 i siedzę po nocach, rozmnażając moje postacie. Uważam to za idealne zajęcie dla dorosłej, dojrzałej kobiety. Phi, nie przyznaję się do siebie, że się tak określiłam.
bleachi słusznie zauważyła, że zmieniłyśmy tytuł postów, więc poprawiłam (dla mnie zawsze będziesz bleachi ;p).

27 marca 2015

293# I Lived

(zrobione na Bitwę o Tron Spisu Graficznego)

Jestem zadowolona z szablonów, które Wam dzisiaj prezentuję. Jedno zamówienie oraz szablon wolny, który zaczęłam już dawno pod wpływem chwili, ale nie mogłam skończyć.
Biorę urlop. Nie wiem na jak długo, co najmniej do końca matur. Na pewno przez ten czas zdarzy mi się publikować coś we wspólnych notkach, ale po prostu chcę mieć spokój i nie myśleć o tym, że powinnam coś zrobić. I tak będę spędzać mnóstwo czasu na komputerze, więc będę uchwytna :)


1 września 2014

220# Postacie z anime

Dzisiaj część z nas musiała ubrać się w galowe stroje, opuścić przytulne zacisze domowe i dotrzeć do szkoły, rozpoczynając kolejne dziesięć miesięcy pracy. Dlatego żeby osłodzić wizję dalszej nauki, rozegramy sobie kolejną, już piątą, rundę gry w ostatnią literę. Zapraszam do udziału w zabawie w komentarzach, a poniżej prezentujemy prace z postaciami z anime: Hinatą Hyuugą z Naruto, Uryuu Minene z Mirai Nikki, Erwinem Smithem z Shingeki no Kyojin i Aikuro z Kill la kill.

30 sierpnia 2014

219# Fire and fury


Skillet - Fire and fury

Ostatnio sporo osób dołączyło do nas na PG, wszystkie serdecznie witam :D

A już w poniedziałek, tak, szkoła ;__; Ale na osłodę rozegramy sobie kolejną rundę gry! Tematyka jeszcze nie jest zadecydowana, więc zachęcam do głosowania tych, którzy jeszcze tego nie zrobili, w sondzie (link po lewej).
Dzisiaj oddaję dwa zamówienia - dla Cherry Różowej i Kaoru Shibanumy. Kto by się spodziewał, że dostanę zamówienie na szablon z Shingeki? ;p Cieszę się, że mogłam sama wybrać art i, o dziwo, nie miałam z tym problemu xD

10 sierpnia 2014

210# Znowu Shingeki

Znowu Shingeki, tak, wiem, ale koleżanka przesłała mi sporo renderów własnej roboty i nie potrafię się powstrzymać. To anime cały czas siedzi mi w głowie, nawet napisałam fanficka, którego niedawno skończyłam.
Cherry Różowa, usiłuję się z Tobą skontaktować, ale cały czas wyskakuje mi, że mail nie istnieje. Odezwij się do mnie, ponieważ nie wykonam Twojego zamówienia i wypadniesz z kolejki.

5 sierpnia 2014

208# Magi

Seether - Like Suicide
Kolejna pandowa gra została zakończona. Dziękujemy wszystkim za udział! Postanowiłyśmy, że zrobimy sondę, w której zdecydujecie, jaki będzie temat następnej gry :D

A oto anime, z którymi zobaczycie prace:

10 lipca 2014

198# Konwent, konwent, konwent!

Widzę, że dobrze się bawiliście dzięki naszej małej grze i na pewno powtórzymy ją wkrótce :) Ostatnio przez dwa dni nie miałam internetu, dlatego dzisiaj mam tylko jeden szablon, ponieważ technicznie nie miałam jak stworzyć CSS-a. Ale możliwe, że któryś z nagłówków będzie w przyszłości szablonem, bo podobają mi się.
Poza tym zapraszam na Panda Juniors, ponieważ czekamy na Wasze komentarze odnośnie naszej stażystki! Jeśli pozytywnie wyrazicie się o jej pracach, jest duża szansa, że przejdzie staż i dołączy do naszej ekipy Pandy Matki :D


24 czerwca 2014

190# Up In The Air

30 Seconds To Mars - Up In The Air
Każdy już czuje wakacje, prawda? U nas w szkole tak naprawdę jest już wolny. Wczoraj z mojej klasie przyszło aż trzy osoby (w tym ja), ale więcej niż jedną lekcję nie zdołałam wytrzymać ;p Dzisiaj przyszła aż jedna osoba, chociaż to nie byłam ja.
Powoli oddaję zamówienia, dzisiaj mam jedno gotowe a do jednego zrobiłam nagłówek, ale czekam na opinię zamawiającej. Postaram się do końca tego tygodnia zrobić wszystkie, tak jak już to komuś obiecałam.
I... nie wierzę, ale zrobiłam dwa szablony z ruchomymi nagłówkami .___. A myślałam, że to mnie ominie.

29 kwietnia 2014

176# Zamówienia

Drowning Pool - Tear Away
Dzisiaj prezentuję Wam cztery zamówienia i jeden wolny, który powędruje na moją podstronę, bo tak mi się spodobał. Chciałam zrobić jeszcze jeden z Durarara!!, ale mam dopiero zaczęty nagłówek i jakoś nie mam chęci, aby go dokończyć. W następnej notce pewnie się pojawi + trzy zamówienia, które dostałam.
Zgodnie z Waszą wolą ja i Zielony Kociak bierzemy udział w Miesiącu Tematycznym Maja, czyli "na podstawie książki". Tak jak wcześniej pytam: macie jakieś pozycje, które chcielibyście zobaczyć? Mogą to być filmy bądź seriale na podstawie jakieś książki.
Edit: dodałam wersję poprawioną zamówienia dla Różnych barw.

18 kwietnia 2014

170# I'm not normal person

My Chemical Romance - The Light Behind Your Eyes
Cześć wszystkim! Chciałam dodać notkę już w poniedziałek, ale terminy już pozajmowała bleachowa, więc nie chciałam jej się wpychać. Prezentuję Wam dzisiaj 10 szablonów - efekt mojej tygodniowej pracy, chociaż jeden powstał już dawno. Trzy szablony powstały wspólnie z Lizz Kaviste i Kaeru - dziękuję Wam za chęć wspólnej roboty, bo myślę, że wyszło nam naprawdę coś fajnego i mam nadzieję, że wkrótce znowu coś razem zrobimy :)

23 marca 2014

155# Whispers In The Dark

Cześć wszystkim!
Wczoraj był taki piękny dzień a dzisiaj pogoda zrobiła psikusa i cały dzień pada. Nic mi się nie chce~ Tylko robię szablony - siedzę w CSS'ie i próbuję coś stworzyć. Nie przedłużając, pokazuję Wam moje prace.

Na początek nagłówek:

podgląd

263# Roy Mustang

podgląd | pobierz

264# Yato

podgląd | pobierz

265# Levi


podgląd | pobierz

Tak się złożyło, że na szablonach są tylko panowie ;p Szczerze mówiąc, to żadna z powyższych grafik nie miała być szablonem. Nagłówek z Royem zrobiłam, bo chciałam przetestować nowe teksturki, nagłówek z Yato to oryginalnie tapeta xp a Levi... Za dużo Shingeki. Tak.
Do następnego.

8 marca 2014

150# Won't regret

Witam wszystkich bardzo serdecznie :) Niedawno przeszłam staż na Panda Juniors, a jako że parę szablonów już miałam wykonanych wcześniej - publikuję swoją pierwszą notkę tutaj.

250# Zamówienie dla Tayla

podgląd
Bardzo mi się podoba, bo jest inny, niż wszystko, co do tej pory stworzyłam. Mój pierwszy jasny szablon i pierwszy o takim układzie.

251# Zamówienie dla Dita Finger

podgląd
Najbardziej w całym szablonie podoba mi się ta pani w środku, która płonie :D To wyszło tak niechcący...
Ten i poprzedni szablon nie są do pobrania, ponieważ już widnieją na blogach, na które były robione.

252# Shingeki no Kyojin
podgląd|pobierz

Ostatnio pokochałam Shingeki no Kyojin i musiałam zrobić szablon z tego anime, a już szczególnie z Levim i Oddziałem Specjalnym. Szablon wyszedł bardzo prosty, ale taki miał być w założeniu i nie ma do niego żadnych obiekcji.
Czekam na Waszą krytykę i rady, ponieważ wciąż się uczę i chcę robić coraz lepsze szablony :)
Jeśli ktoś chciałby złożyć u mnie zamówienie, to wkrótce stworzę regulamin i będziecie mieli taką możliwość na mojej podstronie: http://by-vanes.blogspot.com/.
Pozdrawiam wszystkich!

9 listopada 2013

125# Biegnij jakbyś miał skręcić swoje kostki

Taeyang - Ringa Linga


Ooooo, nie chcę mi się nic uczyć z matmy.. I nie chcę mi się nic pisać, może potem zedytuję posta :p


192
szablon ma wady, mianowicie po kliknięciu 'dodaj komentarz' to 'autor' przesuwa się trochę w prawo, co mnie zirytowało, ale co zrobiłam to nie zadziałało, więc już tak zostawiłam XD


Let the fire shine!

12 października 2013

120# I don't need a reason, I just want you baby



ONE OK ROCK - Wherever you are ♥

Jestem pozytywnie nakręcona, ale niestety nie do szablonów. Po ostatniej batalii z zamówieniem dla A Alexy mam złe wspomnienia, ale w końcu, po tylu dniach walki, wyszło coś sensownego.
Szablon z tytanami czekał na publikację 2 miesiące :p
Teraz będę próbowała zająć się szablonem dla Leithy, a potem kolejna porcja wolnych, jeśli będę miała czas coś zrobić ;)
[185]Efekty na stronach oraz podkreśleniu tekstu w notkach inspirowane szablonem Schizmy ;)

185# SZABLON WOLNY



186# Atacck On Titan
MAMY SETKĘ OBSERWATORÓW ♥
edit. Zamówienie 185 jest szablonem wolnym gdyż praca została przerobiona i zostały złamane 2 punkty regulaminu. Jestem wściekła. Siedziałam nad tym szablonem dużo czasu, nawet Schizma dobrze wie jak to wyglądało, bo z nią pisałam i prosiłam ją nawet o dostosowanie CSS, ale w końcu zorbiłam drugą wersję, bo tama w oczy raziła i kurde co? Zero odpowiedzi tutaj zaprowadziło mnie na jej bloga. I proszę bardzo, jaki miły powrót do domu. Nie ma co ;// z mojej złości powstała czarna lista, najwyższy czas.

Let the fire shine!

26 września 2013

116# ...

Aktualnie jestem w miarę zadowolona z życia. Dzięki Bleachowej (ty wiesz, co mnie tak cieszy~), kupiłam "Silmarillion" Tolkiena po okazyjnej cenie i mam już jego sześć książek~ Oraz wychodzi anime Bayonetty! Ma się nazywać "Bayonetta: Bloody Fate" i trailer, puki co, prezentuje się na poziomie Devil May Cry. Jeżeli to spaszczą, to będę bardzo zła.

Chi Yōsei, ty to chyba jesteś moją pokrewną duszą! Też najbardziej lubię Oghrena i Morrigan (Alistera i Stana też). Nie wiem jak ty, ale ja już się 3 doczekać nie mogę, choć to słodko-gorzka radość. Morrigan będzie, ale podobno nie jako nasz towarzysz ;_; Oraz myślałam, że już tylko ja kocham Aryę! <3 

Co do szablonu, mam nadzieję, że Ci się podoba i nie pomyliłam postaci X.x W razie czego, zawsze przecież możesz powiedzieć, co jest nie tak a ja poprawię (albo zrobię całkiem nowy~)

178 
Dla Chi Yōsei

5 czerwca 2013

100# I wybiła nam stówka na blogspocie!

Nie sądziłam, że tak szybko do tego dojdzie, a jednak! W ciągu niecałego roku dodałyśmy wspólnymi siłami aż 100 postów. Jestem niezmiernie szczęśliwa z tego powodu, ponieważ przez te kilka miesięcy pojawiło się wiele spraw i kilka razy miałam już tego wszystkiego dość. W tej chwili cieszę się, że nadal tu z wami jestem podczas naszego małego święta. Dziękuję wszystkim szabloniarkom, które dołożyły od siebie po kilka, kilkanaście numerów, z całego serduuucha! Również chciałabym podziękować czytelnikom, że nadal przy nas trwają. Dziękuję i mam nadzieję, że dotrwamy do kolejnej setki! (:
Od bleachowej


Od Schizmy


Od Zielonego Kociaka




(151 - numer ostatniego szablonu)

Followers