Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Essence. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Essence. Pokaż wszystkie posty

24 sierpnia 2012

022# I feel bad...

Miało dziś nic nie być, ale będzie. Z racji, że pogoda cały dzień była brzydka, a moje samopoczucie fatalne, postanowiłam pobawić się w Gimpie. Jedno wiem na przyszłość, na pewno już nigdy nie zaufam fryzjerom.

30. Zamówienie dla Dragostia Sang

31. Zamówienie dla Levy-chan

32. Zamówienie dla Matsuo

Rozczarowałam kogoś? Pisz. Postaram się dodać poprawki jak najszybciej.

*

Jak już dodaję notatkę, to z wszystkimi zamówieniami. Nie wiem kiedy dodam następną (chyba że ktoś będzie chciał poprawki) a nie chcę zwlekać. Zamówienie dla Dragostii dodaję późno, bo dzień przed upływem dwóch tygodni, ale cóż... W każdym bądź przepraszam, że tak wyszło. Uważam, że drugi szablon wyszedł mi najgorzej, a wszystkie trzy zrobiłam jakby na jedno kopyto. Mam nadzieję, że mi to wybaczycie. Jak zawsze jestem otwarta na propozycje i zamówienia.
Ps. Przepraszam za zasłonięcie notatki Reiciakowej.

Essence ♥

7 sierpnia 2012

012# Ta siła którą w sobie masz...

20. zamówienie dla

28 lipca 2012

006# If you wanna scream

 Ogładziłam blogspot i sobie z nim radzę. Kiedy indziej trzeba poszperać w html'u i popróbować tego i owego. Jednak nie dziś, wszystko mnie boli i nie mam na nic ochoty. Mam nadzieję, że Wam spodobają się szablony, bo mi nie bardzo. Oczywiście jak poprzednio chętnie przyjmę propozycje, jak i nieskończoną liczbę zamówień, o ile takowe się pojawią.

 009. Bleach Ichigo
 {Podgląd} | {Pobierz}

Akurat ten szablon nie przypadł mi zbytnio do gustu, jednakże postanowiłam go wstawić. Uważam go za moją porażkę w tej notatce, ale może jednak komuś się spodoba.

010. Zakochani
 {Podgląd} | {Pobierz}

Ten natomiast wyszedł mi nieco lepiej, ale szału nie ma.

Życzę miłego dnia kochani.
Essence ♥




24 lipca 2012

004# And the day has come...

Czołem! Zwą mnie na blogspocie Essence. Postanowiłam spróbować swoich sił w naborze i udało mi się, jeszcze do końca opanowana z blogspotem nie jestem, ale z czasem się to zmieni. Pragnę podziękować bleachowej, że przyjęła mnie do załogi. Obiecuję, że się poprawię i będę robić naprawdę dobre szablony. Teraz czas na moje dzieło:

005. Nana Osaki

Jestem otwarta na propozycje, co do szablonów, a jeśli ktoś będzie chętny na zamówienie słabej grafiki to również zapraszam.
Bay ♥

Followers