Pokazywanie postów oznaczonych etykietą książki. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą książki. Pokaż wszystkie posty

19 listopada 2018

517# What I've Done



Podejrzewam, że wielu z was, którzy odwiedzają w tej chwili Pandę - nie spodziewali się postu. Ale o to jest! Przyczyną mojej nieobecności było jak wiadomo, dla ucznia - wrzesień, dla studenta - październik + miesiąc (lub dłużej jak w moim przypadku) adaptacyjny w obu przypadkach. Trzeba było odnaleźć na nowo bieg w innych warunkach ;). Wolę nie zapowiadać w jakiej ilości możecie spodziewać się moich prac, bo zazwyczaj jak coś napiszę, to nie wychodzi. Może teraz będzie inaczej :D Szablony robiłam dzisiaj. Zajęło mi to parę godzin. Może jeden parę godzin, bo drugi jest wersją dodatkową na tym samym CSS tylko wymienną grafiką. Wpadłam na pomysł idąc chodnikiem pełnym starych listków. Prawie w całości go spełniłam (jeszcze miałam dodać efekt animowany spadających liści ale postanowiłam wrócić na spokojnie, czyli standardowo XDDD). Zapraszam do komentowania :D

2 lipca 2016

454# Time for Changes


Heja! Dawno już nic nie publikowałam.. aż trochę wstyd :p No ale już jestem. Trochę się wydarzyło. Skończyłam gimbazę, dostałam się do tego LO, co chciałam i na ten profil, co chciałam. :) Teraz mogę wyluzować i cieszyć się wakacjami, których jeszcze tak do końca nie czuję szczerze mówiąc, nie wiem, co się dzieje. Jest za gorąco, głowa mnie boli. >.<

28 stycznia 2016

401# Urodzinowo!


Cześć,
28 stycznia 2012 roku Wasz Kociak dodał swój pierwszy post na Pandę... Wtedy jeszcze blog nazywał się Panda Design, a funkcjonował jeszcze na onecie. Był to początek mojej przygody z grafiką. Już od 4 lat (choć z przerwami ._.) bawię się w to całe szablonowanie i uznałam, że tę rocznicę należy w jakiś sposób uczcić. Dlatego też przygotowałam kilka layoutów i grafik. Mam nadzieję, że przypadną Wam do gustu.

Poza kocimi urodzinami mam dla Was zapowiedziane przez Vanes wyniki zabawy w ostatnią literę. Dotrwajcie do końca posta, by poznać 4 słowa, które jako ostatnie padły w grze. Są one wyzwaniem - zachęcamy wszystkich do przygotowania grafik, czy szablonów z motywem danego słowa. Macie czas do 10 lutego - już 11 publikujemy Wasze prace na Pandzi. ;3

13 marca 2015

289# I'd see you another day, another way!

(c) moje, na potrzeby spisu graficznego

Hello! Z tej strony taka staro-nowa panda. Z jednej strony stara, bo moje pierwsze prace pojawiły się tu w notce urodzinowej, od której minęło już trochę czasu (chyba że liczą się prace, które robiłam na gry), a z drugiej młoda, bo to moja pierwsza samotna (:c) notka tutaj.
Dzisiaj dodaję dwa stare szablony, oba robione z myślą o moich blogach (Renfri egoistka). Wciąż mi się podobają, a leżą sobie na pustych blogach od paru tygodni i szkoda, by się zmarnowały. Grypa mnie rozkłada, ostatnio mam sporo problemów ze zdrowiem i nie mogłam dorobić niczego więcej, gomen'nasai!
I w sumie to by było na tyle. A wy, kochani czytelnicy? Jak wam mija piątek trzynastego? Czarny kot nie przebiegł drogi? Nie stłukliście przypadkiem lustra?
Do następnego ♥

2 listopada 2014

245# To tylko sen...

Dziś tylko zamówienia i nagłówek. Wybaczcie mi te miniaturki, muszę nabrać co do nich wprawy.  Wybaczcie, że musieliście tyle czekać. Internet mnie nie lubi i ciągle się psuje... zresztą jak Photoshop. Stary komputer, nic nie poradzę xD.

2 lipca 2014

194# Get Back

Nine Lashes - Get Back
Ostatnio bardzo polubiłam ten zespół. Przypadkowo znalazłam ich na YouTubie i po przesłuchaniu parę razy albumu World We View stwierdziłam, że są naprawdę nieźli :D
Dzisiaj oddaję ostatnie zamówienia i jak na razie nie otwieram kolejki. Miałam przejść na urlop w lipcu, ale postanowiłam, że jeśli będę robiła same wolne to tak jakby jestem na urlopie, prawda? Przynajmniej nikt nie będzie czekał na moje szablony, bo zamówienia zawsze robię według jednego schematu a chcę trochę poeksperymentować.

3 maja 2014

177# Ojejku, jejku


Cześć wszystkim!

W kwestii majowego miesiąca tematycznego podobnie jak Vanes zwracam się do Was z prośbą o jakieś sugestie w kwestii filmów/seriali  stworzonych na podstawie książek

Oj, muszę przyznać, że się strasznie zacięłam z tymi szablonami. Dlatego też wbrew moim planom zamówienia wciąż pozostają zamknięte. Jak mi wróci wena z pewnością otworzę kolejkę ponownie. 
Tak czy siak ten ostatni szablon zamówiony u mnie udało mi się zrobić. Jakimś cudem bo kompletnie mi nie szło, kompletnie nie miałam na niego pomysłu. Niby nic trudnego, niby miałam mnóstwo swobody, bo wytycznych nazbyt szczegółowych nie dostałam, a... no jednak. Ciężko było.
Według mnie nie wyszedł wcale źle. Poeksperymentowałam trochę z CSSem i szczerze powiedziawszy jestem zadowolona. :)
Mam nadzieję, że zamawiająca na coś takiego właśnie liczyła.

25 maja 2013

098# Książki

Cześć!
Tak, to znowu ja. Wkręciłam się w to tworzenie szablonów jak widać. ;D
Zamówienie wykonane dla Aoi-chan na bloga: http://dom-z-ksiazkami.blogspot.com/
Mi osobiście się bardzo podoba. Odkrywam nowe możliwości CSS i HTML. ;)
Świetna zabawa.

#144 Dom z książkami
podgląd | pobierz

29 października 2012

#42 zamówienia

KOLEJKA
Midori
Lenka
Rei Luna
Yuki-chan
Seszen


Z góry powiem, że ten post będzie jeszcze edytowany. Pierwsze 2 zamówienia z mojej dość długiej listy:

Followers