Hejooo! To ja Ally (tak wiem, ta natrętna, mała, wredna i szczera xd). Jak się macie? Ja się miewam gites xd Wiecie, ostatnie swoje urodzinki spędzałam na Panda Juniors, a teraz patrzcie - jestem, tu z wami na Pandzie Matce :D Już rok zleciał? Tak szybko ;> Nieźle... No ja tu kurde official hot sixteen *strzepuje kurz z ramion like a BO$$* XD No co by tu więcej napisać? Oooooo, na egzaminach poszło mi wyśmienicie z humana, ale ze ścisłymi nie wiem jak będzie (niby tak źle nie jest xd). No to życzę sobie wszystkiego naj i żeby zostać w grafikosferze jak njadłużej! ^^
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą czaszki. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą czaszki. Pokaż wszystkie posty
27 kwietnia 2016
6 października 2014
234# Owca pożre wilka
Hejka!
Muszę przyznać, że dawno nie oglądałam żadnego anime. Nie licząc Fairy Tail i Naruto, które i tak raz w tygodniu wychodzą i jakoś... Bez większej pasji na nie spoglądam, bo i z mangami jestem na bieżąco. No, a w weekend jakoś wzięłam się za Tokyo Ghoula (co widać po sygnaturce! :D), potem Noragami... I zrobiłam te dwie serie przez dwa dni.
Zastanawiam się teraz nad No Game, no life i Ao no Exorcist.
Jakoś lepiej mi się bawi tą grafiką jak oglądam animce... Jakaś dziwna inspiracja, czy coś. ;)
Mój post kończy gierkę, w którą bawiliśmy się pod notką Vanes.
Muszę przyznać, że jestem troszkę zawiedziona małą frekwencją w zabawie. Mam nadzieję, że tematyka kolejnej będzie pasowała wszystkim. Zapraszamy do głosowania! :)
Tymczasem czwórka finalistów, z którymi prace zobaczymy już niebawem to...
Subskrybuj:
Posty (Atom)

