Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Reiciakowa. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Reiciakowa. Pokaż wszystkie posty

30 września 2013

117# Don't worry ...

179
Zamówienie Angela Chance

Nie wiem czy ten szablon przypadnie ci do gustu. Chciałaś coś mrocznego, w odcieniach bieli, czarnego i szarego. Na początku chciałam zrobić po swojemu (dodać trochę krwistej barwy), jednak przypomniałam sobie, że trzeba się trzymać zamówienia.  

Chciałabym od razu poinformować, że z powodu zbyt wielu zajęć ( studia, kursy i praca ) ciężko mi będzie robić szablony. Kolejkę na razie zamykam - zobaczymy co będzie dalej. 
Oczywiście nie odchodzę z PD! Postaram się ukraść trochę czasu między zajęciami na robienie szablonów :D

Pozdrawiam!

21 września 2013

114# Alicja w Krainie Czarów

Szablon zrobiłam dopiero dzisiaj w czasie pracy.
Nie jest to szczyt moich umiejętności, choć uważam, że na tak krótki czas, z przerwami to nawet dobrze mi wyszedł. Dodatkowo miałam stres ponieważ beta nie przesłała mi nowego rozdziału na bloga. Ehh... Życie. :)

175

11 września 2013

#110 I hope

Ciężko... szablon wyszedł dość... dziwnie, jeśli mogę to tak ująć. Nie ma w nim nic specjalnego.
Moje wyobrażenie o nim było inne. :)

167
{ podgląd / pobierz }

Można to uznać za minimalizm ^^" Ciężko pracowałam by coś pozmieniać jednak za każdym razem jakoś tego nie widziałam. :)
Mam nadzieję, że jednak komuś się spodoba :D

22 maja 2013

096# Słodko niebezpiecznie

W końcu stworzyłam szablon z którego mogę być zadowolona (chociaż trochę).

140# Słodko niebezpiecznie


Ostatnio nie mam czasu na blogowanie. Jedna przyjaciółka, którą znam od bobasa za niespełna tydzień wyjeżdża. Za półtora miesiąca ja wyjeżdżam do Francji (nie wiem jeszcze na jak długo) i pozostawiam w Polsce moją drugą przyjaciółkę i przyjaciela, których również znam od bobasa. Ciężko jest wyjechać, gdy zna się kogoś całe życie a tu nagle... Masz być sama czy to za granicą czy na ziemi ojczystej.
Dlatego ten szablon chcę dedykować Migrenie, martce i T0kiemu. Będę tęsknić.

14 maja 2013

093# Zimne Słowa


Witam,

zrobiłam pierwszy szablon nad którym trochę posiedziałam, w przeciwieństwie do poprzedniego. Tyle miesięcy przerwy to jednak problem.
Szablon nie oszałamiający ani nic takiego. Powolutku powracam do świata blogerów xD Niczym żołnierz, stawiam powolne kroki by znów biec z karabinem w dłoni.

136# Sad to Die

:)

10 maja 2013

092# Powracam?

Witam,
postanowiłam, że wracam na moją drogą i kochaną Pandę. Dość długo nie zaglądałam i nie dodawałam notki bądź szablonu. Ponieważ wylądowałam w szpitalu a następnie długo dochodziłam do siebie... Przez tydzień męczyłam się by dojść do wc a co dopiero włączyć komputer! Nikomu tego nie życzę! Ostatnie miesiące były dla mnie męczarnią.
25 kwietnia skończyłam 22 lata o.O Boże... Jak czas szybko ucieka!

Co do szablonu. Prosty, najprostszy jaki może być... Przyszłe dni spędzę na szkoleniu się w PS, Gimpie i blogerze. Niestety wszystko idzie do przodu, nawet jeśli ja utknęłam w czasie na dłuuuugi czas. -.-
Przyjmuję zamówienia (max. 3 w miesiącu) bo nie mam pomysłu co zrobić >.< Masakra T.T

135# Byle co

Wiem, szablon straszny lecz na moje siły (dzisiaj) tylko na tyle mnie stać. Obiecuję, że następne szablony będą o niebo lepsze!!!

11 lutego 2013

074# Coś nabazgrane

W tytule zawarłam wszystko co ostatnio mnie spotkało. Wszystko pomieszane, takie nabazgrane -.-
Na wasze nieszczęście, zachciało mi się pobawić grafiką :) Mam nadzieję, że szablony nie wypadną aż tak źle! Tak więc... Ten tego... Zapraszam do komentowania i krytykowania ;)

113#
W użyciu na Sad to Die
114#
W użyciu na Yaoi by Rei

 Ps: Chyba wrócę wcześniej na PG niż sądziłam... Jednak wolę wciąż mieć wolne. Nigdy nie wiadomo gdy znów wena mi gdzieś czmychnie.
Obrazy wykorzystane w szablonach zostały pobrane z deviantart.com - niestety nie pamiętam czyjego autora. 

9 lutego 2013

073# Zerknięcie

Witam.
Jeszcze nie powróciłam z urlopu lecz na chwilę zerknęłam na PG z ciekawości. Widzę, że dużo się zmieniło - zaczynając od pięknego szablonu głównego *o* Widzę również, że Panda niedługo zacznie świętować drugie urodziny! Nie mogę się doczekać :D
A co do mnie... Myślę by przedłużyć urlop - jeszcze nie do końca wiem, czy na pewno.
Ostatnio miałam większy luz w życiu - studia załatwione, prawko zdane i odebrane + samochód po mamie odziedziczony. Został mi jeszcze wyjazd do Francji, co zajmie teraz większość mojego czasu wolnego - po pracy.
Więcej nie zanudzam :)

112# Kolorowo

15 grudnia 2012

058# Umcaca Umcaca

Witam!
Button przygotuję trochę później. Mam sporo na głowie ;/
Mam nadzieję, że szablon ci się jednak spodoba :D

90# Zamówienie dla kira

Nim pobierzesz zalecam zajrzeć do POMOC.
Tam masz instrukcję jak wgrać poprawnie szablon :)

Kolejka:

2 grudnia 2012

056# Nowści Nowości

Witam.
W takim stylu pierwszy raz zrobiłam szablon - mam nadzieję, że jednak się spodoba :) Jeśli będzie jakiś problem przy 'instalowaniu' proszę napisz na gg: 10450157
Przepraszam, że tak długo to zajęło lecz laptop mi się zbuntował i musiałam go oddać do naprawy. Po czym wszystko od nowa musiałam instalować, ściągać obrazki itp. -.-
Więcej nie zanudzam :D
87# Zamówienie o tematyceŻużel
{podgląd / pobierz}

88# Zamówienie dla Kaori
{podgląd / pobierz}

PS: Polecam jeszcze zajrzeć w zakładkę "POMOC".
Kolejka:
*kira*

19 listopada 2012

052# Zamówienia

Po pierwsze chciałam przeprosić za pierwszy szablon. Wiem, że prosiłaś o inne kolory anioła lecz gdy starałam się zmieniać kolorystykę to niestety, wychodziły mi albo niebieski ( jak widać), żółty, różowy i zielony. Program się chyba zbuntował i nie pozwalał mi na fiolet z jego różnymi odcieniami. Mam nadzieję, że jednak szablonik przypadnie ci do gustu. :)
Ps: Moim zdaniem, teraz nawet lepiej wygląda. Inaczej byłoby zbyt dużo fioletu i by się zlewało. Teraz natomiast anioł bardziej się wyróżnia. Jednak to tylko mojego zdanie :D

Zamówienia:

75. Dla Agaty Klimaczk

Ten miał być mroczny, ciemny. Mam nadzieję, że spodoba Ci się moja wizja takiego szablony :)

78. Dla Yuki-chan

Po rozmowie na gg postarałam się zrobić drugą wersję na bloga. Mam nadzieję, że tym razem trafiłam w twój gust. :)

79. Dla Yuki-chan x 2

Na razie to wszystko. Kolejne szablony (zamówienia) będą gdzieś za tydzień lub dwa :D
Ps: Jak będzie coś niezrozumiałe lub brakować - gg: 10450175

Reiciakowa
Kolejka:
*ddreamer*
*Kaori*
 

8 listopada 2012

049#Zamówienie dla Kate Gwen

Zamówienie dla Kate Gwen:
70. Blue

71. Red

Mam nadzieję, że któryś z szablonów ci się spodoba. Zrobiłam dwie wersje.
Powodzenia w prowadzeniu bloga!
Kolejka:

Reiciakowa

5 listopada 2012

047# Otrzepaniec

Witam.
Ostatnio nie miałam czasu, weny i pomysłu na szablon. Jednak dzisiaj w ramach przeprosin dodaję oto taki skromny szablonik.

68. Tell me

PS: Przyjmuję zamówienia.
Reiciakowa

Kolejka:

8 października 2012

#36 Pamiątka z masakry


50. Dla Kaori

Zrobiłam ten szablon dla Kaori w ramach za pomoc przy moim blogu. Tak mi się spodobał, że postanowiłam go również dodać do Pandy ^^

3 października 2012

034# Dubidubi duba

Witam!
Przepraszam z góry za późne dodanie szablonów. Przez ostatnie dni 'wena' opuściła mnie ToT. To był tragiczny czas dla mnie i na wszelkie sposoby starałam się odzyskać 'ją'!
Na szczęście, 'wena' się zlitowała nade mną i powróciła :D Może nie w takiej sile jak było na początku.. -.- Ale to zawsze coś!

Dear Draguś.
Dałaś mi wyzwanie o.O Pierwszy raz zmieniałam włosy na obrazku i ciężko się nad tym męczyłam. Mam nadzieję, że pomimo braku profesji w mojej pracy, to jednak któraś wersja Ci się spodoba :3

Dla Draguś:
46. Zamówienie

Dwie wersje! :3
Numero 1 {podgląd / pobierz}
Numero 2 {podgląd / pobierz}

Dla Yukiś:
47. Zamówienie
 {podgląd / pobierz}

Dla Yumi (też dwie wersje):
48.Zamówienie

Numero 1 {podgląd / pobierz}
Numero 2 {podgląd / pobierz}

To tyle z szablonów. Uff... Trochę się nad nimi napracowałam - zwłaszcza gdy weny mi zabrakło T.T

PS: Pierwsza wersja dla Yumi - robiłam to po raz pierwszy! ^^"

19 września 2012

031# Muzycznie

Witam. 
Nie wiem czemu lecz ostatnio nie miałam weny do zrobienia szablonów.
Nawet jakoś nie chciałam pisać notki. 
Czuję jakby wypruta z energii.
Przez co myślę, że może pójdę na urlop? Co wy na to?

A oto szablony.

040. Nana
 
 {podgląd} / {pobierz}


041. Fioletowo

{podgląd} / {pobierz}

To wszystko.
Mam nadzieję, że komuś się spodobały xD

Followers