Pokazywanie postów oznaczonych etykietą muzyka. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą muzyka. Pokaż wszystkie posty

28 stycznia 2016

401# Urodzinowo!


Cześć,
28 stycznia 2012 roku Wasz Kociak dodał swój pierwszy post na Pandę... Wtedy jeszcze blog nazywał się Panda Design, a funkcjonował jeszcze na onecie. Był to początek mojej przygody z grafiką. Już od 4 lat (choć z przerwami ._.) bawię się w to całe szablonowanie i uznałam, że tę rocznicę należy w jakiś sposób uczcić. Dlatego też przygotowałam kilka layoutów i grafik. Mam nadzieję, że przypadną Wam do gustu.

Poza kocimi urodzinami mam dla Was zapowiedziane przez Vanes wyniki zabawy w ostatnią literę. Dotrwajcie do końca posta, by poznać 4 słowa, które jako ostatnie padły w grze. Są one wyzwaniem - zachęcamy wszystkich do przygotowania grafik, czy szablonów z motywem danego słowa. Macie czas do 10 lutego - już 11 publikujemy Wasze prace na Pandzi. ;3

9 maja 2015

307# You got no jams



Witam wszystkich po długiej przerwie :) Na początek uprzedzę tylko, żeby osoby o słabych nerwach nie klikały w link do piosenki.
Dawno nic nie dodawałam, wiem. Tłumaczenie takie samo jak zwykle, także nie będę się powtarzać, a tylko opowiem, co u mnie słychać.

10 lipca 2014

198# Konwent, konwent, konwent!

Widzę, że dobrze się bawiliście dzięki naszej małej grze i na pewno powtórzymy ją wkrótce :) Ostatnio przez dwa dni nie miałam internetu, dlatego dzisiaj mam tylko jeden szablon, ponieważ technicznie nie miałam jak stworzyć CSS-a. Ale możliwe, że któryś z nagłówków będzie w przyszłości szablonem, bo podobają mi się.
Poza tym zapraszam na Panda Juniors, ponieważ czekamy na Wasze komentarze odnośnie naszej stażystki! Jeśli pozytywnie wyrazicie się o jej pracach, jest duża szansa, że przejdzie staż i dołączy do naszej ekipy Pandy Matki :D


18 kwietnia 2014

170# I'm not normal person

My Chemical Romance - The Light Behind Your Eyes
Cześć wszystkim! Chciałam dodać notkę już w poniedziałek, ale terminy już pozajmowała bleachowa, więc nie chciałam jej się wpychać. Prezentuję Wam dzisiaj 10 szablonów - efekt mojej tygodniowej pracy, chociaż jeden powstał już dawno. Trzy szablony powstały wspólnie z Lizz Kaviste i Kaeru - dziękuję Wam za chęć wspólnej roboty, bo myślę, że wyszło nam naprawdę coś fajnego i mam nadzieję, że wkrótce znowu coś razem zrobimy :)

22 października 2013

122# Going to Hell part2

THE PRETTY RECKLESS - GOING TO HELL
Nawet nie chcecie wiedzieć co się działo na tych zawodach.. Na pewno nic dobrego. A co się działo po... Masakra. Zmarnowane 9-10 godzin.
Zrobiłam ten szablon w niedzielę rano, bo musiałam odrobić jakoś ten stracony czas. Chyba kończę z treningami w mojej szkole, tyle wam powiem.

188# Going to Hell

nagłówki:


...

8 września 2013

109# Hello darkness my old friend...

Cześć!

Dzisiaj troszkę mroczniej będzie.
Jednak obydwa szablony szczerze mówiąc mi się podobają i mam nadzieję, że Wam również przypadną do gustu.
Otworzyłam już zamówienia, także, jeśli chcecie, bym to ja wykonała dla Was szablon zapraszam tutaj.

Przypominam o nominacjach na najlepszą szabloniarkę lata. ;)
Zapraszam do wspierania naszych dziewczyn.


A teraz bez zbędnych ceregieli prezentuję wykonane przeze mnie szablony:

165-166

Podgląd | Pobierz

Podgląd | Pobierz


Na koniec jeszcze, chciałabym polecić piosenkę, która właściwie była inspiracją dla powyższych prac.
Simon & Garfunkel - The Sound Of Silence

I to... Wszystko z mojej strony na dziś.
Pozdrawiam!

Followers