Pokazywanie postów oznaczonych etykietą KOREA. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą KOREA. Pokaż wszystkie posty

3 czerwca 2015

318# Sweet dreams

 

Piosenka z początku posta wyszła chłopakom znacznie lepiej na żywo, zapewniam :)
Witajcie w kolejnym poście, który - swoją drogą - zapewne nie pojawiłby się dzisiaj, gdyby nie Vanes, która mi o nim przypomniała. Nie mam dużo do opowiadania, także przejdę od razu do rzeczy.

9 maja 2015

307# You got no jams



Witam wszystkich po długiej przerwie :) Na początek uprzedzę tylko, żeby osoby o słabych nerwach nie klikały w link do piosenki.
Dawno nic nie dodawałam, wiem. Tłumaczenie takie samo jak zwykle, także nie będę się powtarzać, a tylko opowiem, co u mnie słychać.

14 stycznia 2015

273# One more night


Cześć wszystkim! Jak zwykle długo się nie odzywałam, ale sądzę, że już się przyzwyczailiście.
Mam wam właściwie dużo do opowiedzenia, ale powstrzymam się od tego :) Chciałabym tylko wspomnieć, że kilka dni temu wybiło mi 1000 widzów na youtube. Myślę, że to sporo, jak na kanał, gdzie pojawiają się tylko poradniki i speedarty. Ostatnio nie dodawałam nic ciekawego, także nie mam was na co zaprosić, jednak gdyby nie to, że coś mi dzisiaj "nie pykło" z CSS'em, to nagrywałabym nowy poradnik na efekt, który możecie zobaczyć w dwóch poniższych szablonach.

Co do szablonów w notce nie będę się rozpisywać. Oba mają ten sam CSS, więc właściwie możecie traktować je jak 2 wersje tego samego szablonu. Osobiście bardziej podoba mi się ten drugi, jednak czekam na wasze opinie.


12 października 2014

237# Can’t we live in a world where time stands still?

Song Ji Eun - Don't look at me like that
♥♥♥

 Uwielbiam wyżej podaną piosenkę! Jest naprawdę piękna. Oczywiście brakuje mi tu rapu Banga, ale i bez tego jest świetna. Od razu zamarzył mi się szablon z animowanym nagłówkiem i o to powstał. Akurat wpasował się do miesiąca tematycznego KG.


Usunęłam możliwość komentowania. 
Myślę, że przez chwilę tak będzie lepiej.


13 września 2014

224# And going back home, even the air feels heavy

Nie wiem jak często będę się teraz pojawiać, bo mam dużo roboty teraz... I co najgorsze nie mam pomysłów na szablony. Tzn, może i mam, ale nie od graficznej części xD
Miałam dodać notkę 11.9 ale uznałam, że to co przygotowałam to porażka więc odpuściłam. Dzisiaj udało mi się zrobić jeden szablonik, który mi się podoba, więc postanowiłam dodać. Mam nadzieję, że wam również się spodoba, bo trochę różni się od tego, co ostatnio publikuje.
Rok szkolny się zaczął, więc i treningi powróciły <3 Byłam na jednym i stwierdzam, że nie jest tak źle po tej przerwie wakacyjnej. Szkoda, że trener tego nie widzi.


Followers