Czeeeść!
Na wstępie ucieszę Was (mam nadzieję ._.) stwierdzeniem, że od dziś znów można u mnie składać zamówienia. Przyjmę ich pewnie kilka i postaram się wykonać zanim sesja mnie doszczętnie pochłonie (bo póki co idzie wyjątkowo gładko... o.O).
Potrzebuję inspiracji, a już niejednokrotnie się przekonałam, że kto jak kto - ale nasi czytelnicy i zamawiający ją zapewniają. ;) Zapraszam do zapoznania się z zakładką "zamówienia".
Dziś przedstawię Wam szablon, z którego jestem zadowolona. Zabierałam się w zeszłym tygodniu za różnorakie prace. Kombinowałam tak i siak, ale nic kompletnie mi nie wychodziło. Tylko ten jakoś wpadł mi w oko... Mam nadzieję, że Wam również się spodoba i komuś ten nieco pstrokaty szablonik posłuży jako ozdoba na bloga.
