Witajcie! Nadszedł dzień, w którym Panda świętuje swoje imieniny! To już czwarta rocznica wkroczenia naszej szabloniarni na blogspot. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji. Są liczne współprace, są szablony, sygnatury, nagłówki... Prawdziwa, graficzna uczta, zwieńczona stworzonymi przez naszą załogę specjalnie dla Was dodatkami!
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Fullmetal Alchemist. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Fullmetal Alchemist. Pokaż wszystkie posty
13 lipca 2016
459# 4 Imieniny Pandy!
Witajcie! Nadszedł dzień, w którym Panda świętuje swoje imieniny! To już czwarta rocznica wkroczenia naszej szabloniarni na blogspot. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji. Są liczne współprace, są szablony, sygnatury, nagłówki... Prawdziwa, graficzna uczta, zwieńczona stworzonymi przez naszą załogę specjalnie dla Was dodatkami!
#
BTS ★
December ★
emergency ★
Eveline Dee ★
exo ★
Fantazja ★
Fullmetal Alchemist ★
GOŚCIE ★
hasty ★
Huncwoci ★
imieniny ★
Lizz Kaviste ★
nagłówki ★
NCT ★
Renfri ★
Sakura Haruno ★
sygnatury ★
synestezja ★
Vanes ★
Zielony Kociak
18 czerwca 2016
448# Dead bodies falling from the sky~! :)
Cześć!
Przez sesję i zbliżającą się obronę niestety nie zdążyłam zrobić wszystkich sygnatur, z wyzwania Renfri. Pojawią się z pewnością w następnym moim poście.
Na dziś przygotowałam dla Was dwa szablony - jeden wykonałam z emergency (dziękuję za cudowny nagłówek @.@). Obydwa kafelkowe... Ostatnio coraz przyjemniej mi się z takimi układami eksperymentuje. :)
Enjoy!
3 października 2015
369# Brotherhood
Cześć wszystkim!
Przychodzę do Was z jednym szablonem. Miały być dwa, ale...Drugi jest na tyle skomplikowany, że prace nad nim potrwają dłużej niż myślałam. Muszę przyznać, że i z tego dzisiejszego jestem naprawdę zadowolona. Mam również nadzieję, ze przypadnie do gustu i Wam. Liczę również jak zawsze na Wasze komentarze z opiniami odnośnie moich prac.
Bo sygnaturkę, która otwiera notkę również stworzyłam ja! Wykonałam ją na zabawę katalogu grafików "W innym stylu".
PS: Otwieram kolejkę na mojej podstronie z zamówieniami! :)
PS: Otwieram kolejkę na mojej podstronie z zamówieniami! :)
29 listopada 2014
258# Ruby
Witam.. Jak zawsze tylko jeden szablon...Niestety jakoś ostatnio czasu nie mam. Szablon trochę słaby ale ujdzie. Chyba. Z mojej strony to wszystko. Bye.
3 września 2014
221# Czarny blues o czwartej nad ranem
Cześć!
Oj, długo nic nie dodawałam. Coś zwyczajnie mi nie wychodziło...
Kociak BARDZO Wam dziękuje za głosy na graficzki z Pandy w plebiscycie na TOP10 Grafików Lata! Jesteście niesamowici!
Do tego dostałyśmy (w końcu!) tytuł najlepszej szabloniarni sierpnia...
Bardzo, bardzo się cieszę! I myślę, ze reszta dziewczyn również! ^^
Mój post kończy naszą małą gierkę dla moli książkowych...
Na kogo padło na tego bęc!
Oto czterech finalistów:
#
Fullmetal Alchemist ★
Luffy ★
mroczne ★
One Piece ★
pomarańcz ★
sygnatury ★
Zielony Kociak ★
zombie
23 marca 2014
155# Whispers In The Dark
Cześć wszystkim!
Wczoraj był taki piękny dzień a dzisiaj pogoda zrobiła psikusa i cały dzień pada. Nic mi się nie chce~ Tylko robię szablony - siedzę w CSS'ie i próbuję coś stworzyć. Nie przedłużając, pokazuję Wam moje prace.
Na początek nagłówek:
podgląd
263# Roy Mustang
podgląd | pobierz
264# Yato
podgląd | pobierz
265# Levi
podgląd | pobierz
Tak się złożyło, że na szablonach są tylko panowie ;p Szczerze mówiąc, to żadna z powyższych grafik nie miała być szablonem. Nagłówek z Royem zrobiłam, bo chciałam przetestować nowe teksturki, nagłówek z Yato to oryginalnie tapeta xp a Levi... Za dużo Shingeki. Tak.
Do następnego.
Subskrybuj:
Posty (Atom)
