Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Fullmetal Alchemist. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Fullmetal Alchemist. Pokaż wszystkie posty

13 lipca 2016

459# 4 Imieniny Pandy!

Witajcie! Nadszedł dzień, w którym Panda świętuje swoje imieniny! To już czwarta rocznica wkroczenia naszej szabloniarni na blogspot. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji. Są liczne współprace, są szablony, sygnatury, nagłówki... Prawdziwa, graficzna uczta, zwieńczona stworzonymi przez naszą załogę specjalnie dla Was dodatkami! 

18 czerwca 2016

448# Dead bodies falling from the sky~! :)


Cześć!
Przez sesję i zbliżającą się obronę niestety nie zdążyłam zrobić wszystkich sygnatur, z wyzwania Renfri. Pojawią się z pewnością w następnym moim poście.
Na dziś przygotowałam dla Was dwa szablony - jeden wykonałam z emergency (dziękuję za cudowny nagłówek @.@). Obydwa kafelkowe... Ostatnio coraz przyjemniej mi się z takimi układami eksperymentuje. :)
Enjoy!

3 października 2015

369# Brotherhood


Cześć wszystkim!
Przychodzę do Was z jednym szablonem. Miały być dwa, ale...Drugi jest na tyle skomplikowany, że prace nad nim potrwają dłużej niż myślałam. Muszę przyznać, że i z tego dzisiejszego jestem naprawdę zadowolona. Mam również nadzieję, ze przypadnie do gustu i Wam. Liczę również jak zawsze na Wasze komentarze z opiniami odnośnie moich prac.
Bo sygnaturkę, która otwiera notkę również  stworzyłam ja! Wykonałam ją na zabawę katalogu grafików "W innym stylu".

PS: Otwieram kolejkę na mojej podstronie z zamówieniami! :)

29 listopada 2014

258# Ruby

Witam.. Jak zawsze tylko jeden szablon...Niestety jakoś ostatnio czasu nie mam. Szablon trochę słaby ale ujdzie. Chyba. Z mojej strony to wszystko. Bye.



3 września 2014

221# Czarny blues o czwartej nad ranem



Cześć!
Oj, długo nic nie dodawałam. Coś zwyczajnie mi nie wychodziło...
Kociak BARDZO Wam dziękuje za głosy na graficzki z Pandy w plebiscycie na TOP10 Grafików Lata! Jesteście niesamowici!
Do tego dostałyśmy (w końcu!) tytuł najlepszej szabloniarni sierpnia...
Bardzo, bardzo się cieszę! I myślę, ze reszta dziewczyn również! ^^

Mój post kończy naszą małą gierkę dla moli książkowych...
Na kogo padło na tego bęc!
Oto czterech finalistów:


23 marca 2014

155# Whispers In The Dark

Cześć wszystkim!
Wczoraj był taki piękny dzień a dzisiaj pogoda zrobiła psikusa i cały dzień pada. Nic mi się nie chce~ Tylko robię szablony - siedzę w CSS'ie i próbuję coś stworzyć. Nie przedłużając, pokazuję Wam moje prace.

Na początek nagłówek:

podgląd

263# Roy Mustang

podgląd | pobierz

264# Yato

podgląd | pobierz

265# Levi


podgląd | pobierz

Tak się złożyło, że na szablonach są tylko panowie ;p Szczerze mówiąc, to żadna z powyższych grafik nie miała być szablonem. Nagłówek z Royem zrobiłam, bo chciałam przetestować nowe teksturki, nagłówek z Yato to oryginalnie tapeta xp a Levi... Za dużo Shingeki. Tak.
Do następnego.

Followers