Pokazywanie postów oznaczonych etykietą baletnica. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą baletnica. Pokaż wszystkie posty

6 lipca 2016

456# Czerwone Truskawki ~~

Zjedliście kiedyś truskawkę i ser, a co dziwniejsze smakowało wam to połączanie?
Idźmy inną drogą bo tu daleko nie zajdziemy. W poniedziałek były nieoficjalne wyniki przyjęć do technikum i się dostałam ♥ "Kij ci w dupę na szczęście" to usłyszałam od znajomej jak to zobaczyła, bo poszła razem ze mną. Szkoda, że mówiła to przy dyrektorze mojej przyszłej szkoły. Technik cyfrowych procesów graficznych. Jak nauczyciele zobaczą moje wyczuci gustu w grafice to dedną. Śmiercią tego nazwać nie będzie można XD

13 grudnia 2014

263# Diggy diggy hole


© tumblr

Cześć!
Niniejszym wypieprzyli mnie z roboty... Znaczy - miałam pracować przez sezon, zamówienia się skończyły i... Już mnie nie chcieli. Jak i reszty zatrudnionych.. Szkoda, zaczynałam lubić tę pracę. Choć zmuszali mnie do słuchania disco polo... Praktycznie non stop. Nie wiem skąd w ludziach sympatia do tego gatunku muzyki.
Leczyłam się piosenką sponad gifa. Polecam. :3 Intensywna terapia tym pomagała pozbyć mi się z głowy Szalonej Rudej.
Tak czy siak będę miała w końcu dla Was troszkę czasu. :)

We wstępie chciałam pochwalić bleachi za śliczny szablon, który dla nas przygotowała. Bardzo dziękujemy za ten chłodny, acz przepiękny powiew świeżości, kochana. ^^ 

Przypominam również o prowadzonych przez nas akcjach - czekamy na Wasze prace do naszej gry, których tematykę znajdziecie tutaj. Zapraszam również do wzięcia udziału w naszej świątecznej niespodziance - no dalej, kliknijcie na ten prezencik po prawej stronie. ;>
Zachęcam do głosowania nie tylko w sondach na najlepszą szabloniarnię miesiąca obu katalogów, ale i na Lizz w konkursie na szablon miesiąca oraz Vanes w NPG :)

Tyle ode mnie.
Przejdźmy już może do graficznej części posta. :)

Followers