Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Kuroko no Basket. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Kuroko no Basket. Pokaż wszystkie posty

24 maja 2016

439# Serio?

 Tak, serio. Dołączyłam w listopadzie ubiegłego roku, a to mój pierwszy post... Jakby to sobie zaokrąglić to przez pół roku się na pandzie nie odzywałam XD (to tak śmieszne, że aż żałosne) 
Dzisiaj mam przynajmniej wolne od szkoły, bo ksiądz zabrał moją klasę do kina w nagrodę za bierzmowanie. Ja nie dostałam to na wycieczkę nie pojechałam. Niewielka strata jeżeli brać pod uwagę, że się wyśpię i zrobię sobie pancakes ♥♥♥
Dobra kochani! Czas na Wasze hejty :D

1 marca 2016

413# Faded

no hej.
Co u was? Marzec zapowiada się bardzo intensywnie, już teraz nie mam praktycznie czasu na nic :< Chęci w sumie też. Ale koniec narzekania. Dzisiaj oddaje dwa zamówienia - które powędrowały do zamawiających niedaleki czas temu. Mam nadzieję, że szablony posłużą jak najdłużej - a poza nimi dwa wolne do kompletu. No i sygnaturkę, mimo że miałam nie dotykać grafiki :P Kolejkę muszę zamknąć co najmniej na dwa tygodnie, później otworzę :)
I przygarnę propozycje na kolejne prace, brakuje mi pomysłów... Tymczasem zapraszam do oglądania.

14 lutego 2016

408# Zakochaj się w Pandzie!



Z okazji Święta Zakochanych życzymy wszystkim dużo miłości, i przytulania!
W tym szczególnym dniu ekipa Panda Graphics przygotowała dla miłosne grafiki i szablony, które bez wątpienia cieszą nie tylko oczy, ale i serca!
Poza tym - premierę ma dziś Nowa Panda. ;)

Wielkimi krokami zbliżają się urodziny naszej szabloniarni. Nie zapomnijcie odwiedzić nas 25!




31 stycznia 2016

402# I'm speaking body language


Heloo! Ja to jestem wariatka (wcale, że nie xd); cytat od jednego wykonawcy, sygnaturka z innym wykonawcą i piosenką jeszcze innego wykonawcy. Jezuu.. Odbija mi T^T To przez to, że ferie mi już minęły! :'c Nienawidzę życia xdd Nie przedłużając przejdźmy do zamówień...
Ps. Przepraszam, że zamawiający tak długo czekali...

7 sierpnia 2015

344# Czas lenistwa

Witam, witam! Od jutra zaczyna się mój czas błogiego lenistwa i wyjazdu. Cieszę się, że w końcu będę mogła odpocząć od wszystkiego i... od internetu(no prawie, bo mam pakiet internetu w telefonie). Trzeba dobrze wykorzystać ostatni miesiąc wakacji. :)
Póki co kolejkę na zamówienia wstrzymuję, aczkolwiek można składać zamówienia. Wybiorę sobie kilka jeszcze jak wrócę (jeśli coś mnie zainteresuje) i wtedy ją zamknę.
Na dzisiaj mam do oddania dwa zamówienia i jeden szablon z propozycji.

13 maja 2015

308# hakuna niematata


Oh god, zabieram się do publikacji tego posta od czterech godzin i nie mogę skończyć. Ogarnęło mnie jesienne otępienie z półrocznym opóźnieniem. Nie mam na nic ochoty, zero energii. Miało być kilka wolnych, bo co prawda grafika jest gotowa, ale zwyczajnie nie dałam rady. Jestem okropna, wiem. Nawet dzisiaj do szkoły nie poszłam, tylko piwniczyłam w łóżku słuchając muzyki. Jutro pewnie się zwolnię z dwóch ostatnich lekcji, na których ma być jakiś sprawdzian; nie miałam motywacji do nauki. Liczę, że ten okres nie potrwa długo, muszę się pozbierać. Dziwne, bo o ile przez ostatnie tygodnie dosłownie paliłam się na myśl o koncercie Imagine Dragons, teraz kompletnie mi to zwisa. Na początku posta coś inspirowane ich nową płytą i opowiadaniem, które już niedługo "uruchomię" - zapraszam fanów obyczajówek z jajem.

Który to mój już szablon tutaj? Zresztą, whatever.

25 lutego 2015

283# 4 URODZINY PG


ikonki dodane w pierwszej urodzinowej notce :3 (c) bleachowa
Kiedy panda miała niecały roczek, obiecałam sobie, że nigdy jej nie zostawię.. Byłam młodsza, chciałam robić cały czas tylko szablony, nie zdawałam sobie sprawy, że jednak z biegiem czasu będzie coraz trudniej ją utrzymać. Jednak jestem tu z Wami już cztery lata i cieszę się, że nie zrezygnowałam. Radość sprawia mi również, że i wy nie zrezygnowaliście ze mnie.
Panda doczekała się wspaniałych współautorów, którzy pozwolili jej przetrwać bez większych problemów. Każda z tych osób przyczyniła się w mniejszym lub większym stopniu do rozwoju naszej pandki. Jestem za to ogromnie wdzięczna!
Dziękuję!

W tym roku, to nie tylko szablony i inne dodatki graficzne zasilają post urodzinowy... Mamy cudowne informacje! Do załogi dołączyły dwie świetne graficzki i szkolimy jednego juniora. Ten rok zapowiada się naprawdę dobrze! :)

22 listopada 2014

256# Colorblind


Cześć!
Wiem, miałam dodać wczoraj notkę, ale tak się złożyło, że kompletnie nie miałam dostępu do internetu. Od samego rana byłam na uczelni, potem jeszcze praca i tak... Dlatego dziś zaczęłam dopiero to komponować w całość. :)
W końcu podjęłam się wyzwania Photoshopa i na jego rzecz porzuciłam Photofiltre Studio X. Dziś będzie Wam dane podziwiać efekty tego mojego graficznego przełomu. :)
Bardzo dziękuję za pomoc kass, której udało mnie się do tego przekonać.
To dla Ciebie dedykuję tę notkę. <3


10 października 2014

236# being as an ocean

Hej wszystkim. Jak wam mijają jesienne dni? Bo muszę powiedzieć, że mnie cudownie. Uwielbiam ten klimat, zapach zimowego powietrza, deszczowe dni. Zbieram też same dobre oceny. Choć to już nie takie fajne, gdyż przez naukę mam coraz mniej czasu na tworzenie. Powyższy szablon zajął mi trzy dni, ponieważ musiałam rozłożyć pracę, żeby mieć też kilka godzin na naukę. Miał być jeszcze jeden, całkiem prosty, ale nie podobał mi się. Nie chcę od razu spaść w waszych oczach, nie będę wrzucać byle czego, prawda? :)


10 sierpnia 2014

210# Znowu Shingeki

Znowu Shingeki, tak, wiem, ale koleżanka przesłała mi sporo renderów własnej roboty i nie potrafię się powstrzymać. To anime cały czas siedzi mi w głowie, nawet napisałam fanficka, którego niedawno skończyłam.
Cherry Różowa, usiłuję się z Tobą skontaktować, ale cały czas wyskakuje mi, że mail nie istnieje. Odezwij się do mnie, ponieważ nie wykonam Twojego zamówienia i wypadniesz z kolejki.

16 czerwca 2014

187# Kuroko no Basket

Dostałam zamówienie na szablon z Kuroko no Basket, a niedawno skończyłam oglądać to anime, więc tak sobie pomyślałam, że byłoby fajnie zrobić coś w rodzaju notki tematycznej. I zrobiłam - w sumie to bardziej mininotka tematyczna, ale wciąż jest ;p Mam dla Was zamówienie, jeden szablon wolny, nagłówek i sygnaturki. Chciałam zrobić jeszcze jeden szablon albo nagłówek, ale nie znalazłam dobry zdjęć, wiec już sobie odpuściłam .__.

9 czerwca 2014

186# Zamówienia

Three Days Grace - The Chain
Przepraszam, przepraszam, przepraszam ;_____; Wiem, że musieliście bardzo długo czekać na te zamówienia, niektórzy nawet miesiąc. Nie mam nic na swoje usprawiedliwienie, po prostu przepraszam i mam nadzieję, że spodobają się Wam szablony, które dla Was zrobiłam.


22 kwietnia 2014

172# The Reluctant Heroes

Shingeki no Kyojin OST - The Reluctant Heroes

Podczas robienia zamówień dzisiaj rano puściłam w tle soundtrack z Shingeki no Kyojin. Tak pokochałam utwór The Reluctant Heroes, że cały czas go słucham, mam go jako dzwonek w telefonie, znam tekst na pamięć i umiem trochę zagrać na keyboardzie. Niech mnie ktoś ogarnie .__.

3 września 2012

026# Since you don’t wanna try things I wanna try



Sieeeeemka ;>
Z nudów zrobiłam szablon. Całkiem słaby pod względem wykorzystania funkcji w ps, ale pod względem css i xhmtl nie jest źle :> Przynajmniej tak mi się wydaję. Dodałam też nową notkę tutaj, więc zapraszam. 

036. Kuroko no Basket

EDIT: Zrobiłam szablon na bloga http://haikyuu.blogspot.com/ było trochę szperania w html, a poza tym to jak z grafiką?
see ya,
bleachowa

Followers